Farmisopimukset

Alueellisissa sarjoissa pelaavien joukkueiden farmisopimukset

Viimeksi päivitetty 14.12.2018 13:38

Alueellisissa sarjoissa pelaavien joukkueiden farmisopimukset sekä niiden alaiset pelaajat kaudella 2018-19. Farmisopimus on määritely kilpailusääntöjen 56§ ja 57§. Pelaajan nimen perässä on mainittu kummassa farmisopimusosapuolen joukkueessa hän pelaa 1.2.2019 jälkeen.

Etelä-Suomi

VKTP (M2D) - VKTP II (M4D)
28.8. Markus Manninen
5.10. Janne Karttunen
5.10. Antti Pietilä
25.10. Iiro Liede
26.10. Markus Sihvoin

SCH (M2D) - SCH II (M5D)
24.9. Ilkka Hägglund
24.9. Veeti Kytöläinen
24.9. Luukas Lahtinen
24.9. Miko Helin

FBC Raseborg (M2D) - FBC Raseborg II (M5D)
21.9. Martin Rätsep
29.9. Teemu Tuovinen
19.10. Samuel Strebelle
19.10. Tomi Henriksson
19.10. Tom Lahti
19.10. Santeri Lång
19.10. Jesperi Granö
19.10. Tomi Mettovaara


Länsirannikko

SB Hirvensalo (M2D) - SB Hirvensalo II (M3D)
20.9. Teemu Pakarinen
20.9. Jani Mäkelä
20.9. Niko Manninen
20.9. Tuomas Hellsten
20.9. Niko Karinen
20.9. Ville Sario
20.9. Jiri Haapanen
20.9. Onni Laine
20.9. Leevi Liitti
13.12. Joronen Tuomas

IBK MedA (M2D) - SalPa (M3D)
23.9. Ville Sivast
23.9. Juhana Niinistö
27.9. Jesperi Hurula
27.9. Arttu Suomi
12.10.  Sampo Koskela
12.10. Daniel Rantanen
7.12. Kivelä Jussi
13.12. Rauhaniemi Tuomas 

UHV Bulls (M2D) – UHV Bulls 2 (M5D)
11.10. Wilho Mäkelä
25.10. Ville Laurila
25.10. Juho Haapanala
25.10. Kaapo Haukka
25.10. Seelim Saari
25.10. Juuso Kemppainen
26.10. Rasmus Rivasto
8.11. Väinö Karhula
8.11. Ville Karhula
22.11. Eemeli Karppi
23.11. Eetu Haukka

Sisä-Suomi

KyPo (M2D) - KU-68 (M3D)
29.8. Matias Ilmari
28.8. Henry Asell
28.8. Juho Lahti
28.8. Teemu Ahkio
28.8. Niko Ahonen
28.8. Markus Forss
28.8. Henri Haapasaari
28.8. Jere Stenhammar
28.8. Antti Tervonen
28.8. Miika Tuomioja
28.8. Valtteri Ollikainen
28.8. Santeri Saarinen

Kaakkois-Suomi

SB Heinola (M2D) - Bandy Boys -88 (M3D)
1.9. Roope Tikkala
1.9. Mikko Salonen
1.9. Joona Lahtinen
1.9. Joni Kantonen
24.9. Antti-Matti Moilanen
26.9. Tuukka Laukkanen
4.10. Teppo Vettenranta
24.10. Teemu Vettenranta
2.11. Atte Siijärvi
22.11. Tawan Mitathta

Löysätempo (M2D) - Löysätempo II (M4D)
18.9. Markus Huiskonen
18.9. Valtteri Hämäläinen
18.9. Jaakko Servo
18.9. Markus Takkula
18.9. Niko Vilen
18.9. Timo Säynäjoki

Klubi (M2D) - Klubi II (M5D)
20.9. Mauno Meiseri
20.9. Jyrki Hyötyläinen
20.9. Arttu Ahola
20.9. Ville Juntunen
20.9. Matti Setälä
20.9. Toni Härkönen
20.9. Tomi Kotiranta
20.9. Juha Pasonen
20.9. Sami Kuparinen
21.11. Lauri Niemi
21.11. Kauri Pessala
7.12. Mikko Heiskanen

Voima (M2D) - Voima II (M4D)
20.9. Oskari Vaartaja
20.9. Tommi Lipiäinen
20.9. Teemu Hänninen
20.9. Oskari Hulkko
20.9. Jesse Inkinen
20.9. Kasperi Inkinen

Sudet SB (M2D) - Sudet SB II (M5D)
4.10. Tomi Haikonen
4.10. Kalle Kalenius
4.10. Teemu Pienmunne
4.10. Sakari Mikkola
4.10. Markku Hämäläinen
4.10. Jani Innanen
4.10. Luca Rilla
4.10. Jesse Markkanen
4.10. Miko Wikström
4.10. Anton Nuttunen
4.10. Janne Paatinen
4.10. Antton Partanen

Troopers (M2D) - Troopers II (M5D)
5.10. Jussi Hyvönen
5.10. Aake Heinonen
5.10. Janne Timonen
5.10. Jesse Lind
5.10. Jesse Röyskö
5.10. Miika Parviainen
5.10. Topi Leino
26.10. Justus Järventaus


Savo-Karjala

LeBa SB (M2D) - Lehmo Balls -96 Akatemia (M4D)
11.8. Arttu Vaarala
11.8. Santeri Niemeläinen
11.8. Joona Mononen
11.8. Jasper Jolkkonen
28.8. Antti Nuutinen 
6.9. Roope Oslanus
6.9. Kimi Honkanen
18.9. Joonatan Partanen
18.9. Valtteri Luukkonen
18.9. Viljami Partanen
28.9. Henry Vartiainen 
21.11. Lasse Karvinen 

KiPa-90 (M2D) - Tohmajärven Urheilijat (M4D)
19.9. Jarno Kostamo
19.9. Jasse Kostamo
19.9. Joni Kostamo
19.9. Joona Immonen
4.10. Konsta Pirhonen
4.10. Lari Sistonen
18.10. Joni Lehikoinen
18.10. Anssi Silvennoinen
18.10. Mikko Rouvinen 

Pisaba (M2D) - Pisaba II (M4D)
20.9. Jesse Riipinen
20.9. Niko Jalkanen
20.9. Aatu Jumisko
20.9. Sami Timonen
20.9. Elias Keituri
20.9. Jarkko Ikonen
20.9. Ari Lintu 
28.9. Jussi Ikonen
28.9. Roope Pulkkinen 
9.11. Manu Rytkönen
9.11. Simeon Tuomainen
9.11. Antti Markkanen 

VehVe (M2D) - VehVe II (M3D)
5.10. Toni Reinikainen
5.10. Topi Kärki
5.10. Jirka Ruotsalainen
12.10. Topias Tuomainen 
2.11. Joona Karsikas 
9.11. Daniel Lyytinen 
23.11. Jimi-Patrik Peltola 

Pohjanmaa

SB Vaasa ( M2D) - RM ( M4D)
19.9. Justus Jaskari
19.9. Jonathan Jåfs
19.9. Joona Koivisto
19.9. Isak Laukkonen

Blue Fox ( M2D) - Blue Fox II (M4D)
19.9. Axel Hedman
19.9. David Krokvik
19.9. Didrik Lillas
19.9. Johannes Vähäkangas
19.9. William Sundelin
19.9. Jack Nylund
19.9. Elliot Wingren
19.9. Anton Kronqvist
19.9. Tomas Smedman 
26.9. Joakim Nikonen
1.12 Mathias Kalander

Nibacos ( M2D) - Nibacos Akatemia (M5D) 
5.10. Kasper Harju
5.10. Joel Göös
5.10. Leevi Pulkkinen
5.10. Onni Puutio
19.10. Arttu Harju
19.10. Juuso Kortetmaa
20.10. Ville Mattila
31.10. Urho Koljonen
31.10. Lauri Paloneva
14.12. Petteri Toivola

SB Kauhajoki ( M2D ) - SB Kauhajoki II ( M5D )
21.9. Veeti Ahonen
5.10. Janne Komsi
5.10. Veeti Viitanen
5.10. Leevi Hietalahti
5.10. Mirko Viinikainen
31.10. Niklas Huhtaviita

Himangan Pallo ( M2D ) - Himangan Pallo II ( M4D )
21.9. Teemu Kyösti
21.9. Pauli Niemi
21.9. Arttu Mattila
21.9. Atte Oja
25.10. Väino Venetjoki

Pohjois-Suomi

Sastamolo Kings (M2D) - Sastamolo Kings II (M4D)
29.9. Moilanen Toni
29.9. Kumpulainen Valtteri
29.9. Marjeta Ville
29.9. Rimali Timo
29.9. Enbuske Max
29.9. Lackman Santeri
29.9. Kurvi Miikka

Dynamo Oulu (M2D - Dynamo Uleåborg (M4D)
27.9. Karhula Tommi
27.9. Väärälä Petri
27.9. Korkiakoski Mika
27.9. Heikkinen Roni
11.10. Ruonala Eetu

Santa's United (M2D) - Santa's United II (M3D)
28.9. Pokka Sami
28.9. Rautio Olli
28.9. Back Atte
28.9. Rautio Eetu
28.9. Säärelä Sami
28.9. Juntunen Pekka
28.9. Uusitalo Valtteri
28.9. Tolppi Teemu
9.11. Kylymies Wilhelm
16.11. Kähkönen Janne

Papas (M2D) - Papas (M5D)
21.9. Paalanen Jesse
21.9. Hakulinen Panu
21.9. Kaakkunen Tuomas
21.9. Mähönen Mikael
21.9. Hälinen Kalle
21.9. Honkanen Niko
21.9. Kyllönen Lassi
21.9. Koivisto Veeti
21.9. Rautiainen Sampo
21.9. Saxholm Tatu
21.9. Säkkinen Veeti
21.9. Puskala Matias

TyPS (M2D) - TyPS II (M5D)

CraftDecensEerikkiläFixusLIDLOsuuspankkiSector AlarmSMTSokos HotelsSubwayTeho sportTuplaUnihocVeikkausViking LineVW-HyötyautotXZ
Fais est. 1993StadiumTalgraf

Käytämme sivustollamme evästeitä ja muita vastaavia tekniikoita. Tallennettavista tiedoista voit lukea tietosuojaselosteesta.