Pikku Pohjola 1: 2001-pojat leireille 2 ja 3

Julkaistu 12.4.2015 11:29

Ikäluokkavalmentajat Juha Hirvonen, Marko Stenberg, Enis Abrashi ja Jussi-Pekka Peltola ovat valinneet 2001-ikäluokan pojat pelaajapolkutapahtumaan kuuluville Pikku Pohjola 1 -leireille Eerikkilän urheiluopistolle.

Leiri 2  pidetään 14.-15.5. ja leiri 3 16.-17.5.

Valituille pelaajille lähetetään henkilökohtainen kutsu sähköpostilla. Mikäli kutsu ei ole jostain syystä tavoittanut, pyydämme valittuja pelaajia olemaan yhteydessä leirivastaava Lasse Erikssoniin.

HUOM ! Saman ikäluokan 1. leirille (9.-10.5.) valitut on julkaistu jo aiemmin. Osallistujalista löytyy täältä.

Lasse Eriksson
valmennuskoordinaattori
lasse.eriksson(at)floorball.fi
+358 400 529 016

2001-syntyneiden poikien Pikku Pohjola 1 -leiriläiset (leirit 2 ja 3)

Leiri 2 14.-15.5.      Leiri 3 16.-17.5.   
Maalivahdit       Maalivahdit    
MIRO KYLLINEN Tiikerit   PATRIK JÄÄSKELÄINEN SC Urbans
TINO LAAKKONEN Esport Oilers   ROOPE METSÄNOJA VSS
VALTTERI LAINE Happee   SANTERI SOINI PSS
MIKO LEHTINEN Pöytyän Urheilijat   MARKUS TALVITIE Classic
JUHO NIKKINEN NST   SANTTU TUOVINEN Top Team
MARKUS RINTA-VALKAMA Nurmon Jymy   JOONAS WECKSTRÖM LoSB
JOONATAN ROMPPAINEN OLS   LEEVI VESANEN M-Team
MARKUS VORNANEN SB Vaasa   TEEMU VITELI Nokian KrP
             
Kenttäpelaajat       Kenttäpelaajat    
JUHA AALTONEN FoSu   PIETI ALATALO Steelers JSB
ATTE AUVINEN SB Vantaa   OLLI AULA SB Vantaa
EETU ERIKOINEN SPV   IIKKA AUVINEN SC Urbans
HANNES FLYKT Indians   HENRY BRASK Esport Oilers
NIILA FORSELL MäVi   EELIS BRUSIN FoSu
RIKU HAKANEN SB Vaasa   AARO ERONEN Esport Oilers
SIMO HARINEN Josba   PYRY FORSMAN KoRe
KONSTA HAUKKALA SPV   TAPIO HALONEN PSS
JERE HAUTAMÄKI OFBC   JUHO HANNUKSELA LNM
VILLE HEISKANEN FBC Turku   AARO HEINONEN Blackbirds
MIRO-PEKKA HELLSTEN LaSB   OTTO HELMINEN M-Team
JOAKIM HIETANIEMI Ylöjärven Pallo   ALEKSI HILTUNEN Steelers JSB
LEO HYNNINEN SSV   RIKU HOKKA Top Team
AKSELI JULKUNEN FoSu   KRISTIAN IKONEN LNM
SANTERI JULMALA Ilves   EEMELI IKÄLÄINEN SB Welhot
JESPERI KAINULAINEN HU-46     OLLI JOHANSSON TPS
KAAPO KALMARI SC Hyvinkää   RIKU KALLUNKI SB Vantaa
PERTTU KANGAS FBC Remix   OTTO KESONEN Lempäälän Kisa
KALLE LAAKSO SSV   URHO KOLJONEN Nibacos
KAAPO LAHTINEN Indians   TUUKKA KOSKI TPS
TIMI LANKINEN Tiikerit   LEEVI LAITINEN PSS
SAMPO LAPPETELÄINEN OLS   TEEMU LAKSO Nurmon Jymy
EETU LATOSAARI Nurmon Jymy   TOMI LEHTONEN FoSu
AKU LAUKKA OFBC   JOUKO LEINONEN SBS Wirmo
MIO LEINONEN Ilves   MIIKA LIEVONEN SB Welhot
TOPI LEPPÄNEN Hukka-Pallo   JOAKIM LUND SSV
OTTO LUKKARINEN Josba   PATRIK LUOMA M-Team
RASMUS MARJAMÄKI SB Vaasa   JETRO MAALO LNM
NIILO MOILANEN OLS   MATIAS MÄENPÄÄ Nurmon Jymy
HENRY MUNNE PHSB   SEVERI MÄNTYLÄ PSS
MATIAS MYHRBERG Esport Oilers   TOMI NEVALAINEN LoSB
JESSE MÄKELÄ LaSB   OSKARI PEKKALA Classic
KASPERI NYKÄNEN Tiikerit   PAAVO PERÄSAARI LoSB
RASMUS PALDANIUS SB Vantaa   PYRY PUOLAKKA Esport Oilers
EETU PUNTANEN Nurmon Jymy   NIKO PUTKINEN KoRe
PAAVO PÖRHÖLÄ Ilves   JUHO REPO SPV
MARKUS RISSANEN M-Team   JUHO RÄSÄNEN SSV
LAURI RUOHOMAA SBS Rupu   ARTTU SAARI SPV
PAULI RÄSÄNEN Happee   JANI SAVOLAINEN Blackbirds
JUUSO SALOMIES Josba   OSKU SIPILÄ SC Urbans
PETTERI SIPPALA RaaPo   ELIAS SORJA Classic
MICKE SOINI FBT Karhut   HENRI STENBERG SC Urbans
TUOMAS SOMERO FBT Karhut   KONSTA SUOMALAINEN NST
TOPIAS STORM Esport Oilers   NICKLAS TOIVANEN LoSB
ARTTU TIKKANEN M-Team   LAURI TURUNEN Sudet
RASMUS VIITANEN NTK Nakkila   JONNE TURUNEN Top Team
ARTTURI VÄNSKÄ Josba   ELMERI VILPAS Blackbirds
SAMU YLENNYSMÄKI Happee   SAMI VIRTA Top Team
CraftEerikkiläLIDLOsuuspankkiSuveraSubwayTeho sportTupla+UnihocVeikkausVW-HyötyautotBiokia
Fais est. 1993TalgrafStadium

Käytämme sivustollamme evästeitä ja muita vastaavia tekniikoita. Tallennettavista tiedoista voit lukea tietosuojaselosteesta.