Hyväksytyt yhteisjoukkueet ja pelaajalistat

Viimeksi päivitetty 15.11.2018 14:26

B-pojat, Valtakunnallinen karsinta (ml. esikarsinta)

Happee/Urho

Sukunimi Etunimi Seura Alkaen
Laine Valtteri Happee 25.8.2018
Jokela Jesse Happee 25.8.2018
Pylväläinen Arttu Happee 25.8.2018
Sikiö Mio Happee 25.8.2018
Poikonen Atte Happee 25.8.2018
Heiska Aapo Happee 25.8.2018
Heinäharju Samu Happee 25.8.2018
Salavamäki Otto Happee 25.8.2018
Åkerlund Miro Happee 25.8.2018
Paananen Joel Happee 25.8.2018
Ilomäki Nikolas Happee 25.8.2018
Leppänen Miika Urho 25.8.2018
Leppänen Saku Urho 25.8.2018
Tuhkanen Jere Urho 25.8.2018
Soininen Joakim Urho 25.8.2018
Wacklin Viljam Urho 25.8.2018
Halmetoja Tomi Urho 25.8.2018
Pussinen Miska Urho 25.8.2018
Pynnönen Tarmo Urho 25.8.2018
Pajari Veeti Urho 25.8.2018
Kurikka Artturi Urho 25.8.2018
Korpinen Eelis Urho 25.8.2018
Toikkanen Daniel Urho 25.8.2018
Orupöld Lauri Urho 25.8.2018
Pyrhönen Elmo Urho 25.8.2018
Saastamoinen Joonas Urho 25.8.2018
Summala Topi Urho 25.8.2018
Neste Niilo Urho 25.8.2018
Norrbacka Niklas Urho 25.8.2018
Kuirinlahti Miro Urho 25.8.2018
Jokinen Ilmari Urho 25.8.2018
Salminen Aleksi Urho 19.9.2018
Lojander Roope Happee 20.10.2018
Kovala Eelis Happee 20.10.2018
Åkerlund Miro Happee 20.10.2018
Viljanen Niko Happee 20.10.2018
Oksanen Miro Happee 20.10.2018
Mustonen Daniel Happee 20.10.2018
Lamminpää Leo Happee 20.10.2018
Harju Nuutti Happee 20.10.2018
Paananen Joel Happee 20.10.2018
Ilomäki Nikolas Happee 20.10.2018
Rossi Ville Happee 20.10.2018
Pääkkönen Eliel Happee 20.10.2018
Keski-Jaskari Tino Happee 20.10.2018
Kujala Santeri Happee 20.10.2018
Laurila Saska Happee 20.10.2018
Jokela Jesse Happee 20.10.2018
Saikkonen Iivari Happee 20.10.2018
Salminen Roni Happee 20.10.2018
Pulkkinen Jere Happee 20.10.2018
Itäpuisto Aare Happee 20.10.2018
Ylänen Kaapo Happee 20.10.2018
Niemi Oskari Happee 20.10.2018
Lämsä Matias Happee 20.10.2018
Nikoskinen Veeti Happee 20.10.2018
Koto Aapo Happee 20.10.2018
Leskelä Vilho Happee 20.10.2018
Sihvola Roope Happee 20.10.2018
Koppelomäki Lasse Happee 20.10.2018
Heiska Aapo Happee 20.10.2018
Hokkala Niko Happee 26.10.2018
Kalliomaa Henrik Happee 26.10.2018
Lehtinen Arttu Happee 26.10.2018

 

LaSB/SCU

Sukunimi Etunimi Seura Alkaen
Ahonen Peetu LASB 25.8.2018
Ainola Aki LASB 25.8.2018
Auvinen Ilkka LASB 25.8.2018
Berg Janne LASB 25.8.2018
Hakamäki Joona SCU 25.8.2018
Hellsten Miro-Pekka LASB 25.8.2018
Hirvonen Jesse LASB 25.8.2018
Horila Roope LASB 25.8.2018
Jaakonsaari Jukka LASB 25.8.2018
Joenranta Veeti LASB 25.8.2018
Jääskeläinen Patrik LASB 25.8.2018
Karkulowski Emil LASB 25.8.2018
Karvonen Veeti LASB 25.8.2018
Korhonen Santeri SCU 25.8.2018
Kärkkäinen Samuli LASB 25.8.2018
Laitinen Leevi LASB 25.8.2018
Laurila Ano LASB 25.8.2018
Lukkari Aaro LASB 25.8.2018
Munne Henry LASB 25.8.2018
Mäkelä Jesse LASB 25.8.2018
Nikki Roope LASB 25.8.2018
Ojantausta Elmeri LASB 25.8.2018
Parkkinen Veeti LASB 25.8.2018
Pekkinen Vilppo LASB 25.8.2018
Riekkinen Matias LASB 25.8.2018
Riihiluoma Leevi SCU 6.10.2018
Rinne Miika LASB 25.8.2018
Ruuska Mikko LASB 25.8.2018
Salokangas Titus LASB 25.8.2018
Stenberg Henri LASB 25.8.2018
Taanila Konsta SCU 25.8.2018
Vaha Tuomas LASB 25.8.2018
Saarenkanta Jesse LASB 25.8.2018


SB-Pro/SCH (+Etelä-Suomen sarja)

Sukunimi Etunimi Seura Alkaen
Ahonen Rasmus SB-Pro 25.8.2018
Anturaniemi Väinö SCH 25.8.2018
Ariluoma Tuomas SB-Pro 25.8.2018
Backman Oskari SB-Pro 25.8.2018
Hagelberg Miro SB-Pro 6.10.2018
Hallikainen Samuel SB-Pro 25.8.2018
Kalmari Kaapo SCH 25.8.2018
Kurppa Saku SCH 25.8.2018
Lammi Konsta SB-Pro 25.8.2018
Lappalainen Perttu SCH 25.8.2018
Lindblom Otto SCH 25.8.2018
Mäenpää Konsta SB-Pro 25.8.2018
Nummijoki Severi SB-Pro 25.8.2018
Nummila Samuli SB-Pro 6.10.2018
Ovaska Olweetu SCH 25.8.2018
Pirinen Juuso SCH 25.8.2018
Remes Eetu SB-Pro 25.8.2018
Ristamo Jesse SCH 25.8.2018
Ropponen Santeri SCH 25.8.2018
Soiniitty Arttu SB-Pro 25.8.2018
Usenius Lassi SB-Pro 25.8.2018
Vartiainen Patrik SB-Pro 25.8.2018
Vähätupa Theo SB-Pro 6.10.2018
Vikki Elmeri SB-Pro 11.10.2018
Turunen Pyry SB-Pro 26.11.2018


SBS Wirmo/SBS Masku

Sukunimi Etunimi Seura Alkaen
Aalto Eemeli SBS Masku 25.8.2018
Aaltoseppä Frans SBS Wirmo 25.8.2018
Alivuotila Tomas SBS Masku 25.8.2018
Aunio Miikka SBS Masku 25.8.2018
Elonen Eero SBS Masku 25.8.2018
Hareja Jere SBS Wirmo 25.8.2018
Harkka Julius SBS Masku 25.8.2018
Hellman Timi SBS Masku 25.8.2018
Hietikko Niklas SBS Masku 25.8.2018
Kallin Rasmus SBS Masku 25.8.2018
Kanto Jesse SBS Wirmo 25.8.2018
Karjalainen Viljami SBS Masku 25.8.2018
Kaunisto Ilari SBS Masku 25.8.2018
Kesälä Santeri SBS Wirmo 25.8.2018
Kiuru Joni SBS Wirmo 25.8.2018
Kosonen Eemil SBS Wirmo 25.8.2018
Kylänpää Elmo SBS Wirmo 25.8.2018
Kärkkäinen Viljami SBS Masku 25.8.2018
Laaksonen Miika SBS Masku 25.8.2018
Lahti Joona SBS Wirmo 25.8.2018
Lamminen Topi SBS Masku 25.8.2018
Lapila Roope SBS Wirmo 25.8.2018
Lehto Samu SBS Masku 25.8.2018
Leinonen Jouko SBS Wirmo 25.8.2018
Niemi Artturi SBS Wirmo 25.8.2018
Palmroth Niklas SBS Wirmo 25.8.2018
Rippstein Kosti SBS Wirmo 25.8.2018
Rusholkarhu Niklas SBS Masku 25.8.2018
Sainio Santeri SBS Masku 25.8.2018
Sillanpää Samppi SBS Wirmo 25.8.2018
Silvola Patrick SBS Masku 25.8.2018
Tervonen Jonni SBS Masku 25.8.2018
Tolppanen Niko SBS Wirmo 25.8.2018
Vira Juuso SBS Wirmo 25.8.2018
Vähämiko Eetu SBS Masku 22.11.2018


VarTa/Hu-Pa 

Sukunimi Etunimi Seura Alkaen
Karvonen Juho VarTa 25.8.2018
Tolvanen Jasper VarTa 25.8.2018
Pulkkinen Niklas VarTa 25.8.2018
Kinnunen Niko VarTa 25.8.2018
Rissanen Petja VarTa 25.8.2018
Räisänen Marko VarTa 25.8.2018
Luotinen Iisakki VarTa 25.8.2018
Rissanen Miika VarTa 25.8.2018
Pekonen Leevi VarTa 25.8.2018
Mykkänen Roni VarTa 25.8.2018
Kesänen Tiitus VarTa 25.8.2018
Hannelin Konsta Hu-Pa 25.8.2018
Hartikainen Kalle Hu-Pa 25.8.2018
Honkanen Aleksi Hu-Pa 25.8.2018
Launo Leevi Hu-Pa 25.8.2018
Leppänen Topi Hu-Pa 25.8.2018
Pulkkinen Antti Hu-Pa 25.8.2018
Pulliainen Miika Hu-Pa 25.8.2018
Pylkkänen Jeri Hu-Pa 25.8.2018
Vehviläinen Juuso Hu-Pa 25.8.2018

 

 

C1-pojat Valtakunnallinen karsinta

ÅIF/PSS

Sukunimi Etunimi Seura Alkaen
Dahlfors Daniel ÅIF 25.8.2018
Herka Onni ÅIF 25.8.2018
Jaskari Jesse ÅIF 25.8.2018
Kallioniemi Panu ÅIF 25.8.2018
Korpiniemi Patrik ÅIF 25.8.2018
Kämpe Kasper ÅIF 25.8.2018
Lajunen Joakim ÅIF 25.8.2018
Lintula Otto ÅIF 25.8.2018
Nieminen Sampo ÅIF 25.8.2018
Poikolainen Julius ÅIF 25.8.2018
Purujärvi Miro ÅIF 25.8.2018
Qvisen Jonatan ÅIF 25.8.2018
Rantonen Matias ÅIF 25.8.2018
Sillanpää Eetu ÅIF 25.8.2018
Sjöfelt Anton ÅIF 25.8.2018
Tarvainen Santeri ÅIF 25.8.2018
Tulokas Matias ÅIF 25.8.2018
Brusas Robert PSS 25.8.2018
Heikkilä Eetu PSS 25.8.2018
Melender Miko PSS 25.8.2018
Nuutinen Elias PSS 25.8.2018
Ruohonen Sisu PSS 25.8.2018
Serenius Roni PSS 25.8.2018
Teimola Juuso PSS 25.8.2018
Åhman William PSS 25.8.2018

 

RSS Panthers/FoSu

Sukunimi Etunimi Seura Alkaen
Hietanen Eevertti RSS Panthers 25.8.2018
Koukku Tobias RSS Panthers 25.8.2018
Heikkilä Samu RSS Panthers 25.8.2018
Jahkonen Miko RSS Panthers 25.8.2018
Laakso Simo RSS Panthers 25.8.2018
Saikkonen Teemu RSS Panthers 25.8.2018
Haatainen Aaro RSS Panthers 25.8.2018
Kiljunen Atte RSS Panthers 25.8.2018
Pudas Jakob RSS Panthers 25.8.2018
Montonen Arttu RSS Panthers 25.8.2018
Hilden Leevi RSS Panthers 25.8.2018
Ellilä Tony RSS Panthers 25.8.2018
Peltonen Miko RSS Panthers 25.8.2018
Syrenius Kalle RSS Panthers 25.8.2018
Vähäkainu Mico RSS Panthers 25.8.2018
Heikkilä Roope RSS Panthers 25.8.2018
Arvola Oskari RSS Panthers 25.8.2018
Ryhtä Eero FoSu 25.8.2018
Virtanen Kaapo FoSu 25.8.2018
Korteniemi Arttu FoSu 25.8.2018
Illikainen Santeri FoSu 25.8.2018
Raistakka Tuomas FoSu 25.8.2018
Turunen Manu Fosu 25.8.2018

 

SPV/NJ

Sukunimi Etunimi Seura Alkaen
 Halmesmäki  Daniel  SPV  25.8.2018
 Itämäki Vertti  SPV  25.8.2018
 Keski-Heikkilä Eemi  SPV  25.8.2018
 Kettunen Veeti  SPV  25.8.2018
 Kirvesniemi Antti  SPV  25.8.2018
 Leskinen Jonatan  SPV  25.8.2018
 Luhtala Aatu  SPV  25.8.2018
 Oosi Joni  SPV  25.8.2018
 Puroaho Aleksi  SPV  25.8.2018
 Päivölä Pyry  SPV  25.8.2018
 Yli-Hakala Mikko  SPV  25.8.2018
 Keski-Salmi Konsta  NJ  25.8.2018
 Mäenpää Eero  SPV 25.8.2018
 Niemistö Verneri  NJ  25.8.2018
 Nyman Elias  NJ  25.8.2018
 Pihlajamaa Ilari  NJ  25.8.2018
 Rantala Miro  NJ  25.8.2018
 Rautava Elias  NJ  25.8.2018
 Räty Severi  NJ  25.8.2018
 Savela Aapo  NJ  25.8.2018
 Uusi-Laitila Santeri  NJ  25.8.2018
Hakamaa        Joonas    NJ       25.8.2018
Kangas Herman NJ 25.8.2018


C2-pojat valtakunnallinen SM-karsinta

1 Aleksi Ahvenkoski SBS Wirmo 25.8.2018
2 Erik Ahvenkoski SBS Wirmo 25.8.2018
3 Tomi Alho SBS Wirmo 25.8.2018
4 Saku Antola SBS Wirmo 25.8.2018
5 Lauri Eloluoto SBS Masku 25.8.2018
6 Niilo Elonen SBS Masku 25.8.2018
7 Aleksi (mv) Haikio SBS Masku 25.8.2018
8 Riku Heino SBS Masku 25.8.2018
9 Jace Hellén SBS Wirmo 25.8.2018
10 Mico Hellén SBS Masku 25.8.2018
11 Artturi Hyvärinen SBS Wirmo 25.8.2018
12 Oskari (mv) Keskitalo SBS Wirmo 25.8.2018
13 Leevi Koivistoinen SBS Wirmo 25.8.2018
14 Sara (mv) Koski SBS Masku 25.8.2018
15 Matias Koski SBS Masku 25.8.2018
16 Eetu Kosunen SBS Masku 25.8.2018
17 Matti Kylänpää SBS Wirmo 25.8.2018
18 Santeri Laakso SBS Masku 25.8.2018
19 Mico Laaksonen SBS Wirmo 25.8.2018
20 Luukas  Laaksonen SBS Wirmo 25.8.2018
21 Juho Lucander SBS Masku 25.8.2018
22 Severi Martelius SBS Wirmo 25.8.2018
23 Joonatan (mv) Martelius SBS Wirmo 25.8.2018
24 Miro Marttila SBS Masku 25.8.2018
25 Santeri Matilainen SBS Wirmo 25.8.2018
26 Perttu Moisio SBS Masku 25.8.2018
27 Roni Niemi SBS Wirmo 25.8.2018
28 Elias Nummelin SBS Masku 25.8.2018
29 Miro Pietilä SBS Wirmo 25.8.2018
30 Hugo Pinta SBS Masku 25.8.2018
31 Ralf Pustõnski SBS Masku 25.8.2018
32 Matias Sihvo SBS Masku 25.8.2018
33 Antero (mv) Survonen  SBS Wirmo 25.8.2018
34 Emil Tammenkoski SBS Masku 25.8.2018
35 Juuso Tokoi SBS Wirmo 25.8.2018
36 Lauri Vuorenpää SBS Wirmo 25.8.2018
     


1. Klemetteinen Simo MuurY 25.8.2018
2. Knuuti Matias O2-JKL 25.8.2018
3. Knuuti Aatu O2-JKL 25.8.2018
4. Kaurtola Mino MuurY 25.8.2018
5. Leskinen Vertti MuurY 25.8.2018
6. Hyötynen Totti MuurY 25.8.2018
7. Niemi Akseli MuurY 25.8.2018
8. Ojanperä Santeri MuurY 25.8.2018
9. Saikkonen Arttu MuurY 25.8.2018
10. Maja Samuel MuurY 25.8.2018
11. Leskinen Nuutti MuurY 25.8.2018
12. Taipale Väinö MuurY 25.8.2018
13. Mättö Eeli MuurY 25.8.2018
14. Gustafsson Alex O2-JKL 25.8.2018
15. Tilus Sakari O2-JKL 25.8.2018
16. Moilanen Veeti O2-JKL 25.8.2018
17. Venäläinen Akseli MuurY 25.8.2018
18. Landen Jerry O2-JKL 25.8.2018
19. Kvic Eetu O2-JKL 25.8.2018
20. Tuominen Arttu O2-JKL 25.8.2018
21. Holm Ano O2-JKL 25.8.2018
22. Päivimäki Aapo MuurY 25.8.2018
23. Seppä Aatu O2-JKL 25.8.2018
24. Saikkonen Jere O2-JKL 25.8.2018
25. Luhanka Mico O2-JKL 25.8.2018
26. Kaiterniemi Karri O2-JKL 25.8.2018
         


C2-Pojat Etelä-Suomi

SCH/SB-Pro

Heino Tuomas SB-Pro 10.9.2018
Hämäläinen Elias SCH 10.9.2018
Järvinen Jasper SCH 10.9.2018
Kaipainen Keevi-Kalle SCH 10.9.2018
Karpinski Arttu SCH 10.9.2018
Karttunen Aleksi SCH 10.9.2018
Keikkonen Tuukka SCH 10.9.2018
Koskinen Santeri SCH 10.9.2018
Lepola Erppa SCH 10.9.2018
Leppänen Niklas SCH 10.9.2018
Mäntysalo Valtteri SB-Pro 10.9.2018
Oksanen Santeri SCH 10.9.2018
Palokangas Kaapo SB-Pro 10.9.2018
Porokuokka Juuso SB-Pro 10.9.2018
Päivinen Roni SCH 10.9.2018
Raekannas Oskari SB-Pro 10.9.2018
Siitari Jesse SCH 10.9.2018
Suur-Inkeroinen Olli SB-Pro 10.9.2018
Mäntylä Lauri-Matti SCH 10.9.2018
       


TuSBy/Panthers

Honkavaara Kosti TuSBy 1.8.2018
Laurila Aleksi TuSBy 1.8.2018
Lehtinen Mikael TuSBy 1.8.2018
Lehtonen Konsta TuSBy 1.8.2018
Loppi Eetu TuSBy 1.8.2018
Louhikko Joona TuSBy 1.8.2018
Luomi Roope TuSBy 1.8.2018
Nousiainen Vili TuSBy 1.8.2018
Piilo Petro TuSBy 1.8.2018
Pikkarainen Eemil TuSBy 1.8.2018
Syväjärvi Elmeri TuSBy 1.8.2018
Talvensaari Tuukka TuSBy 1.8.2018
Vatanen Niko TuSBy 1.8.2018
Virtanen Tino TuSBy 1.8.2018
Mäkinen Eetu Panthers 1.8.2018
Alho Viljo Panthers 1.8.2018
von Becker Max Panthers 1.8.2018
Korhonen Joona Panthers 1.8.2018
Vainio Aleksi Panthers 1.8.2018
Luostarinen Oskari Panthers 1.8.2018
Pyykkönen Ville Panthers 1.8.2018
Kylliäinen Joonata Panthers 1.8.2018



A-tytöt valtakunnallinen SM-sarja

SB Pro/LoSB

  Sukunimi Etunimet Seura Alkaen
         
1 Kiiski Jannika SB-Pro 30.8.2018
2 Virta Cira LoSB 30.8.2018
3 Höynälä Meri-Helmi SB-Pro 30.8.2018
4 Torkki Jenni SB-Pro 30.8.2018
5 Isometsä Aada LoSB 30.8.2018
6 Ahola Niina SB-Pro 30.8.2018
7 Aittomäki Emmi LoSB 30.8.2018
8 Ryönänkoski Jonna LoSB 30.8.2018
9 Ronkainen Jenna LoSB 30.8.2018
10 Kivinen Tiia LoSB 30.8.2018
11 Rissanen Melina SB-Pro 30.8.2018
12 Vasenius Heidi SB-Pro 30.8.2018
13 Sotala Juulianna SB-Pro 30.8.2018
14 Lindh Emmi SB-Pro 30.8.2018
15 Räsänen Roosa SB-Pro 30.8.2018
16 Heikkinen Sini SB-Pro 30.8.2018
17 Hautamäki Tia SB-Pro 30.8.2018
18 Moilanen Ira SB-Pro 30.8.2018
19 Jouppila Riikka SB-Pro 30.8.2018
20 Kosonen Minka SB-Pro 30.8.2018
21 Lönnroth Annukka SB-Pro 30.8.2018
22 Riiali Ada SB-Pro 30.8.2018
23 Suontausta Reetta SB-Pro 24.9.2018
24 Tikkakoski Nuppu SB-Pro 24.9.2018
25 Björkroth Rosa-Erika LoSB 24.9.2018
26 Hakava Lotta-Mari LoSB 24.9.2018
27 Valkoniemi Janna LoSB 10.10.2018
28 Mäkelä Aurora LoSB 10.10.2018

 

A-tytöt 1.divisioona

Norhtern Stars/ÅIF

  Sukunimi Etunimi Seura Alkaen
         
1. Holmström Susanna ÅIF 1.10.2018
2. Lindqvist Julia ÅIF 1.10.2018
3. Virtanen Marlen ÅIF 1.10.2018
4. Bäckblom Minette ÅIF 1.10.2018
5. Ek Maiju ÅIF 1.10.2018
6. Syväniemi Ruusu ÅIF 1.10.2018
7. Ahnlund Amanda ÅIF 1.10.2018
8. Skogster Ellen ÅIF 1.10.2018
9. Pulkkinen Fanny ÅIF 1.10.2018
10. Lindroos Lina ÅIF 1.10.2018
11. Artama Emmi Norhtern Stars 1.10.2018
12. Eke Kya Norhtern Stars 1.10.2018
13. Häyrinen Noora Norhtern Stars 1.10.2018
14. Immonen Marianna Norhtern Stars 1.10.2018
15. Pilkama Kerttu Norhtern Stars 1.10.2018
16. Pokkinen Hanna Norhtern Stars 1.10.2018
17. Ritala Viivi Norhtern Stars 1.10.2018
18. Lamminen Ada Norhtern Stars 1.10.2018
19. Salo Oona Norhtern Stars 1.10.2018
20. Hellen Eeva Norhtern Stars 1.10.2018
21. Laaja Milla Norhtern Stars 1.10.2018
22. Meriste Luisa Norhtern Stars 1.10.2018
23. Takkula Lotta Norhtern Stars 1.10.2018
24. Harjunpää Tania Norhtern Stars 1.10.2018


B-tytöt valtakunnallinen SM-sarja

LoSB/VSS

  Sukunimi Etunimi Seura Alkaen
         
1. Johansson  Cecilia VSS  25.08.2018
2. Sundqvist  Ella LoSB  25.08.2018
3. Nevalainen  Linnea  VSS  25.08.2018
4. Bifelt  Emma VSS  25.08.2018
5. Garton  Katja VSS  25.08.2018
6. Kiuru  Mea VSS  25.08.2018
7. Mäkelä  Aurora LoSB  25.08.2018
8. Lahtia  Kaisla VSS  25.08.2018
9. Jordman  Paula VSS  25.08.2018
10. Jordman  Peppi VSS  25.08.2018
11. Junkkari  Jade VSS  25.08.2018
12. Louhi  Emma LoSB  25.08.2018
13. Peräkylä  Pinja VSS  25.08.2018
14. Joensuu  Eeva VSS  25.08.2018
15. Kurvinen  Anni LoSB  25.08.2018
16. Jääskeläinen  Jenni LoSB  25.08.2018
17. Höynälä  Taika LoSB  25.08.2018
18. Björkroth  Rosa VSS  25.08.2018
19. Valkoniemi Janna LoSB 10.9.2018

 

C-tytöt

GrlFK/Northern Stars

Sukunimi Etunimi Seura Alkaen
Heikkilä Nella GrIFK 25.8.2018
Hiltunen Anna GrIFK 25.8.2018
Huusko Eira NS 25.8.2018
Hästbacka Nuppu GrIFK 25.8.2018
Immonen Sara NS 25.8.2018
Jämsen Lotta GrIFK 25.8.2018
Kalevo Ella NS 25.8.2018
Kettunen Helmi NS 25.8.2018
Kuokkanen Anniina GrIFK 25.8.2018
Kuusela Sara GrIFK 25.8.2018
Liimatainen Sofiella NS 25.8.2018
Luukkonen Senni GrIFK 25.8.2018
Mäkelä Ainu GrIFK 25.8.2018
Mäkelä Emmi GrIFK 25.8.2018
Nummelin Julia NS 25.8.2018
Pimenoff Emma GrIFK 25.8.2018
Puolakka Sade GrIFK 25.8.2018
Rajala Salla GrIFK 25.8.2018
Ruskokivi Anna GrIFK 25.8.2018
Salmela Annika GrIFK 25.8.2018
Sjölund Elsa GrIFK 25.8.2018
Suhonen Pinja NS 25.8.2018
Vanninen Liina NS 25.8.2018
Weurlander Kia GrIFK 25.8.2018
Ylönen Sini NS 25.8.2018
Hana Eveliina NS 8.11.2018


KalvKe/SCU

Sukunimi Etunimi Seura Alkaen
Rinta-Jaskari  Silla  SCU 25.8.
Koliseva Iiris SCU 25.8.
Aarnio Ida SCU 25.8.
Heinänen Hilma SCU 25.8.
Korpela Peppi SCU 25.8.
Manninen Alma SCU 25.8.
Torttila Aura SCU 25.8.
Koskinen Silja KalvKe 25.8.
Lamu Kira KalvKe 25.8.
Halttunen Ella KalvKe 25.8.
Harviainen Ella KalvKe 25.8.
Tuormaa Milla KalvKe 25.8.
Jokinen Emilia KalvKe 25.8.
Ovaskainen Tiia KalvKe 25.8.
Ojala Elina KalvKe 25.8.
Niemi Inka KalvKe 25.8.
Mäenpää Alma KalvKe 25.8.
Varga Fanni KalvKe 25.8.
Jokinen Olivia KalvKe 25.8.
Pasanen Eevi KalvKe 25.8.
Koliseva Meeri SCU 25.8.
Koskinen Unna SCU 25.8.

 

 

 

CraftDecensEerikkiläFixusLIDLOsuuspankkiSector AlarmSMTSokos HotelsSubwayTeho sportTuplaUnihocVeikkausViking LineVW-HyötyautotXZ
Fais est. 1993StadiumTalgraf

Käytämme sivustollamme evästeitä ja muita vastaavia tekniikoita. Tallennettavista tiedoista voit lukea tietosuojaselosteesta.