Jäsenseurat

tilanne: 12.10.2020

Salibandyliiton varsinaisia jäseniä ovat liiton hallituksen hyväksymät salibandya ja sählyä harrastavat rekisteröidyt yhdistykset sekä näiden muodostamat rekisteröidyt piiri- ja aluejärjestöt. Salibandyliitolla on noin 800 jäsenseuraa.

Nimi Kotikunta
ACADEMIC FLOORBALL CLUB CAMPUS Turku
ACK SALIBANDY Oulu
AC KUUSKASI Vantaa
AC NOKIA Nokia
AC RESSUT Rovaniemi
AC SUSIKÄDET Ii
AIRISTON SALIBANDY Turku
ALAVIESKAN VIRI Alavieska
ALAVUDEN SYDANMAAN NUORISOSEURA Alavus
ARKADIAGATANS ANGREPP Helsinki
ASEMA UNITED Seinäjoki
ASKOLAN URHEILIJAT Askola
ATHLETIC CLUB BOHEMIA Espoo
AURAN PALOKUNNAN URHEILIJAT Aura
AXIA Tuusula
BAD COMPANY Helsinki
BALLS ON FIRE Järvenpää
BANDITS Helsinki
BAND OF BROTHERS Seinäjoki
BANDY BOYS-88 Sysmä
BANDY PLAYERS Vantaa
Baseball-Puumat Helsinki
BK-BÄRS Helsinki
BLACKBIRDS UNITED Kerava
BOLLKLUBBEN -48 Vaasa
BULLETS Hämeenlinna
BÄRBÄR UNITED Kuopio
CHALLENGERS 93 Vaasa
CHIEFS KEIJOT Järvenpää
CLASSIC UNITED Tampere
COACH TEAM Juuka
COPA 2000 Helsinki
CYBER KOALAS Helsinki
DARRAS TAAS Helsinki
DIABLOS ROJOS Vantaa
D-KONE Tampere
DOWNTOWN TIGERS Tampere
DYNAMO OULU Oulu
EAST CITY GIANTS Helsinki
EAST STARS Helsinki
EKENÄS IDROTTSFÖRENING Raasepori
EKUMEENINEN PALLO Tampere
ELBOWINGS Espoo
ELIMÄEN IFS Kouvola
ELUKAT Helsinki
ERÄVIIKINGIT Helsinki
ERÄVIIKINGIT SALIBANDYAKATEMIA YHDISTYS Helsinki
ESBO BAY LIGHTNING FLOORBALL Helsinki
ESPOONLAHDEN SALAMA Espoo
ESPOON PONNISTUS Espoo
ESPOON SALIBANDYSEURA Espoo
ESPOON SWIGU 93 Espoo
ESPORT OILERS Espoo
ETELÄ-HÄMEEN SALIBANDYSEURA Hattula
ETELÄ-KUOPION ILVES Kuopio
ETTAN SPORT TEAM Helsinki
ETU-TÖÖLÖN KARHUT Helsinki
FABULOUS BANDY BIRDS Espoo
FBC BALLCRACKERS Kotka
FBC BLUE RIVER Turku
FBC CHECKMATE Helsinki
FBC FEELINGS Turku
FBC FLOOR BALL CLUB Helsinki
FBC PARTYBOYS Oulu
FBC RASEBORG KNIGHTS Raasepori
FBC REMIX Isokyrö
FBC TAIVAAN TULET Kemijärvi
FBC TSP Turku
FBC TURKU Turku
FB FACTOR Kontiolahti
FB JOPA Joensuu
FBT BLUE FLAMES Turku
FBT KARHUT UNITED Pori
FBT NOKIA Nokia
FC BRÄNDÖPOJKARNA Vaasa
FC CUBAN POJAT Helsinki
FC ELITE Helsinki
FC KONTU Helsinki
FCK SALIBANDY Helsinki
FC MYRKYNKEITTÄJÄT -96 Helsinki
FC MYYRÄ Vantaa
FC NESTEHUKKA JKL Jyväskylä
FC POGOSTA Ilomantsi
FC RABBIT Sipoo
FC STÖVE Helsinki
FC TUUSULA Tuusula
FC VEGA Helsinki
FC VIHNIÖ Hämeenlinna
FLOORBALL CLUB BFC Espoo
FLOORBALL CLUB DUX Jyväskylä
FLOORBALL CLUB MAJURIT Helsinki
FLOORBALLDUCKS Helsinki
FLOORBALL HAZARDS Espoo
FLOORBALL IISALMI FBI Iisalmi
FLOORBALL TEAM ULVILA Ulvila
FOOTBALL CLUB BUSTER Espoo
FORSSAN ALKU Forssa
FORSSAN SUUPPARIT Forssa
FORTUNA 05 Nurmijärvi
FT KRUUNIEN KRUUNAT Hattula
FT WARRIORS Tampere
GIPSY LEGION HELSINKI Helsinki
GRASS BAY BEARS Helsinki
GREASERS FBC Vantaa
GREMLINS TURKU Turku
HAAGAN KARHUT Helsinki
HAAPAVEDEN URHEILIJAT / SALIBANDY Haapavesi
HAARAJOEN SALIHAIT Järvenpää
HAIKKOON KUNTOILIJAT Porvoo
HAKALAN URHEILUSEURA Hyvinkää
HAKUNILAN KISA Vantaa
HAKUNILA PIRATES Vantaa
HALIKON HURJAT Salo
HANGON HYRSKYT Hanko
HANKASALMEN HANKA Hankasalmi
HAPPEE Jyväskylä
HARDCORE LÖYLY Vantaa
HARJAVALLAN VAPAAURHEILIJAT Harjavalta
Haukiputaan Heitto salibandyjaosto Oulu
HC42SB Helsinki
HC TOOSA Hyvinkää
HEAVENLY DEVILS RY Järvenpää
HEINÄ-LEITSAMAAN NS (HEPA) Pukkila
HEINÄVAARAN KIITO Joensuu
HELSINGIN HÄMÄYS Helsinki
HELSINGIN URHEILUVEIKOT Helsinki
HELSINKI HAMMERS Helsinki
HELSINKI OUTSIDERS Helsinki
HERRASMIESKLUBI VASTUU Tampere
HERTTONIEMEN KISA Helsinki
HESAN KUKOT Helsinki
HFB Oulu
HFT Orimattila
HIEKKAHARJUN URHEILU JA PALLOILU UNITED -96 Vantaa
HIMANGAN PALLO Kalajoki
HIP Nokia
HIRVENSALON U- JA V-SEURA HEITTO/SB Hirvensalo Turku
HIRVISYÖPÖT Liminka
HOLLOLAN SALIBANDY Hollola
HONKAJOEN SEUDUN URHEILIJAT Honkajoki
HONKALAMMEN-YLÄMYLLYN KUNTOKERHO Liperi
HONKERS Helsinki
HOOPEE Juuka
HUHMARIN HAKA Vihti
HUKKA-PALLO Varkaus
HUKU Salo
HUPA Eura
HUURU Helsinki
HV FREEWAY Vantaa
HYVINKÄÄN SALIBANDY TEAM Hyvinkää
HYVÄT PALLO URHEILIJAT Savonlinna
HYÖKKÄÄVÄT KYNÄT Espoo
HÄMEENKADUN PYÖVELIT Turku
HÄMEENLINNAN HÄRMÄ Hämeenlinna
HÄMEEN SNIPERS Hämeenlinna
HÄME STARS Hämeenlinna
HÄMPTON HUNTERS Hämeenlinna
HÖNTSÄÄJÄT NOKIA Nokia
HÖYLÄÄMÖTIEN SÄHLY Helsinki
IBK HUURU Vantaa
IBK MEDA Salo
IBK TARKKANEN Helsinki
IBK ÅILERS Joensuu
ICEHEARTS SATAKUNTA Pori
IDROTTSFÖRENINGEN FRAM Saltvik
IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA Kauniainen
IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA I ULEÅBORG Oulu
IDROTTSKLUBBEN SVANS Kuopio
IDÄN RAIVO Tampere
IDÄN TRAKTOR Helsinki
IFK INNEBANDY, HELSINGFORS Helsinki
IISVEDEN KIRI Suonenjoki
IITIN PALLO-68 Iitti
IKAALISTEN URHEILIJAT Ikaalinen
IKHTYS Helsinki
IKHTYS JYVÄSKYLÄ Jyväskylä
IKURIN VIRE Tampere
ILMAJOEN SALIBANDY Ilmajoki
ILVES Tampere
IMATRAN BUTCHERS Imatra
INGÅ IDROTTSFÖRENING Inkoo
INNEBANDYFÖRENINGEN BLUE FOX Uusikaarlepyy
INNEBANDYKLUBB STADIBANDY Helsinki
IN-TEAM KUOPIO Kuopio
ISOJOEN URHEILIJAT Isojoki
ISOLUU Hattula
ITÄ-HELSINGIN SALIBANDY RY Helsinki
ITÄ-VANTAAN ADONIKSET Vantaa
ITÄ-VANTAAN INTIAANIT Vantaa
JAALAN VOIMA Kouvola
JALASJÄRVEN JALAS Kurikka
JEDAN STAGA Espoo
JENGA TEAM Iitti
JEPPIS FLOORBALL CLUB Pietarsaari
JOENSUUN SALIBANDY Joensuu
JOKELAN DERIUS Tuusula
JOKERISALIBANDY HELSINKI RY Helsinki
JOKILAAKSON SALIBANDYSEURA KIKKA -74 Jämsä
JOKIVARREN POJAT Vantaa
JOROISTEN JYSKE Joroinen
Joroisten Urheilijat Joroinen
JORVIN HENKILÖSTÖYHDISTYS Espoo
JOSBA JUNIORIT Joensuu
JUANKOSKEN PYRKIVÄ Kuopio
JUHLASALIBANDY -13 Pori
JUVAN KISA Juva
JYRKKÄ KERAKE Espoo
JYYSTÄJÄT Oulu
JÄMSÄNJOKILAAKSON KAUKALOPALLO DUO-96 Jämsä
JÄMSÄNKOSKEN JYRY Jämsä
JÄPPÄRÄ Kärkölä
JÄRVENPÄÄN SENAATTORIT Järvenpää
JÄYKÄT LAVAT Helsinki
JÄÄLIN JÄTTILÄISET Oulu
KAARINAN KARHUT Kaarina
KAARON ROIMA Rauma
KAAVIN KAIKU Kaavi
KAINUUN ÄRJY Kajaani
KAITALAHDEN LUPAUS Helsinki
KAJAANIN SALIBANDY Kajaani
KALAJOEN PALLO Kalajoki
KALANNIN PALLO -65 Uusikaupunki
KALEVAN DYNAMO Tampere
KALLEN PALLO -90 Tuusula
KALLIOSUON SISU Sonkajärvi
KALVOLAN KEIHÄS Hämeenlinna
KANGASALAN URHEILIJAT -68 Kangasala
KANGASNIEMEN PALLOILIJAT -51 Kangasniemi
KANKAANPÄÄN SALIBANDY Kankaanpää
KANNUKSEN URA Kannus
KARHUKOPLA Säkylä
KARJALAN HURJAT Helsinki
KARLEBY GOATS Kokkola
KARUNGIN KATAJA Tornio
KARVAKÄDET IBK Helsinki
KASAVUOREN URHEILIJAT Kauniainen
KASPAS2 Turku
KAUHAVAN WISA Kauhava
KAUKLAHDEN DYNAMO Espoo
KAURAKEDON KYLJYS Somero
KAUSTISEN POHJAN-VEIKOT Kaustinen
KeBa Vantaa
KEIKYÄN YRITYS RY Sastamala
KELLOKOSKEN ALKU Tuusula
KELLON LYÖNTI Oulu
KEMPELE WILD DUCKZ Kempele
KERKKOON URHEILIJAT Porvoo
KEURUUN PALLO Keuruu
KIIKALAN URHEILIJAT Salo
KIRJALA BOLLVIRTUOSER RF Parainen
KIRKKOJÄRVEN LOISKE Espoo
KIRKKONUMMI FLAMES Kirkkonummi
KIRKKONUMMI GOLDEN KINGS Kirkkonummi
KIRKKONUMMI ISLANDERS Kirkkonummi
KIRKKONUMMI JANTHERS Helsinki
KIRKKONUMMI RANGERS Kirkkonummi
KISKON KISKOJAT Salo
KITEEN PALLO -90 Kitee
KLC POLVIJÄRVI Polvijärvi
KOIVULAN POTKU Pori
KOKEMÄEN KOVA-VÄKI Kokemäki
KOKKOLAN JYMY Kokkola
KOKOELMAJKL Jyväskylä
KOLA-GB Joensuu
KOLHON VIHURI Mänttä-Vilppula
KONNEVEDEN URHEILIJAT Konnevesi
KOOVEE Tampere
KOPA JUNIORIT Lemi
KORPO IK Parainen
KORSHOLMS INNEBANDYKLUBB CRUSADERS Mustasaari
KORSON KAIKU Vantaa
KORSON SEUDUN SÄHLYURHEILIJAT Vantaa
KORSTOT Järvenpää
KOSKEN DYNAMO Hollola
KOSKENMÄEN SALIBANDY Nokia
KOTKA MOHICANS Kotka
KOTKAN REIPAS Kotka
KOUVOSTOLIITTO DRAGONS Kouvola
KUNINKAALLINEN KOLMONEN Kuopio
KUNNON PALLOILIJAT Helsinki
KUOPION EKONOMIEN LIIGA Kuopio
KUOPION PALLOILIJAT Kuopio
KUORTANEEN KUNTO Kuortane
KURIKAN RYHTI Kurikka
KUSTAVIN AHTO Kustavi
KUUSAMON HARRASTEURHEILU Kuusamo
KUUSAMON PALLO-KARHUT Kuusamo
KUUSJOEN SALIBANDY Salo
KUWAIT OILERS Joroinen
KYRÖSKOSKEN PONSI Hämeenkyrö
KYYJÄRVEN KYKY Kyyjärvi
KÄLVIÄN TARMO Kokkola
KÄSIVARREN KIPSI Enontekiö
LAAJASALON KULLERVO Helsinki
LAIHIA SPORTS CLUB Laihia
LAITILAN JYSKE Laitila
LAKEEND NUGGETS Järvenpää
LAPINJÄRVEN PALLO Lapinjärvi
LAPINLAHDEN VETO Lapinlahti
LAPIN SALAMA Rauma
LAPIN VEIKOT Sodankylä
LAPUAN PONNISTUS -90 Lapua
LASB EDUSTUS Lahti
LASB HML Hämeenlinna
LASB JUNIORIT Hollola
LAUKAAN KINGS Laukaa
LAUTTASAAREN PALLO LAPA Helsinki
LEHMO BALLS -96 Kontiolahti
LEMPPU LEGENDS Kankaanpää
LEMPÄÄLÄN KISA Lempäälä
LEMPÄÄLÄN TOIVOT Lempäälä
LEPPÄVEDEN LEPPÄ Laukaa
LIEKSAN INTO Lieksa
LIEVESTUOREEN KISA Laukaa
LIGHT IRON Pornainen
LIHASTAUTILIITTO RY Turku
LIIKUNNAN RIEMU Jyväskylä
LIIKUNTASEURA JPS -75 Kouvola
LILJENDAL IDROTTSKLUBB Loviisa
LIMINGAN NIITTOMIEHET Liminka
LOHJAN HIKI Lohja
LOHJAN SALIBANDY Lohja
LOIMAAN LEISKU Loimaa
LOONY SLASHERS Helsinki
Lopen Floorball Team ry Loppi
LOVIISAN TOR Loviisa
LUUMÄEN FLOORBALL TEAM Luumäki
LUUPPI Tampere
LUVIAN VETO Eurajoki
LÄNNENMIEHET Vantaa
LÄÄKETIETEENKANDIDAATTISEURA Helsinki
MAARINKUNNAAN KILPA Vantaa
MAILATTOMAT Seinäjoki
MARTIN SUDET Hyvinkää
MAUNULAN SALIBANDYN HARRASTAJAT Helsinki
MEILAHDEN LAUKAUS Helsinki
MERIKOSKI SBT Oulu
MERRIS Helsinki
METSÄMAAN KUNTOKLUBI Loimaa
MIEHIKKÄLÄN VILKAS Miehikkälä
MIG SALIBANDY Tampere
MIKKELIN ALUEEN HARRASTELIIGAT Mikkeli
MIKKELIN NUORISON TUKI Mikkeli
MIKON SALIBANDYSEURA Helsinki
MORNING GLORY Nurmijärvi
MOUSETRAP Vaasa
MSM URHEILUSEURA Jyväskylä
M-TEAM Helsinki
M-TEAM UNITED Helsinki
MUHOKSEN URHEILIJAT Muhos
MULTIANTS Multia
MUNAKAN URHEILIJAT Ilmajoki
MUURAMEN V- JA U-SEURA YRITYS Muurame
MUUTTOLINNUT Espoo
MYLLYKOSKEN SALIBANDY Kouvola
MYLLYPURON PAUHU Helsinki
MÄNMKY Mäntsälä
MÄNTYHARJUN VIRKISTYS, salibandy Mäntyharju
MÄNTÄN URHEILIJAT Mänttä-Vilppula
MÄYRYN PALLO Seinäjoki
NAGU IDROTTSFÖRENING Parainen
NASEUS KUNNIAAN Helsinki
NEPALIN TUHKIMOT Kangasala
NESTEEN PALLO Porvoo
NEW VILLAGE STONES Tampere
NIBACOS KOKKOLA Kokkola
NICEBANDY Saarijärvi
NIKINMÄKI UNITED Helsinki
NILSIÄN APASSIT Kuopio
NISSBACKA INNEBANDY Vantaa
NK SBT Oulu
NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT Nokia
NOKIAN PALLOSEURA Nokia
NOKIAN TORPEDO Nokia
NOORMARKUN KOITTO Pori
NORRA TENALA HEMBYGDSFÖRENING Raasepori
NORTHERN STARS Espoo
NOUSEVA LAAKA Järvenpää
NOUSIAISTEN RYHTI Nousiainen
NST-LAPPEENRANTA Lappeenranta
NTK NAKKILA Nakkila
O2-JYVÄSKYLÄ Jyväskylä
O2-JYVÄSKYLÄ AKATEMIA Jyväskylä
OLD STARS Järvenpää
ORIMATTILAN JYMY Orimattila
ORIPÄÄN URHEILIJAT Oripää
OSKARIN ARKI Helsinki
OTANIEMEN JYLLÄÄJÄT Espoo
OTAONNELA FLOORBALL Espoo
OTAVAN OBELIX Mikkeli
OULUN FLOORBALL CLUB Oulu
OULUN LUISTINSEURA Oulu
OULUN PELI- JA URHEILUSEURA OPUS Oulu
OULUN SALIBANDYSEURA PELIMANNIT Oulu
OULUN YLIOPISTON URHEILUSEURA Oulu
OUTOKUMMUN PALLO -84 Outokumpu
OVIPEELOT Oulu
PAAKARIN POJAT Helsinki
PAARMA Jokioinen
PAINAVALAUKAUS Joensuu
PAKILAN SALIKAVERIT Helsinki
PALLOILUSEURA VISSY Helsinki
PALLOKEISARIT Espoo
PALLOSUHARIT Alavus
PANSIO-PERNO NUORET Turku
PANTHERS JÄRVENPÄÄ Järvenpää
PAPAS Kajaani
PARGAS IDROTTSFÖRENING Parainen
PARKANON PONTEVA Parkano
PELKKÄ KLUBI Turku
PERTUNMAAN PONNISTAJAT Pertunmaa
PIEKSÄMÄEN SALIBANDY Pieksämäki
PIHLAVAN TYÖVÄENURHEILIJAT Pori
PIRKKALAN HIIHTÄJÄT Pirkkala
PIRKKALAN PIRKAT Pirkkala
PITSKUN SPORTTI Helsinki
PKT Espoo
POHJOIS-HELSINGIN KEHONRAKENTAJAT Helsinki
POHJOIS-TAPIOLAN KIKKA Espoo
POLVIJÄRVEN PALLOSEURA -78 Polvijärvi
PONTUKSEN NOUSEVA VOIMA Lappeenranta
POPULA-TEAM 90 Ylivieska
PORKKALAN REIPAS Kirkkonummi
PORSKI Hyvinkää
PORVOON SALIBANDYSEURA Porvoo
POSTIMIES & POJAT Kuopio
PRESS TEAM Vaasa
PRO STARS Tampere
PUDIS Pihtipudas
PUISTIKON MAFIA Pori
PUNISHERS Porvoo
PUNKAHARJUN URHEILIJAT Savonlinna
PUNKALAITUMEN KUNTO Punkalaidun
PUOLANGAN RYHTI Puolanka
PUOTINKYLÄN VALTTI Helsinki
PUSULAN URHEILIJAT -58 Lohja
PUUHAPUSSI Helsinki
PUUMALAN VIRI Puumala
PUUTTUVA RENGAS Espoo
PYHTÄÄN YRITYS Pyhtää
PYHÄNNÄN PALLOSEURA Pyhäntä
PYHÄSELÄN URHEILIJAT Joensuu
PÄIJÄT-HÄMEEN SALIBANDYSEURA ry Lahti
PÄLKÄNEEN LUJA-LUKKO Pälkäne
PÖRSÄNMÄEN PYLLISTYS Iisalmi
PÖYTYÄN URHEILIJAT Pöytyä
RAADINKADUN RANGERS Turku
RAAHEN PONNISTUS Raahe
RACCOONS SALIBANDY Kuopio
RAISIO SALAMANDERS Raisio
RAITAKISSAT Järvenpää
RASEBORG FLOORBALL CREW Raasepori
RAUMAN JYRÄ Rauma
RAUMAN SALBA Rauma
RAUTALAMMIN URHEILIJAT Rautalampi
REAPERS CREW Järvenpää
RED STARS Helsinki
REGAATTORIT Helsinki
REISJÄRVEN PILKE Reisjärvi
REKOLAN SALIBANDY Vantaa
RIENTOLAN SETLEMENTTI Tampere
RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS Riihimäki
RIUKUTIEN KGB AGENTS Helsinki
RIVONMÄEN RUOSKA Paimio
ROISMALAN PONNISTUS Sastamala
ROUHE SPORTING CLUB Helsinki
ROUTION RÄYHÄ Lohja
RSB NURMIJÄRVI Nurmijärvi
RUMA Espoo
RUNNOJAT Helsinki
RUNOSMÄEN URHEILIJAT Turku
RUOKOLAHDEN RAJU Ruokolahti
RUSKELAN VIRKISTYSSEURA Tuusula
RYSTYRAIVARI Vantaa
RÖDSÖN VEIKOT Kokkola
RÖKÄLETAPPIO Siilinjärvi
SAIMAAN PALLO SALIBANDY Lappeenranta
SAIMAAN PESUPALLO Lappeenranta
SAIRAS VETO Helsinki
SALAJENGI 66 Tuusula
SALIBANDY CLUB ALAVUS Alavus
SALIBANDY CLUB CLASSIC Tampere
SALIBANDY CLUB EBERLE Helsinki
SALIBANDY CLUB KINGS Helsinki
SALIBANDY CLUB LUTAKON PALLOPOJA Laukaa
SALIBANDY CLUB TOIVO Turku
SALIBANDY CLUB TOLPPALAUKAUS Tampere
SALIBANDY CLUB UNPRO Lahti
SALIBANDY CLUB URBANS Janakkala
SALIBANDY GRASSHOPPERS Tampere
SALIBANDY HEINOLA Heinola
SALIBANDYILIJÄT Savonlinna
SALIBANDYKERHO GENERAL Helsinki
SALIBANDY KERHO MYLLYPURON PALLO Vantaa
SALIBANDYKERHO SEGER Kuopio
SALIBANDY NAANTALI Naantali
SALIBANDY NETTO Kuopio
SALIBANDY NMP Tampere
SALIBANDYSEURA ALLIANSSI Vantaa
SALIBANDYSEURA BOTNIA Helsinki
SALIBANDYSEURA FENNO Helsinki
SALIBANDYSEURA JEKKU Liperi
SALIBANDYSEURA KALKKILAN MAJAKKA Turku
SALIBANDYSEURA KANUUNA LUMIJOKI Lumijoki
SALIBANDYSEURA KONNAT Seinäjoki
SALIBANDYSEURA LAPUA Lapua
SALIBANDYSEURA LIETO Lieto
SALIBANDYSEURA NAUTAELÄIN Helsinki
SALIBANDYSEURA POMMAK Jyväskylä
SALIBANDYSEURA RISUT Helsinki
SALIBANDYSEURA RUPUSAKKI Huittinen
SALIBANDYSEURA SISU Vantaa
SALIBANDYSEURA SOITTORASIA Tampere
SALIBANDYSEURA SPIRIT Joensuu
SALIBANDYSEURA TROMBI Espoo
SALIBANDYSEURA TVA Turku
SALIBANDYSEURA ULEÅ Oulu
SALIBANDYSEURA VAASA Vaasa
SALIBANDYSEURA VANTAGE Vantaa
SALIBANDYSEURA WELHOT Kuopio
SALIBANDY SEURA WEST Espoo
SALIBANDY TEAM -97 Järvenpää
SALON PALLOILIJAT Salo
SALON VILPAS Salo
SAMSON MULLETS Jyväskylä
SANTA`S UNITED Rovaniemi
SASTAMOLO KINGS FLOORBALL Kemi
SATABANDY Pori
SATAMAN IFK Kuopio
SATURDAY NIGHT SYMMETRIK Tampere
SAUVON URHEILIJAT Sauvo
SAVITAIPALEEN URHEILIJAT Savitaipale
SB15 Nokia
SB -90 Hyvinkää
SB AMERIKAARTO Vaasa
SBC LEVI Kittilä
SBC LEVI ROVANIEMI Rovaniemi
SB COYOTES Hollola
SB DIAMOND HEARTS Pornainen
SB FANTSUT Kerava
SB HALKO Kuopio
SB HURRICANE Oulu
SB JAWS Kuopio
SBJ VAAJAKOSKI Jyväskylä
SB JYTKY Kurikka
SB KARHUKOPLA Tampere
SB KARJALAN POJAT Helsinki
SB KAUHAJOKI Kauhajoki
SB KINNARI Järvenpää
SB KURKKUMOPO Tuusula
SB MIRAGE Tampere
SB NIVALA Nivala
SB OULAISTEN HUIMA Oulainen
SB-PRO Nurmijärvi
SB RAATTI Kuopio
SBS ATOM Eurajoki
SBS BLUES Helsinki
SBS DEVILS Pornainen
SBS ESPOO MD Espoo
SBS GRANIITTI Helsinki
SBS HAMINA Hamina
SBS KINGS Espoo
SBS LEPSÄMÄN SUKLAA Espoo
SBS LITTOINEN Kaarina
SBS LOHKOVOITTAJA Jyväskylä
SBS MALLAS STARS Vantaa
SBS MASKU Masku
SBS MODO Vantaa
SB SOMERO Somero
SBS PANDAT Espoo
SBS PANTHERS Helsinki
SBS PÄSSIT Savonlinna
SBS SIMDAX Helsinki
SBS VIRRAN VEIVAAJAT Leppävirta
SBS WIRMO Mynämäki
SB SÄBÄKÄT Hollola
SB THRASHERS KUOPIO Kuopio
SBT IV Oulu
SBT MARTINNIEMI Oulu
SB TROOPERS Imatra
SBT SAHA Oulu
SBT SUOLA Oulu
SBT TORNIO Tornio
SBV Helsinki
SB VANTAA Vantaa
SB VIPERS Tampere
SC ALAJÄRVI Alajärvi
SC CAFE Helsinki
SC FROZEN STARS Tampere
SC HAULIKKO Hämeenlinna
SC HAWKS Helsinki
SC HELSINKI UNITED Helsinki
SC HILJAA Tampere
SC HIMMEÄT TÄHDET Vantaa
SC HÅKAN Vantaa
SC JPS Parainen
SC LAHJOTUT Tampere
SC LÄSIMÄKI Orivesi
SC LÄTTY Tampere
SC LÄÄDERI Haapajärvi
SC LÖYSÄTEMPO Mikkeli
SC MALLAS Hyvinkää
SC MELA Helsinki
SC MUDEN PALLO Haapavesi
SC RIIHIMÄKI Riihimäki
SC-RUISRANTEET Helsinki
SC RUOSKA Espoo
SC SARAGOZA Kristiinankaupunki
SC STICKLINE Kemiönsaari
SC SÄHLY -90 Helsinki
SC TAPPAJAMARSU Helsinki
SC WEIKOT Valkeakoski
SC WILD TITANS Espoo
SC WOLFGANG Vantaa
SC Wolves Parainen
SEINÄJOEN PELIVELJET RY Seinäjoki
SEINÄJOEN VALAAT Seinäjoki
SEKUNDÄÄRINEN TAITO Turku
SIEVIN SISU Sievi
SIILINJÄRVEN PALLOKERHO Siilinjärvi
SiLun Kalsa Espoo
SINIMYRSKY Kemi
SIUNTION SISU Siuntio
SIURON VOIMISTELU- JA URHEILUSEURA TUISKU Nokia
SK JYRÄYS Espoo
SK SNAKKES Espoo
SNATO Lappeenranta
SODANKYLÄN PALLO / SALIBANDY Sodankylä
SOTTIISI FUN CLUB Tampere
SPARTAK JOENSUU Joensuu
SPORT CLUB HYVINKÄÄ Hyvinkää
SPORT CLUB KOKKOLA Kokkola
SPORT SALIBANDY Lempäälä
SS RANKAT ANKAT Oulu
SS VALHALLA Tampere
STEELERS HÄMEENLINNA Hämeenlinna
STEELERS JANAKKALA Janakkala
STONELA KILLERS Vantaa
SUDET SALIBANDY Kouvola
SULKAVAN SUDET Alavus
SULKAVAN URHEILIJAT -41 Sulkava
SUN SHINE BOYS Kerava
SUOMUSSALMEN PALLOSEURA Suomussalmi
SUSIHUKKA RY Tampere
SYNKKÄ UHMA Helsinki
TAHMELAN VESA Tampere
TAIPALSAAREN KISA Taipalsaari
TAIVASSALON TAHTI Taivassalo
TAKAHORNAN TUJAUS Järvenpää
TAMPEREEN GUNNERS Tampere
TAMPEREEN HARRASTEURHEILIJAT Tampere
TAMPEREEN ICEHEARTS Tampere
TAMPEREEN PUNAKONE 1996 Tampere
TAMPEREEN SALIBANDYEROTUOMARIKERHO RY Tampere
TAMPERE REPLAY Tampere
TEAM -17 SALIBANDY Rusko
TEAM BOTOX Helsinki
TEAM LSM Pori
TEAM MORAMASA Vaasa
TEAM SHOWTIME -98 Tampere
TEAM TEMPO Raahe
TEEKKAREIDEN URHEILU- JA VOIMAILUKERHO Tampere
TELAKETJUT Kirkkonummi
TERVAKOSKEN PALLO-JEHUT Janakkala
TEUVAN RIVAKKA Teuva
THORIN VELJESKUNTA Helsinki
TIGGA Espoo
TIKKAKOSKEN PALLO Jyväskylä
TIKKUNEKUT Helsinki
TIKKURILAN TIIKERIT Vantaa
TILLAAJAT Helsinki
TOHMAJÄRVEN URHEILIJAT Tohmajärvi
TOHOLAMMIN URHEILIJAT Toholampi
TOIJALAN NUORISOSEURA Akaa
TOLKIS BOLLKLUBB Porvoo
TOP GUNNERS RIIHIMÄKI Riihimäki
TORRENT SALIBANDY Pietarsaari
TOTAL Oulu
TOTTIJÄRVEN VAUHTI JA LÄMÄRI Nokia
TOUKOLAN TERÄS Helsinki
TPS SALIBANDY Turku
TUOHIKOTIN RANNANPOJAT Kouvola
Tuomarilan Urheilijat Espoo
TUPLAHUTI Kerava
TURUN BANDY-SEURA Turku
TURUN TOVERIT Turku
TURUN VETO JA VIHELLYS Turku
TUSKAKLUBI Kirkkonummi
TUUPOVAARAN DYNAMO Joensuu
TUUPOVAARAN URHEILIJAT Joensuu
TUUSNIEMEN RAJU Tuusniemi
TUUSULAN SALIBANDY Tuusula
TYLY KONE HEVONEN Helsinki
TYPPEE Jyväskylä
TYRNÄVÄN PALLOSEURA Tyrnävä
UGLYDUCKS Helsinki
UHRILAMPAAT Tampere
UHV BULLS Vehmaa
UNITED NAMIKA SBS Vantaa
URHEILU- JA RAITTIUSSEURA ZOOM Helsinki
URHEILUSEURA FIILIS JYVÄSKYLÄ Jyväskylä
URHEILUSEURA HATSINA Mikkeli
URHEILUSEURA HYVINKÄÄN PELIKAANI Hyvinkää
URHEILUSEURA IMATRAN VOIMA Imatra
URHEILUSEURA KUNNON URHOT Hämeenlinna
URHEILUSEURA MAMMUTTI Turku
URHEILUSEURA OLO Jyväskylä
URHEILUSEURA RANKO Helsinki
URHEILUSEURA SOOLO Tampere
URHEILUSEURA TAIPALSAAREN VEIKOT Taipalsaari
URHEILUSEURA TÄHTI, IDROTTSFÖRENINGEN STJÄRNAN Loviisa
URJALAN PALLOSEURA Urjala
UUDENKAUPUNGIN SALIBANDY Uusikaupunki
UUDENMAAN SALIBANDYEROTUOMARIKERHO Helsinki
UUDENMAAN TURISTIT Kerava
UURAISTEN URHEILIJAT Uurainen
VAALAN LÄMÄRIT Vaala
VAASAN SPARTA-VASA SPARTA Vaasa
VALKEAKOSKEN KOSKENPOJAT Valkeakoski
VALTIMON VASAMA Valtimo
VANHA NUMERO SEISKA Helsinki
VANTAAN ICEHEARTS Vantaa
VANTAAN NMKY URHEILIJAT Vantaa
VAPAA-AJAN VIETTÄJÄT Kankaanpää
VARKAUDEN TARMO Varkaus
VASARAISTEN ISKU Rauma
VEHMERSALMEN VESA Kuopio
VEIJARIT -86 Helsinki
VESILAHDEN VISA Vesilahti
VIHDIN SALISUDET Vihti
VIIKINPALLO -95 Helsinki
VIITASAAREN VIESTI Viitasaari
VIKINGS INNEBANDY Närpiö
VIKING ÅLAND SPORT CLUB Maarianhamina
VINCEMUS Hämeenlinna
VIRKKALAN KIRI Lohja
VIRKKALAN TARMO Lohja
V- JA U-SEURA HORMAN HIISI Lohja
V- JA U-SEURA JOKELAN KISA Tuusula
V- JA U-SEURA KEMIÖN KIILAT Kemiönsaari
V- JA U-SEURA KOSKELANKYLÄN RIENTO Oulu
V- JA U-SEURA NURMON JYMY Seinäjoki
V- JA U-SEURA PAKILAN VISA Helsinki
V- JA U-SEURA PEKOLAN ISKU Hattula
V- JA U-SEURA PIELAVEDEN SAMPO Pielavesi
V- JA U-SEURA URHO Äänekoski
V- JA U-SEURA VESANGAN VESA Jyväskylä
V- JA U-SEURA YKSPIHLAJAN REIMA Kokkola
VKTP Helsinki
VOIMISTELU- JA URHEILUSEURA JYVÄSKYLÄN VALO Jyväskylä
VOIMISTELU- JA URHEILUSEURA MÄNNISTÖN ELO Kuopio
VOIMISTELU- JA URHEILUSEURA POMARKUN URA Pomarkku
VOIMISTELU- JA URHEILUSEURA RISTIINAN URHEILIJAT Mikkeli
VOIMISTELU- JA URHEILUSEURA ÄHTÄRIN VALPAS Ähtäri
VOIMISTELU-, URHEILU- JA RAITTIUSSEURA FLANELS Joutsa
VOIONMAAN KÖNTYS Jyväskylä
VOISALMEN KUNTO Lappeenranta
VULPN Kempele
Vuorelan Veikot ry Salibandy Siilinjärvi
VÄNNER AV HEMBYGDEN I SYDÖSTRA Sipoo
VÄPEPA Sulkava
WANKERS Turku
WEST COAST PHANTOMS Turku
WESTEND INDIANS Espoo
WOLF PALLOILIJAT Espoo
X-MEN Järvenpää
XXL-KRIISI Kuopio
YLHÄS Helsinki
YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHET Oulu
YLILYÖNTI Vantaa
YLIVIESKAN SUPER PALLO Ylivieska
YLÄMUMMO Helsinki
YLÖJÄRVEN PALLO YPA ry Ylöjärvi
YRMYT Turku
YT JALPA Kuopio
ZZ TOP TEAM Savonlinna
ÅDALENS IDROTTSFÖRENING Sipoo
ÄHTÄRIN PALLO HAUKAT SBS Ähtäri
ÄS SEE REVANSSI Tampere