C2-pojat

Viimeksi päivitetty 1.10.2018 16:16

Kausi 2018-2019

Sarjajärjestelmä

Kilpasarja, alkusarja (vastuu: Sisä-Suomi, Matti Parviainen, matti.parviainen(at)salibandy.fi)

Otteluohjelmat Tulospalvelussa

Lohko 1
Lohko 2
Lohko 3
Lohko 4

 

Haastajasarja otteluohjelma

Loppuhuipentuma, haastaja 30./31.3.2019

********

Kausi 2017-2018:

Eliittisarja
Eliittisarjan sarjajärjestelmä 2017-2018
Eliittisarjan lohkojako
Otteluohjelma
Turnausten vastuujoukkueet

Karsinta pääsystä valtakunnalliseen playoff-karsintaan 11.3. Pohitullin koululla
Tulospalvelu

Eliittikarsinta
Eliittikarsintojen sarjajärjestelmä 2017-2018
Eliittisarjan karsintojen lohkojako 2017-2018
Eliittikarsintojen otteluohjelmat Tulospalvelussa:
Lohko 1
Lohko 2
Lohkojen välinen karsinta

***************************************************************************************************

Kilpasarja
Kilpasarjan sarjajärjestelmä
Otteluohjelma / lohko A
Otteluohjelma / lohko B

Kilpasarjan sarjavastuu: Matti Parviainen (matti.parviainen(at)salibandy.fi)

***************************************************************************************************

Haastajasarja
Haastajasarjan sarjajärjestelmä (alkusarja)
Lohkojako
Haastajasarjan alkusarjan otteluohjelma

Haastajasarjan jatkosarjan sarjajärjestelmä
Haastajasarjan jatkosarjan otteluohjelma
Haastajasarjan jatkosarjan sarjavastuu: Matti Parviainen (matti.parviainen(at)salibandy.fi)

Haastajasarjan loppuhuipentuma: 14.4.2018 Maijamäen LH, Naantali.

***************************************************************************************************

Kausi 2016-2017

Sarjajärjestelmät:
Eliitti
Kilpasarja
Haastajasarja

Lohkojako 2016-17 (Alkusarjat)
Alkusarjojen otteluohjelmat Tulospalvelussa

*********************************************************************************************

Eliittisarjan otteluohjelma
Vastuujoukkueet Eliitti

Haastajasarjan (AJS) otteluohjelma

Kilpasarjan (YJS) otteluohjelma

Vastuujoukkueet jatkosarjat

**********************************************************************************************

Karsinta pääsystä valtakunnalliseen PO-karsintaan: 12.3.2017 HaNi-halli, Mynämäki
Karsinnan otteluohjelma Tulospalvelussa 

Haastajasarjan finaali: 8.4.2017 Kisariihi, Pöytyä (otteluohjelma)

CraftDecensEerikkiläFixusLIDLOsuuspankkiSector AlarmSMTSokos HotelsSubwayTeho sportTuplaUnihocVeikkausViking LineVW-HyötyautotXZ
Fais est. 1993StadiumTalgraf

Käytämme sivustollamme evästeitä ja muita vastaavia tekniikoita. Tallennettavista tiedoista voit lukea tietosuojaselosteesta.