Hyväksytyt farmisopimukset 2020-21

F-liiga miehet
EräViikingit – EräViikingit Akatemia (Divari)
1. Tenhonen Daniel 19.9.2020 – A
2. Tenhonen Benjamin 19.9.2020 – A
3. Kerola Jacob 19.9.2020 – A
4. Kainulainen Santeri 19.9.2020 – A
5. Kupela Konsta 19.9.2020 – A
6. Lippojoki Aatu 19.9.2020 – B

Classic – Classic United (Suomisarja)

OLS – SS Rankat Ankat (M2D)
1. Nauska Samu 10.9.2020 – A
2. Vikstedt Antti 10.9.2020 – A
3. Rantaniemi Aapo 10.9.2020 – A
4. Panuma Riku 10.9.2020 – A
5. Kivioja Konsta 10.9.2020 – B

SPV – Blue Fox (Suomisarja)
1. Kronqvist Anton 19.9.2020 – B

F-liiga naiset
FBC Loisto – SBS Wirmo (N3D)
LoSB – Oilers Akatemia (N4D)

Miesten Divari
Josba – Josba Akatemia (M2D)
1. Alitupa Eetu 17.9.2020 – B
2. Tähkä Roope 17.9.2020 – B
3. Tirkkonen Aleksanteri 17.9.2020 – B
4. Holopainen Jasu 17.9.2020 – B
5. Siponen Sampo 17.9.2020 – B
6. Naakka Fetja 17.9.2020 – B
7. Nevalainen Eetu 17.9.2020 – B
8. Salomies Juuso 17.9.2020 – B

M-Team – M-Team United (M2D)
O2-Jyväskylä – O2-Jyväskylä (M2D)

Suomisarja
LeBa-96 – LeBa-96 2 (M2D)
Loviisan Tor – Korian Klubi (M2D)
Nibacos – Toholammin Urheilijat (M2D)
Rauman Salba – Rauman Salba 2 (M3D)
Troopers – SaiPa akatemia(M2D)

Miesten 2.divisioona
BB-88 – SB Coyotes (M4D)

Hatsina – Obelix (M3D)
1. Luhanko Joonas 8.9.2020 – A
2. Ihala Iiro 8.9.2020 – A

Kalvolan Keihäs – Kruunien Kruunat (M4D)

Kiteen Pallo – Tohmajärven Urheilijat (M4D)
1. Hakkarainen Tatu 18.9.2020 – B
2. Immonen Joona 18.9.2020 – A
3. Karppanen Jukka 18.9.2020 – A
4. Kostamo Jarno 18.9.2020 – A
5. Kostamo Jasse 18.9.2020 – A
6. Kostamo Joni 18.9.2020 – B
7. Lehikoinen Joni 18.9.2020 – B
8. Lievonen Tuomas 18.9.2020 – B
9. Pirhonen Konsta 18.9.2020 – A
10. Sivonen Jari 18.9.2020 – A

Konnat – SC Alajärvi (M3D)

Löysätempo – LA Lightning(M4D)
1. Maczulskij Miika 17.9.2020 -A
2. Paajanen Mika 17.9.2020 -A

Papas – Kainuun Ärjy (M3D)
1. Paulanen Jesse 11.9.2020 – B
2. Kaakkunen Tuomas 11.9.2020 – B
3. Mähönen Mikael 11.9.2020 – B

Pisaba – Pisaba 2 (M4D)

Rökäletappio – Idrottsklubben Svans (M4D)
1. Louhelainen Valtteri Oskar 4.9.2020 – B
2. Korhonen Eetu Johannes 4.9.2020 – B
3. Pekonen Henri Mikael 4.9.2020 – B
4. Mikkonen Kalle Lauri 4.9.2020 – B
5. Linnapuomi Henri Mikael 4.9.2020 – B

Sastamolo Kings – SBT Tornio (M2D)
1. Kinnunen Jami 18.9.2020 – A
2. Kähkölä Jesse 18.9.2020 – B
3. Matinlassi Johannes 18.9.2020 – B
4. Köngäs Tuukka 18.9.2020 – B
5. Reinikainen Eetu 18.9.2020 – B
6. Viiri Kalle 18.9.2020 – B

Sudet – SBS Hamina (M2D)

UHV Bulls – Laitilan Jyske (M3D)
1. Kareniemi Teemu Mikael 19.9.2020 – A
2. Koskinen Miika Juhani 19.9.2020 – A
3. Laine Emil Johannes 19.9.2020 – A
4. Salonen Jesse-Pekka 19.9.2020 – A

VehVe – VehVe 2 (M5D)