Maajoukkuetie-valmentajat

Viimeksi päivitetty 21.11.2017 10:26

Poikien MAAJOUKKUETIE-FBA -valmentajat / 2017-18

D -pojat (2004 - 2005 -syntyneet)
Henry Myyryläinen, päävalmentaja
henry.myyrylainen@salibandy.fi
+358 40 910 8176

Juha Seppä, Länsi-Uusimaa
juha.seppa@salibandy.fi

Johan Tuominen, Itä-Suomi ja Itä-Uusimaa (Porvoo, Sipoo, Kerava ja Loviisa)
johan.tuominen@salibandy.fi

Ville Manner, Pohjanmaa ja Pohjois-Suomi
ville.manner@salibandy.fi

Henri Niskanen, Sisä-Suomi ja Länsirannikko
henri.niskanen@salibandy.fi


C -pojat (2002-2003 -syntyneet)
Pojat U16 maajoukkue (2002 -syntyneet)

Jussi Huovinen, päävalmentaja
jussi.huovinen@salibandy.fi
+358 40 685 8860

Jarno Nikulainen, valmentaja
jarno.nikulainen@salibandy.fi

Ilja Pantzar, valmentaja
ilja.pantzar@salibandy.fi

MAAJOUKKUETIE-FBA -valmentajat 2003 -syntyneet
Jari Nyström, valmentaja
jari.nystrom@salibandy.fi
+358 40 581 4751

Harri Hakala, valmentaja
harri.hakala@salibandy.fi
+358 40 138 1539

B -pojat (2000-2001 -syntyneet)
Pojat U19 maajoukkue

Atte Juuti, päävalmentaja
atte.juuti@salibandy.fi
+358 40 050 9909

Stefan Korhonen, valmentaja
stefan.korhonen@salibandy.fi

Janne Krankka
janne.krankka@salibandy.fi

Tyttöjen MAAJOUKKUETIE-FBA-valmentajat

D-tytöt (2005-2006 syntyneet)

Lauri Nivalinna
Tia Melava
Jouni Kivinen
Antti Kärkkäinen
Toni Varis (maalivahdit)

C-tytöt (2003-2004 syntyneet)

Hannu Santanen TU16 MJ
Ville Turunen TU16 MJ
Vesa Pulkkinen TU16 MJ
Aake Kettunen (maalivahdit)
Toni Varis (maalivahdit)

B-tytöt (2001-2002 syntyneet)

Tapio Tamminen  TU19 MJ
Tiina Röning  TU19 MJ 
Kari Saukkonen  TU19 MJ
Jari Nissinen
Aake Kettunen (maalivahdit)