Farmisopimukset

Viimeksi päivitetty 18.11.2018 14:13

Divarin joukkueiden farmisopimukset, sekä niiden alaiset pelaajat kaudella 2018-19:
Farmisopimus on määritely kilpailusääntöjen 57§ ja 58§.

OLS (liiga) - LNM (Divari)
1. Juho Laurila (14.9.2018)
2. Aki Karjalainen (25.9.2018)
3. Mika Hirsikorpi (28.9.2018)
4. Petri Niemelä (25.10.2018)
5. Mika Kaitera (25.10.2018)
6. Eemeli Koskelo (3.11.2018)
7. Viktori Niemi (9.11.2018)

EräViikingit (liiga) - EV Akatemia (Divari)
1. Mika Majalahti (15.9.2018)
2. Perttu Järvinen (15.9.2018)
3. Samuli Hulkkonen (15.9.2018)
4. Santeri Kainulainen (15.9.2018)
5. Otto Rissanen (16.9.2018)
6. Juho Räsänen (16.9.2018)
7. Mika Moilanen (28.10.2018)
8. V-P Turula (28.10.2018)
9. Otto Blomqvist (28.10.2018)
10. Filip Forman (28.10.2018)
11. Henri-Matias Tuomaala (2.11.2018)

SPV (liiga) - Nurmon Jymy (Divari)
1. Juuso Koskela (13.9.2018)
2. Miika Latvala (13.9.2018)
3. Jeri Heikkilä (13.9.2018)
4. Petro Rautio (15.9.2018)

O2-Jyväskylä (Divari) - O2-Jyväskylä Akatemia (2.div)
1. Riku Kulmala (21.9.2018)
2. Julius Hirvonen (28.9.2018)
3. Santeri Hietala (28.9.2018)
4. Niklas Pulli (28.9.2018)
5. Matti Minkkinen (28.9.2018)
6. Lari Mäkelä (17.10.2018)
7. Karel Joutsimäki (17.10.2018)
8. Joonas Lundell (20.10.2018)
9. Tommi Kauppinen (2.11.2018)
10. Roope Pohjola (17.11.2018)

NST (Divari) - PoNoVo (2.div)
1. Ville-Pekka Rouhiainen (13.9.2018)
2. Pyry Forsman (13.9.2018)
3. Niko Sollo (13.9.2018)
4. Ere Laitimo (24.10.2018)
5. Juuso Kekki (27.10.2018)

ÅIF (Divari) - HIFK (2.div)
1. Kasper Tähkä (13.9.2018)
2. Pasi Leino (13.9.2018)
3. Rando Kramm (28.9.2018)
4. Rasmus Paukku (11.10.2018)
5. Teemu Karesniemi (2.11.2018)
6. Tuomas Liukolampi (8.11.2018)

M-Team (Divari) - M-Team Vantaa (2.div)
1. Juho Kivinen (27.9.2018)
2. Kaido Valjakka (27.9.2018)
3. Jesse Jokelainen (27.9.2018)
4. Jooa Keränen (27.9.2018)
5. Teppo Pitkänen (9.10.2018)
6. Ville Heino (26.10.2018)
7. Teemu Savolainen (26.10.2018)
8. Arttu Mäkelä (26.10.2018)

Kirkkonummi Rangers (Divari) - Kirkkonummi Rangers II (2.div)
1. Joona Hynninen (20.9.2018)
2. Kristian Karijärvi (20.9.2018)
3. Saku Välimäki (20.9.2018)
4. Joel Laiho (20.9.2018)
5. Nuutti Hurme (28.9.2018)

Josba (Divari) - Josba Akatemia (2.div)
1. Samu Karvinen (20.9.2018)
2. Santtu Siponen (20.9.2018)
3. Tino Turunen (20.9.2018)
4. Jere Eiserbeck (20.9.2018)
5. Aapo Hämäläinen (20.9.2018)
6. Jere Kettunen (20.9.2018)
7. Teemu Kummunmäki (20.9.2018)
8. Joona Auronen (20.9.2018)
9. Antti Juvonen (20.9.2018)
10. Miika Kosonen (20.9.2018)
11. Veikka Forsström (20.9.2018)

SalBa (Divari) - SalBa II (3.div)
1. Juha Keskitalo (28.9.2018)
2. Waltteri Virtanen (23.10.2018)
3. Vertti Huovilainen (30.10.2018)
4. Antti Keskitalo (30.10.2018)
5. Jalmar Nordman (30.10.2018)
6. Miika Tuominen (30.10.2018)

FBC Turku (Divari) - FBC Turku II (2.div)
1. Matti Manninen (20.9.2018)
2. Aleksi Sillantaka (20.9.2018)
3. Kalle Tuominen (20.9.2018)
4. Jamo Pensikkala (20.9.2018)
5. Antti Kokko (21.9.2018)
6. Juhana Räikkönen (27.9.2018)
7. Matias Kallio (27.9.2018)
8. Oskari Laaksonen (27.9.2018)
9. Oskar Nyström (18.11.2018)

Tikkurilan Tiikerit (Divari) - Tikkurilan Tiikerit II (2.div)
1. Eelis Niittyvuopio (4.10.2018)
2. Valtteri Laine (4.10.2018)
3. Joackim Laakkonen (4.10.2018)
4. Leevi Loippo (5.10.2018)
5. Teemu Hartikainen (5.10.2018)
6. Juuso Salo (19.10.2018)
7. Mattias Kokljuschkin (19.10.2018)

CraftDecensEerikkiläFixusLIDLOsuuspankkiSector AlarmSMTSokos HotelsSubwayTeho sportTuplaUnihocVeikkausViking LineVW-HyötyautotXZ
Fais est. 1993StadiumTalgraf

Käytämme sivustollamme evästeitä ja muita vastaavia tekniikoita. Tallennettavista tiedoista voit lukea tietosuojaselosteesta.