Maajoukkuetie-valmentajat

Viimeksi päivitetty 6.6.2018 09:56

Poikien MAAJOUKKUETIE-FBA -valmentajat / 2017-18
D-pojat (2004-2005-syntyneet)
Henry Myyryläinen, päävalmentaja henry.myyrylainen(at)salibandy.fi, 040 910 8176
Ville Manner, Pohjanmaa ja Pohjois-Suomi ville.manner(at)salibandy.fi
Henri Niskanen, Sisä-Suomi ja Länsirannikko henri.niskanen(at)salibandy.fi
Juha Seppä, Länsi-Uusimaa juha.seppa(at)salibandy.fi
Johan Tuominen, Itä-Suomi ja Itä-Uusimaa (Porvoo, Sipoo, Kerava ja Loviisa) johan.tuominen(at)salibandy.fi

C-pojat (2002-2003-syntyneet)
Pojat U16 maajoukkue (2002-syntyneet)

Jussi Huovinen, päävalmentaja, jussi.huovinen(at)salibandy.fi, 040 685 8860
Jarno Nikulainen, jarno.nikulainen(at)salibandy.fi
Ilja Pantzar, ilja.pantzar(at)salibandy.fi

MAAJOUKKUETIE-FBA -valmentajat (2003-syntyneet)
Harri Hakala, harri.hakala(at)salibandy.fi, 040 138 1539
Jari Nyström, jari.nystrom(at)salibandy.fi, 040 581 4751

B-pojat (2000-2001-syntyneet)
Pojat U19 maajoukkue

Atte Juuti, päävalmentaja, atte.juuti(at)salibandy.fi, 040 050 9909
Stefan Korhonen, valmentaja, stefan.korhonen(at)salibandy.fi
Janne Krankka, janne.krankka(at)salibandy.fi

Tyttöjen MAAJOUKKUETIE-FBA-valmentajat
D-tytöt (2005-2006-syntyneet)
Jouni Kivinen (ikäluokan päävalmentaja)
Piritta Hiukka
Antti Kärkkäinen
Tia Melava
Lauri Nivalinna
Johanna Turpeinen
Toni Varis (maalivahdit)
Riikka Vesa

C-tytöt (2003-2004-syntyneet)
Liisa Kokkonen TU16 MJ
Vesa Pulkkinen TU16 MJ
Hannu Santanen TU16 MJ
Ville Turunen TU16 MJ
Aake Kettunen (maalivahdit)
Jenni Morottaja
Mikko Nummelin
Tessy Tillander
Toni Varis (maalivahdit)

B-tytöt (2001-2002-syntyneet)
Tiina Röning TU19 MJ
Kari Saukkonen TU19 MJ
Tapio Tamminen TU19 MJ
Aake Kettunen (maalivahdit)

CraftDecensEerikkiläFixusLIDLOsuuspankkiSector AlarmSMTSokos HotelsSubwayTeho sportTuplaUnihocVeikkausViking LineVW-HyötyautotXZ

Käytämme sivustollamme evästeitä ja muita vastaavia tekniikoita. Tallennettavista tiedoista voit lukea tietosuojaselosteesta.