Seurat alueittain

Viimeksi päivitetty 24.6.2019 10:40

1. Etelä-Suomi

AC HAKI
AC KUUSKASI
ARKADIAGATANS ANGREPP
ASKOLAN URHEILIJAT
ATHLETIC CLUB BOHEMIA
AXIA
BAD COMPANY
BALLS ON FIRE
BANDITS
BANDY PLAYERS
Baseball-Puumat
BK-BÄRS
BLACKBIRDS UNITED
CHIEFS KEIJOT
COPA 2000
CYBER KOALAS
DIABLOS ROJOS
DOGS
EAST CITY GIANTS
EAST STARS
EKENÄS IDROTTSFÖRENING
ELBOWINGS
ELUKAT
ERÄVIIKINGIT
ERÄVIIKINGIT SALIBANDYAKATEMIA YHDISTYS
ESBO BAY LIGHTNING FLOORBALL
ESPOONLAHDEN SALAMA
ESPOON PONNISTUS
ESPOON SALIBANDYSEURA
ESPOON SWIGU 93
ESPORT OILERS
ETTAN SPORT TEAM
ETU-TÖÖLÖN KARHUT
EX-JAKIS
FABULOUS BANDY BIRDS
FBC CHECKMATE
FBC FLOOR BALL CLUB
FBC RASEBORG KNIGHTS
FC CUBAN POJAT
FC ELITE
FC KONTU
FCK SALIBANDY
FC MYRKYNKEITTÄJÄT -96
FC MYYRÄ
FC RABBIT
FC TUUSULA
FC VEGA
FLOORBALL CLUB BFC
FLOORBALL CLUB MAJURIT
FLOORBALLDUCKS
FLOORBALL HAZARDS
FOOTBALL CLUB BUSTER
FORTUNA 05
GIPSY LEGION HELSINKI
GRASS BAY BEARS
GREASERS FBC
HAAGAN KARHUT
HAARAJOEN SALIHAIT
HAIKKOON KUNTOILIJAT
HAKALAN URHEILUSEURA
HAKUNILAN KISA
HAKUNILA PIRATES
HANAT AUKI
HANGON HYRSKYT
HARDCORE LÖYLY
HC42SB
HC BMF
HC TOOSA
HEAVENLY DEVILS RY
HEINÄ-LEITSAMAAN NS (HEPA)
HELSINGIN HÄMÄYS
HELSINKI HAMMERS
HELSINKI OUTSIDERS
HERTTONIEMEN KISA
HESAN KUKOT
HONKERS
HUHMARIN HAKA
HUURU
HV FREEWAY
HYVINKÄÄN SALIBANDY TEAM
HYÖKKÄÄVÄT KYNÄT
HÖYLÄÄMÖTIEN SÄHLY
IBK HUURU
IBK TARKKANEN
IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA
IDÄN TRAKTOR
IFK INNEBANDY, HELSINGFORS
IKHTYS
INGÅ IDROTTSFÖRENING
INNEBANDYKLUBB STADIBANDY
ITÄ-HELSINGIN SALIBANDY RY
ITÄ-VANTAAN ADONIKSET
ITÄ-VANTAAN INTIAANIT
JEDAN STAGA
JOKELAN DERIUS
JOKERISALIBANDY HELSINKI RY
JOKIVARREN POJAT
JORVIN HENKILÖSTÖYHDISTYS
JTFC-JALKAPALLO
JYRKKÄ KERAKE
JÄRVENPÄÄN SENAATTORIT
JÄYKÄT LAVAT
KAITALAHDEN LUPAUS
KALLEN PALLO -90
KARJALAN HURJAT
KARVAKÄDET IBK
KASAVUOREN URHEILIJAT
KAUKLAHDEN DYNAMO
KELLOKOSKEN ALKU
KERKKOON URHEILIJAT
KIRKKOJÄRVEN LOISKE
KIRKKONUMMI FLAMES
KIRKKONUMMI GOLDEN KINGS
KIRKKONUMMI ISLANDERS
KIRKKONUMMI JANTHERS
KIRKKONUMMI RANGERS
KORSON KAIKU
KORSON SEUDUN SÄHLYURHEILIJAT
KORSTOT
KUNNON PALLOILIJAT
LAAJASALON KULLERVO
LAHELAN PONNISTUS
LAKEEND NUGGETS
LAPINJÄRVEN PALLO
LAUTTASAAREN PALLO LAPA
LIGHT IRON
LILJENDAL IDROTTSKLUBB
LOHJAN HIKI
LOHJAN SALIBANDY
LOONY SLASHERS
LOVIISAN TOR
LÄNNENMIEHET
LÄÄKETIETEENKANDIDAATTISEURA
MAARINKUNNAAN KILPA
MALMINKARTANON WEIVARIT
MARTIN SUDET
MAUNULAN SALIBANDYN HARRASTAJAT
MEILAHDEN LAUKAUS
MERRIS
MIKON SALIBANDYSEURA
MORNING GLORY
M-TEAM
MUUTTOLINNUT
MYLLYPURON PAUHU
MÄNMKY
NASEUS KUNNIAAN
NESTEEN PALLO
NISSBACKA INNEBANDY
NORRA TENALA HEMBYGDSFÖRENING
NORTHERN STARS
NOUSEVA LAAKA
OLD STARS
OSKARIN ARKI
OTANIEMEN JYLLÄÄJÄT
OTAONNELA FLOORBALL
PAAKARIN POJAT
PAKILAN SALIKAVERIT
PALLOILUSEURA VISSY
PALLOKEISARIT
PANTHERS JÄRVENPÄÄ
PITSKUN SPORTTI
PKT
POHJOIS-HELSINGIN KEHONRAKENTAJAT
POHJOIS-TAPIOLAN KIKKA
PORKKALAN REIPAS
PORSKI
PORVOON SALIBANDYSEURA
PUNISHERS
PUOTINKYLÄN VALTTI
PUSULAN URHEILIJAT -58
PUUHAPUSSI
PUUTTUVA RENGAS
RAITAKISSAT
RASEBORG FLOORBALL CREW
REAPERS CREW
RED STARS
REGAATTORIT
REKOLAN SALIBANDY
RIUKUTIEN KGB AGENTS
ROUHE SPORTING CLUB
RSB NURMIJÄRVI
RUMA
RUNNOJAT
RUSKELAN VIRKISTYSSEURA
RYSTYRAIVARI
SAIRAS VETO
SALAJENGI 66
SALIBANDY CLUB EBERLE
SALIBANDY CLUB KINGS
SALIBANDYKERHO GENERAL
SALIBANDY KERHO MYLLYPURON PALLO
SALIBANDYSEURA ALLIANSSI
SALIBANDYSEURA BOTNIA
SALIBANDYSEURA FENNO
SALIBANDYSEURA NAUTAELÄIN
SALIBANDYSEURA RISUT
SALIBANDYSEURA SIPA
SALIBANDYSEURA SISU
SALIBANDYSEURA TROMBI
SALIBANDYSEURA VANTAGE
SALIBANDY SEURA WEST
SALIBANDY TEAM -97
SB -90
SB FANTSUT
SB KARJALAN POJAT
SB KINNARI
SB KURKKUMOPO
SB-PRO 
SBS BLUES
SBS ESPOO MD
SBS GRANIITTI
SBS KINGS
SBS LEPSÄMÄN SUKLAA
SBS MALLAS STARS
SBS MODO
SBS PANDAT
SBS PANTHERS
SBS SIMDAX
SBV
SB VANTAA
SC CAFE
SC HAWKS
SC HIMMEÄT TÄHDET
SC HÅKAN
SC MALLAS
SC MELA
SC-RUISRANTEET
SC RUOSKA
SC RYIJY
SC SÄHLY -90
SC TAPPAJAMARSU
SC WILD TITANS
SC WOLFGANG
SIUNTION SISU
SK JYRÄYS
SK SNAKKES
SPORT CLUB HYVINKÄÄ
STONELA KILLERS
SUN SHINE BOYS
SYNKKÄ UHMA
TAKAHORNAN TUJAUS
TEAM BOTOX
TELAKETJUT
THORIN VELJESKUNTA
TIGGA
TIKKUNEKUT
TIKKURILAN TIIKERIT
TILLAAJAT
TOLKIS BOLLKLUBB
TOUKOLAN TERÄS
Tuomarilan Urheilijat
TUPLAHUTI
TUSKAKLUBI
TUUSULAN SALIBANDY
TYLY KONE HEVONEN
UGLYDUCKS
UNITED NAMIKA SBS
URHEILU- JA RAITTIUSSEURA ZOOM
URHEILUSEURA HYVINKÄÄN PELIKAANI
URHEILUSEURA RANKO
URHEILUSEURA TÄHTI, IDROTTSFÖRENINGEN STJÄRNAN 
UUDENMAAN SALIBANDYEROTUOMARIKERHO
UUDENMAAN TURISTIT
VANHA NUMERO SEISKA
VANTAAN ICEHEARTS
VANTAAN M-TEAM
VANTAAN NMKY URHEILIJAT
VEIJARIT -86
VIHDIN SALISUDET
VIIKIN DIESELIT
VIIKINPALLO -95
VIRKKALAN KIRI
VIRKKALAN TARMO
V- JA U-SEURA HORMAN HIISI
V- JA U-SEURA JOKELAN KISA
V- JA U-SEURA KORVEN KORVENPOJAT
V- JA U-SEURA PAKILAN VISA
VKTP
VÄNNER AV HEMBYGDEN I SYDÖSTRA
WESTEND INDIANS
WOLF PALLOILIJAT
X-MEN
YLHÄS
YLILYÖNTI
YLÄMUMMO
ÅDALENS IDROTTSFÖRENING
ÄÄRI-JÅRMAT

2. Länsirannikko

ACADEMIC FLOORBALL CLUB CAMPUS
AURAN PALOKUNNAN URHEILIJAT
FBC BLUE RIVER
FBC FEELINGS
FBC TSP
FBC TURKU
FBT BLUE FLAMES
FBT KARHUT UNITED
FLOORBALL TEAM ULVILA
GREMLINS TURKU
HALIKON HURJAT
HARJAVALLAN VAPAAURHEILIJAT
HFT
HIRVENSALON U- JA V-SEURA HEITTO
HONKAJOEN SEUDUN URHEILIJAT
HUKU
HUPA
HÄMEENKADUN PYÖVELIT
IBK MEDA
ICEHEARTS SATAKUNTA
IDROTTSFÖRENINGEN FRAM
JUHLASALIBANDY -13
KAARINAN KARHUT
KAARON ROIMA
KALANNIN PALLO -65
KANKAANPÄÄN SALIBANDY
KARHUKOPLA
KASPAS2
KAURAKEDON KYLJYS
KIIKALAN URHEILIJAT
KIRJALA BOLLVIRTUOSER RF
KISKON KISKOJAT
KOIVULAN POTKU
KOKEMÄEN KOVA-VÄKI
KORPO IK
KUSTAVIN AHTO
KUUSJOEN SALIBANDY
LAITILAN JYSKE
LAPIN SALAMA
LIHASTAUTILIITTO RY
LOIMAAN LEISKU
LUVIAN VETO
METSÄMAAN KUNTOKLUBI
NAGU IDROTTSFÖRENING
NOORMARKUN KOITTO
NOUSIAISTEN RYHTI
NTK NAKKILA
ORIPÄÄN URHEILIJAT
PAATTISTEN PAMAUS
PANSIO-PERNO NUORET
PARGAS IDROTTSFÖRENING
PELI-WELJET PANELIA
PELKKÄ KLUBI
PIHLAVAN TYÖVÄENURHEILIJAT
PUISTIKON MAFIA
PUNKALAITUMEN KUNTO
PÖYTYÄN URHEILIJAT
RAADINKADUN RANGERS
RAISIO SALAMANDERS
RAUMAN JYRÄ
RAUMAN SALBA
RIVONMÄEN RUOSKA
RUNOSMÄEN URHEILIJAT
SALIBANDY CLUB TOIVO
SALIBANDY NAANTALI
SALIBANDYSEURA KALKKILAN MAJAKKA
SALIBANDYSEURA LIETO
SALIBANDYSEURA RUPUSAKKI
SALIBANDYSEURA TVA
SALIBANDY TEAM SHADOWS
SALON PALLOILIJAT
SALON VILPAS
SATABANDY
SAUVON URHEILIJAT
SB JYTKY
SBS ATOM
SBS LITTOINEN
SBS MASKU
SB SOMERO
SBS WIRMO
SC STICKLINE
SC Wolves
SEKUNDÄÄRINEN TAITO
TAIVASSALON TAHTI
TEAM -17 SALIBANDY
TEAM LSM
TPS SALIBANDY
TRE ANKKARE
TURUN BANDY-SEURA
TURUN KAUPPATIETEIDEN YLIOPPILAAT
TURUN TOVERIT
TURUN VETO JA VIHELLYS
UHV BULLS
UUDENKAUPUNGIN SALIBANDY
VAPAA-AJAN VIETTÄJÄT
VASARAISTEN ISKU
VIKING ÅLAND SPORT CLUB
V- JA U-SEURA KEMIÖN KIILAT
VOIMISTELU- JA URHEILUSEURA LEMUN VISA
VOIMISTELU- JA URHEILUSEURA POMARKUN URA
WANKERS
WEST COAST PHANTOMS
WEST COAST SHERIFFS KAARINA
YRMYT

3. Sisä-Suomi

AC NOKIA
BULLETS
CLASSIC UNITED
D-KONE
DOWNTOWN TIGERS
EKUMEENINEN PALLO
ETELÄ-HÄMEEN SALIBANDYSEURA
FBT NOKIA
FC NESTEHUKKA JKL
FC VIHNIÖ
FLOORBALL CLUB CP
FLOORBALL CLUB DUX
FORSSAN ALKU
FORSSAN SUUPPARIT
FT KRUUNIEN KRUUNAT
FT WARRIORS
HANKASALMEN HANKA
HAPPEE
HAUHON SALIBANDY
HERRASMIESKLUBI VASTUU
HIP
HÄMEENLINNA FALCONS
HÄMEENLINNAN HÄRMÄ
HÄMEEN SNIPERS
HÄME STARS
HÖNTSÄÄJÄT NOKIA
IDÄN RAIVO
IKAALISTEN URHEILIJAT
IKHTYS JYVÄSKYLÄ
IKURIN VIRE
ILVES
ISOLUU
JOKILAAKSON SALIBANDYSEURA KIKKA -74
JÄMSÄNJOKILAAKSON KAUKALOPALLO DUO-96
JÄMSÄNKOSKEN JYRY
KALEVAN DYNAMO
KALVOLAN KEIHÄS
KANGASALAN URHEILIJAT -68
KEIKYÄN YRITYS RY
KOKOELMAJKL
KONNEVEDEN URHEILIJAT
KOOVEE
KOSKENMÄEN SALIBANDY
KYRÖSKOSKEN PONSI
KYYJÄRVEN KYKY
LASB HML
LAUKAAN KINGS
Laukaan Urheilijat
LEMPÄÄLÄN KISA
LEMPÄÄLÄN TOIVOT
LEMPÄÄLÄ SPORT
LEPPÄVEDEN LEPPÄ
LIEVESTUOREEN KISA
LIIKUNNAN RIEMU
Lopen Floorball Team ry
LUUPPI
MIG SALIBANDY
MSM URHEILUSEURA
MULTIANTS
MUURAMEN V- JA U-SEURA YRITYS
MÄNTÄN URHEILIJAT
NEPALIN TUHKIMOT
NICEBANDY
NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT
NOKIAN PALLOSEURA
NOKIAN TORPEDO
O2-JYVÄSKYLÄ
O2-JYVÄSKYLÄ AKATEMIA
PAARMA
PARKANON PONTEVA
PIRKKALAN HIIHTÄJÄT
PIRKKALAN PIRKAT
PRO STARS
PUDIS
PÄLKÄNEEN LUJA-LUKKO
RIENTOLAN SETLEMENTTI
RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS
ROISMALAN PONNISTUS
SALIBANDY CLUB CLASSIC
SALIBANDY CLUB LUTAKON PALLOPOJA
SALIBANDY CLUB TOLPPALAUKAUS
SALIBANDY CLUB URBANS
SALIBANDY GRASSHOPPERS
SALIBANDY NMP
SALIBANDYSEURA HORNA
SALIBANDYSEURA POMMAK
SALIBANDYSEURA SOITTORASIA
SAMSON MULLETS
SATURDAY NIGHT SYMMETRIK
SB15
SBJ VAAJAKOSKI
SB KARHUKOPLA
SB MIRAGE
SB ONTTO
SBS LOHKOVOITTAJA
SB VIPERS
SC FROZEN STARS
SC HAULIKKO
SC HILJAA
SC LAHJOTUT
SC LÄSIMÄKI
SC LÄTTY
SC RIIHIMÄKI
SC WEIKOT
SIURON VOIMISTELU- JA URHEILUSEURA TUISKU
SOTTIISI FUN CLUB
SS VALHALLA
STEELERS HÄMEENLINNA
STEELERS JANAKKALA
SUSIHUKKA RY
TAHMELAN VESA
TAMPEREEN GUNNERS
TAMPEREEN HARRASTEURHEILIJAT
TAMPEREEN ICEHEARTS
TAMPEREEN PUNAKONE 1996
TAMPEREEN SALIBANDYEROTUOMARIKERHO RY
TAMPERE REPLAY
TEAM SHOWTIME -98
TEEKKAREIDEN URHEILU- JA VOIMAIL
TERVAKOSKEN PALLO-JEHUT
TIKKAKOSKEN PALLO
TOIJALAN NUORISOSEURA
TOP GUNNERS RIIHIMÄKI
TORNIN SPORTTI
TOTTIJÄRVEN VAUHTI JA LÄMÄRI
TYPPEE
UHRILAMPAAT
URHEILUSEURA FIILIS JYVÄSKYLÄ
URHEILUSEURA KUNNON URHOT
URHEILUSEURA OLO
URHEILUSEURA SOOLO
URJALAN PALLOSEURA
UURAISTEN URHEILIJAT
VALKEAKOSKEN KOSKENPOJAT
VESILAHDEN VISA
VIITASAAREN VIESTI
VINCEMUS
V- JA U-SEURA KILLINKOSKEN MYRSKY
V- JA U-SEURA PEKOLAN ISKU
V- JA U-SEURA URHO
V- JA U-SEURA VESANGAN VESA
VOIMISTELU- JA URHEILUSEURA JYVÄSKYLÄN VALO
VOIMISTELU-, URHEILU- JA RAITTIUSSEURA FLANELS
VOIONMAAN KÖNTYS
YLÖJÄRVEN PALLO YPA ry

ÄS SEE REVANSSI

4. Pohjois-Suomi

ACK SALIBANDY
AC RESSUT
AC SUSIKÄDET
ALAVIESKAN VIRI
DYNAMO OULU
FBC PARTYBOYS
FBC TAIVAAN TULET
HAAPAVEDEN URHEILIJAT
HAUKIPUTAAN HEITTO
HIRVISYÖPÖT
IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA I ULEÅBORG
JYYSTÄJÄT
JÄÄLIN JÄTTILÄISET
KAINUUN ÄRJY
KAJAANIN SALIBANDY
KELLON LYÖNTI
KEMPELE WILD DUCKZ
KUUSAMON HARRASTEURHEILU
KUUSAMON PALLO-KARHUT
KÄSIVARREN KIPSI
LAPIN VEIKOT
LIMINGAN NIITTOMIEHET
MERIKOSKI SBT
MUHOKSEN PALLO-SALAMAT
MUHOKSEN URHEILIJAT
NK SBT
OULUN FLOORBALL CLUB
OULUN LUISTINSEURA
OULUN PELI- JA URHEILUSEURA OPUS
OULUN SALIBANDY
OULUN YLIOPISTON URHEILUSEURA
PAPAS
PUOLANGAN RYHTI
PYHÄNNÄN PALLOSEURA
RAAHEN PONNISTUS
REISJÄRVEN PILKE
ROVANIEMEN KORKEAKOULUOPISKELIJAT ROKOKOO
SALIBANDYSEURA KANUUNA LUMIJOKI
SALIBANDYSEURA ULEÅ
SANTA`S UNITED
SASTAMOLO KINGS FLOORBALL
SBC LEVI
SBC LEVI ROVANIEMI
SB HURRICANE
SB NIVALA
SB OULAISTEN HUIMA 
SBT IV
SBT MARTINNIEMI
SBT SAHA
SBT SUOLA
SBT TORNIO
SC LÄÄDERI
SC MUDEN PALLO
SIEVIN SISU
SODANKYLÄN PALLO / SALIBANDY
SS RANKAT ANKAT
TEAM TEMPO
TOTAL
TYRNÄVÄN PALLOSEURA
VAALAN LÄMÄRIT
V- JA U-SEURA KOSKELANKYLÄN RIENTO
VULPN
YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHET

YLIVIESKAN SUPER PALLO

5. Pohjanmaa

ALAVUDEN SYDANMAAN NUORISOSEURA
ASEMA UNITED
BAND OF BROTHERS
BOLLKLUBBEN -48
CHALLENGERS 93
FBC REMIX
FC BRÄNDÖPOJKARNA
HIMANGAN PALLO
ILMAJOEN SALIBANDY
INNEBANDYFÖRENINGEN BLUE FOX
ISOJOEN URHEILIJAT
JALAS SALIBANDY
JEPPIS FLOORBALL CLUB
KANNUKSEN URA
KARLEBY GOATS
KAUHAVAN WISA
KAUSTISEN POHJAN-VEIKOT
KOKKOLAN JYMY
KORSHOLMS INNEBANDYKLUBB CRUSADERS
KUORTANEEN KUNTO
KURIKAN RYHTI
KÄLVIÄN TARMO
LAIHIA SPORTS CLUB
LAPUAN PONNISTUS -90
MAILATTOMAT
MOUSETRAP
MUNAKAN URHEILIJAT
MÄYRYN PALLO
NIBACOS KOKKOLA
PALLOSUHARIT
POPULA-TEAM 90
PRESS TEAM
ROYAL MELA
RÖDSÖN VEIKOT
SALIBANDY CLUB ALAVUS
SALIBANDYSEURA ADONIS
SALIBANDYSEURA KONNAT
SALIBANDYSEURA LAPUA
SALIBANDYSEURA VAASA
SB AMERIKAARTO
SB KAUHAJOKI
SC ALAJÄRVI
SC SARAGOZA
SEINÄJOEN PELIVELJET RY
SEINÄJOEN VALAAT
SPORT CLUB KOKKOLA
SULKAVAN SUDET
TEAM MORAMASA
TEUVAN RIVAKKA
TOHOLAMMIN URHEILIJAT
TORRENT SALIBANDY
URHEILUSEURA NIILOT
VAASAN SPARTA-VASA SPARTA
VIKINGS INNEBANDY
V- JA U-SEURA NURMON JYMY
V- JA U-SEURA SEINÄJOEN SISU
V- JA U-SEURA YKSPIHLAJAN REIMA
VOIMISTELU- JA URHEILUSEURA ÄHTÄRIN VALPAS
ÄHTÄRIN PALLO HAUKAT SBS

6. Savo-Karjala

BÄRBÄR UNITED
COACH TEAM
ETELÄ-KUOPION ILVES
FB FACTOR
FB JOENSUUN PALLO
FC POGOSTA
FLOORBALL IISALMI FBI
HEINÄVAARAN KIITO
HONKALAMMEN-YLÄMYLLYN KUNTOKERHO
HOOPEE
HUKKA-PALLO
IDROTTSKLUBBEN SVANS
IISVEDEN KIRI
IN-TEAM KUOPIO
JOENSUUN SALIBANDY
JOROISTEN URHEILIJAT
JOSBA JUNIORIT
JUANKOSKEN PYRKIVÄ
KAAVIN KAIKU
KALLIOSUON SISU
KITEEN PALLO -90
KLC POLVIJÄRVI
KOLA-GB
KUOPION EKONOMIEN LIIGA
KUOPION PALLOILIJAT
LAPINLAHDEN VETO
LEBA SB
LEHMO BALLS -96
LIEKSAN INTO
NILSIÄN APASSIT
OUTOKUMMUN PALLO -84
PAINAVALAUKAUS
POLVIJÄRVEN PALLOSEURA -78
POSTIMIES & POJAT
PYHÄSELÄN URHEILIJAT
PÖRSÄNMÄEN PYLLISTYS
RAUTALAMMIN URHEILIJAT
RÖKÄLETAPPIO
SAIMAAN PESUPALLO
SALIBANDYKERHO SEGER
SALIBANDY NETTO
SALIBANDYSEURA JEKKU
SALIBANDYSEURA SPIRIT
SALIBANDYSEURA WELHOT
SATAMAN IFK
SB HALKO
SB JAWS
SB RAATTI
SBS VIRRAN VEIVAAJAT
SB THRASHERS KUOPIO
SB TUMUT
SPARTAK JOENSUU
TOHMAJÄRVEN URHEILIJAT
TUUPOVAARAN DYNAMO
TUUPOVAARAN URHEILIJAT
TUUSNIEMEN RAJU
VALTIMON VASAMA
VARKAUDEN TARMO 
VEHMERSALMEN VESA
V- JA U-SEURA PIELAVEDEN SAMPO
Vuorelan Veikot ry Salibandy
XXL-KRIISI
YT JALPA

7. Kaakkois-Suomi

BANDY BOYS-88
FBC BALLCRACKERS
HAUKIVUOREN SALIBANDY HASABA
HOLLOLAN SALIBANDY
IMATRAN BUTCHERS
JENGA TEAM
JOROISTEN JYSKE
JUVAN KISA
JÄPPÄRÄ
KANGASNIEMEN PALLOILIJAT -51
KERIMÄEN KISA
KOPA JUNIORIT
Korian Klubi
KOSKEN DYNAMO
KOTKA MOHICANS
KOTKAN REIPAS
KOUVOSTOLIITTO DRAGONS
KUWAIT OILERS
LASB EDUSTUS
LASB JUNIORIT
LIIKUNTASEURA JPS -75
LUUMÄEN FLOORBALL TEAM
MIEHIKKÄLÄN VILKAS
MIKKELIN ALUEEN HARRASTELIIGAT
MIKKELIN NUORISON TUKI
MIKKELIN OPISKELIJA URHEILIJAT
MYLLYKOSKEN SALIBANDY
MÄNTYHARJUN VIRKISTYS, salibandy
NST-LAPPEENRANTA
ORIMATTILAN JYMY
OTAVAN OBELIX
PERTUNMAAN PONNISTAJAT
PIEKSÄMÄEN SALIBANDY
PONTUKSEN NOUSEVA VOIMA
PUNKAHARJUN URHEILIJAT
PUUMALAN VIRI
PYHTÄÄN YRITYS
PÄIJÄT-HÄMEEN SALIBANDYSEURA ry
RUOKOLAHDEN RAJU
SALIBANDY CLUB UNPRO
SALIBANDY HEINOLA
SALIBANDYILIJÄT
SAVITAIPALEEN URHEILIJAT
SB ASIKKALA
SB COYOTES
SBS HAMINA
SBS PÄSSIT
SB SÄBÄKÄT
SB TROOPERS
SC LÖYSÄTEMPO
SC NAMIKUTI
SNATO
SUDET SALIBANDY
SULKAVAN URHEILIJAT -41
TAIPALSAAREN KISA
TUOHIKOTIN RANNANPOJAT
URHEILUSEURA HATSINA
URHEILUSEURA IMATRAN VOIMA
URHEILUSEURA PALIKAT
URHEILUSEURA TAIPALSAAREN VEIKOT
VOIMISTELU- JA URHEILUSEURA RISTIINAN URHEILIJAT
VOISALMEN KUNTO
VÄPEPA
ZZ TOP TEAM
CraftEerikkiläLIDLOsuuspankkiSector AlarmSokos HotelsSubwayTeho sportTuplaUnihocVeikkausViking LineVW-HyötyautotXZ
Fais est. 1993TalgrafStadium

Käytämme sivustollamme evästeitä ja muita vastaavia tekniikoita. Tallennettavista tiedoista voit lukea tietosuojaselosteesta.