Hyväksytyt farmisopimukset 2021-22

F-liiga miehet
Classic – Classic United (Suomisarja)
1. Kilpi Otto 17.9.2021 – A
2. Helin Niilo 17.9.2021 – A
3. Lahtinen Joel 17.9.2021 – A
4. Hietaranta Ville 17.9.2021 – A
5. Huhtakallio Eemeli 17.9.2021 – A
6. Auvinen Otso 17.9.2021 – A

EräViikingit – EräViikingit Akatemia (Suomisarja)

Esport Oilers – SBS Kings (Suomisarja)

FBT Karhut – PTU (Suomisarja)
1. Annila Eetu 10.9.2021 – A
2. Tommila Aatu 10.9.2021 – A
3. Aro Konsta 10.9.2021 – A
4. Vettervik Jussi 10.9.2021 – A
5. Levola Daniel 10.9.2021 – A
6. Turunen Veeti-Valtteri 10.9.2021 – A

Happee – Happee Steamers (Suomisarja)
1. Pernu Valtteri 15.9.2021 – B
2. Sieppi Julius 15.9.2021 – B
3. Minkkinen Matti 15.9.2021 – A
4. Seppälä Vertti 15.9.2021 – A
5. Aaltokallio Miika 15.9.2021 – A
6. Kangas Topias 15.9.2021 – A

LASB Edustus – Kosken Dynamo (Suomisarja)
1. Karkulowski Emil 12.9.2021 – A
2. Salokangas Julius 12.9.2021 – A
3. Vormisto Petteri 12.9.2021 – A
4. Suutari Ville 12.9.2021 – A
5. Ahonen Jimi 12.9.2021 – A

Nokian KrP – FBT Nokia (Suomisarja)
1. Santanen Mikko 14.9.2021 – A
2. Simonen Topias 16.9.2021 – A
3. Wikström Roope 16.9.2021 – A
4. Savolainen Sami 16.9.2021 – A
5. Tynkkynen Lauri 16.9.2021 – A
6. Estovirta Tomas 16.9.2021 – A
7. Tenho Oskari 16.9.2021 – A
8. Koistinen Jere 16.9.2021 – A
9. Saarinen Miki 16.9.2021 – A

Nurmon Jymy – Mailattomat (Suomisarja)
1. Pokela Matias 13.9.2021 – A

OLS – SS Rankat Ankat (M2D)
1. Vänttilä Kimi 7.9.2021 – B
2. Nauska Samu 9.9.2021 – A
3. Vikstedt Antti 9.9.2021 – A
4. Panuma Riku 9.9.2021 – A
5. Rantaniemi Iiro 9.9.2021 – A
6. Mertaniemi Väinö 9.9.2021 – A
7. Hannuksela Juho 15.9.2021 – A

SPV – Blue Fox (Suomisarja)
1. Lakso Teemu 15.9.2021 – A
2. Haapaniemi Eero 15.9.2021 – A
3. Räty Severi 15.9.2021 – A
4. Mäenpää Eero 15.9.2021 – A
5. Pohto Nico-Ville 15.9.2021 – A
6. Nyman Elias 15.9.2021 – A
7. Tähkä Kasper 15.9.2021 – A

F-liiga naiset
Salibandyseura Welhot – Papas (N1D)
1. Kuru Kiia-Maria 30.8.2021 – B
2. Atas Merve 30.8.2021 – A

Blue Fox – FBC Remix (N1D)
1. Kangas Vilma 20.9.2021 – A

SaiPa – Imatran Voima (N1D)
1. Haakana Helmi 20.9.2021 – B
2. Virtala Sara 20.9.2021 – A
3. Turunen Maiju 20.9.2021 – B
4. Asikainen Saimi 20.9.2021 – A
5. Kelaranta Jonna 20.9.2021 – B
6. Lokka Eevi 20.9.2021 – A
7. Röyskö Tanja 20.9.2021 – A

FBC Turku – FBC Loisto (N1D)

EräViikingit – Northern Stars (N1D)

TPS Salibandy – SBS Wirmo (N2D)

Divari
FBC Turku – FBC Turku 2 (M2D)
1. Rautio Severi 14.9.2021 – A
2. Kostiainen Severi 14.9.2021 – A
3. Abudu Maleeq 14.9.2021 – A
4. Tuononen Verneri 14.9.2021 – A
5. Nikula Eemeli 14.9.2021 – A

Limingan Niittomiehet – Papas (M2D)
1. Tervo Niko 17.9.2021 – A
2. Pyykkönen Ari 17.9.2021 – A
3. Kilpua Vikke 17.9.2021 – A
4. Lämsä Valtteri 17.9.2021 – A
5. Äijälä Eemil 17.9.2021 – A
6. Vaarala Karri 17.9.2021 – A

O2-Jyväskylä – O2-Jyväskylä Akatemia (Suomisarja)
1. Hirvonen Justus 15.9.2021 – A
2. Hirvonen Julius 15.9.2021 – A
3. Hietala Santeri 15.9.2021 – A
4. Jääskö Pekka 15.9.2021 – A

Saipa – Troopers (Suomisarja)
1. Saareks Kasimir 15.9.2021 – A

Welhot – Welhot Akatemia (M2D)
1. Kyllönen Olli 16.9.2021 – A
2. Mattila Jami 16.9.2021 – A
3. Sirviö Osku 16.9.2021 – A
4. Grönfors Santeri 16.9.2021 – A
5. Hannelin Valtteri 16.9.2021 – A
6. Partanen Joonatan 16.9.2021 – A
7. Rissanen Mika 16.9.2021 – A
8. Juvonen Eetu 16.9.2021 – A
9. Vilén Niko 16.9.2021 – A
10. Sivula Erno 16.9.2021 – A

Rauman SalBa – Rauman SalBa 2 (M3D)
1. Lehtonen Aake 13.9.2021 – A

ÅIF – ÅIF 2 (M2D)
1.  Ikonen Tuomas 7.9.2021 – A

Soittorasia – Soittorasia 4(M2D)
1.  Horelli Tapio 19.09.2021 – A

Pirkkalan Pirkat – Kangasalan Urheilijat -68 (M2D)

Naisten 1. divisioona
HaHe – HaHe III(N2D)

Kalannin Pallo -65 – Kalannin Pallo -65 2 (N3D)
1. Hyytiä Liina 16.9.2021 – A
2. Rantanen Riina 16.9.2021 – A
3. Martinjekaba Klinta 16.9.2021 – A

Rauman SalBa – Juhlasalibandy -13 (N3D)
1. Kuusiluoto Heli 13.9.2021 – B

SB Vantaa – Esport Oilers (N2D)
1. Jämsén Lotta 12.8.2021 – B
2. Mäkelä Ainu 12.8.2021 – B
3. Puolakka Sade 12.8.2021 – B
4. Tuuli Karttunen 18.9.2021 – B
5. Opuku Eila 18.9.2021 – B
6. Fernström Maria 18.9.2021 – B
7. Fernström Martina 18.9.2021 – B

Suomisarja
Ilves – Ilves 3 (M3D)
1. Mustaniemi Antto 17.9.2021 – A

LeBa-96 – LeBa-96 2 (M2D)
1. Kuutti Kalle 15.9.2021 – A
2. Karvinen Lasse 15.9.2021 – A
3. Laurila Sami 15.9.2021 – A
4. Määttä Sami 15.9.2021 – A
5. Huttunen Jere 15.9.2021 – A

SB Heinola – SB Heinola Akatemia (M2D)
1. Suomalainen Toni 15.9.2021 – B
2. Kotiluoto Rene 15.9.2021 – A
3. Lehto Saku 15.9.2021 – B

SB Vaasa – SB Vaasa YB (M2D)
1. Kallio Tomi 17.9.2021 – A
2. Luhta Tomi 17.9.2021 – B
3. Adamus Stanislav 17.9.2021 – A
4. Tuunainen Veeti 17.9.2021 – A
5. Leppäkangas Vili 17.9.2021 – B
6. Koskela Jere 17.9.2021 – A
7. Salonen Ilkka 17.9.2021 – A
8. Kallio Juho17.9.2021 – A

SC Wolves – SC Wolves 2 (M4D)
1. Ylander Valtteri – 21.09.2021 – A

Sudet – SBS Hamina (M2D)
1. Kalenius Kalle 17.9.2021 – A
2. Nuttunen Anton 17.9.2021 – A
3. Pöntinen Petri 17.9.2021 – A
4. Pönkä Markus 17.9.2021 – A
5. Valojää Eero 17.9.2021 – A

Miesten 2. divisioona
Kalvolan Keihäs – Kruunien kruunat (M3D)
1. Jakobsson Jon-Mirko 13.9.2021 – B
2. Taponen Oskari 13.9.2021 – B
3. Mattila Miika 13.9.2021 – B
4. Sundelin Samuli 13.9.2021 – B

Kiteen Pallo – Tohmajärven Urheilijat (M4D)
1. Hakkarainen Tatu 13.9.2021 – B
2. Pirhonen Konsta  13.9.2021 – A
3. Lievonen Tuomas 13.9.2021 – B
4. Kostamo Joni 13.9.2021 – B
5. Kostamo Jasse 13.9.2021 – A
6. Kostamo Jarno 13.9.2021 – A
7. Immonen Joona 13.9.2021 – A

Korian Klubi – Kyljykset (M4D)
1. Haapaniemi Henri 10.9.2021 – B
2. Ala-Outinen Ville 10.9.2021 – A
3. Porevesi Severi 10.9.2021 – B
4. Turunen Lauri 10.9.2021 – B

Pelicans SB – Pelicans SB 2 (M3D)

Pisaba – Pisaba 2 (M4D)
1. Karjalainen Taavi 17.9.2021 – A
2. Parkkinen Valtteri 17.9.2021 – A
3. Pulkkinen Roope 17.9.2021 – A
4. Pulkkinen Vertti 17.9.2021 – A

Roismalan Ponnistus – Roismalan Ponnistus 2 (M4D)
1. Ukkonen Joonas 21.9.2021 – A
2. Rantanen Roope 21.9.2021 – A
3. Rinne Timo 21.9.2021 – A
4. Ilmari Matias 21.9.2021 – A
5. Alajoki Tuomas 21.9.2021 – A

Rökäletappio – Idrottsklubben Svans (M3D)
1. Mikkonen Kalle 8.9.2021 – B
2. Hakala Ilari 8.9.2021 – B
3. Korhonen Eetu 8.9.2021 – B
4. Lyly Oskari 21.9.2021 – B
5. Aaltonen Jarno 21.9.2021 – B
6. Ylönen Heikki 21.9.2021 – B
7. Pekonen Henri 21.9.2021 – B

Top Team – Top Team 2
1. Kaasalainen Juho 16.9.2021 – A
2. Lyytikäinen Aleksi 16.9.2021 – A
3. Pasanen Rasmus 16.9.2021 – A
4. Räty Jasmo 16.9.2021 – A
5. Smedberg Kimi 16.9.2021 – A
6. Hannukainen Elmeri 16.9.2021 – B
7. Kemppainen Antti 16.9.2021 – B
8. Pirhonen Jasper 16.9.2021 – B
9. Topra Aleksi 16.9.2021 – B

Toholammin Urheilijat – Nibacos (M4D)
1. Kivineva Jere 7.9.2021 – B
2. Ahonen Jere 7.9.2021 – B
3. Kallio Joona 7.9.2021 – B
4. Kivelä Eino 10.9.2021 – B
5. Lahnalampi Viljami 17.9.2021 – B
6. Isoaho Venni 17.9.2021 – B
7. Erkkilä Aleksi 17.9.2021 – B