Divarin sarjataulukot 1989-2020

Kausi 2019-203p2p1p0p
NJSeinäjoki261542519414755
PirkatPirkkala261512815814349
FBC TurkuTurku261332814613347
LNMLiminka261243716013747
KooveeTampere261322915714145
O2-JyväskyläJyväskylä261133916215042
RangersKirkkonummi261124915715941
M-TeamHelsinki2611141014513939
NSTLappeenranta2610321117214838
JosbaJoensuu2611111313514336
KarhutPori269221315413333
SB VantaaVantaa266411513419727
EV AkatemiaHelsinki266321513619826
Loviisan TorLoviisa265141613517721
148343414821452145546
Kausi 2018-193p2p1p0p
RangersKirkkonummi261432716913250
LNMLiminka261511915012448
NSTLappeenranta261341813112248
FBC TurkuTurku261244614012648
Loviisan TorLoviisa261332816212547
O2-JyväskyläJyväskylä2612131014013041
TiikeritVantaa2612041016115540
ÅIFSipoo2610421015314240
M-TeamHelsinki26945813212040
NJSeinäjoki269231213916834
JosbaJoensuu268321313115632
Merikoski SBTOulu269111512916330
EV AkatemiaHelsinki266421412616128
SalBaRauma265131712316220
364147353514719861986546
Kausi 2017-18Voitosta 2p, tappio varsinaisen peliajan jälkeen 1p. Ei tasapelejä.
NSTLappeenranta26203617411643
M-TeamHelsinki26184815712040
Loviisan TorLoviisa261621016712634
NJSeinäjoki261541115613334
SB VaasaVaasa261611018013933
KarhutPori261411215114629
LNMLiminka261151514716427
JosbaJoensuu261231412315127
FBC TurkuTurku261141513814726
ÅIFSipoo261221414516126
O2-JyväskyläJyväskylä261041614515624
EräViikingit AkatemiaHelsinki261121512915624
TiikeritVantaa261101514016522
Blue FoxUusikaarlepyy2652219917112
3641823718220512051401
Kausi 2016-17
SB WelhotKuopio26172718814736
KarhutPori26153818314333
NJSeinäjoki26152917414332
Erä AkatemiaHelsinki26152915014232
Loviisan TorLoviisa261411117917429
LNMLiminka261321115014428
JosbaJoensuu261241012212728
SB VaasaVaasa261231116415227
FBC TurkuTurku261031314114723
Blue FoxUusikaarlepyy261031312213523
ÅIFSipoo261111414416323
LeBa SBKontiolahti261021413214622
NSTLappeenranta261011513715721
HIFKHelsinki2631221271937
3641673016721132113364
Kausi 2015-16
LaSBHämeenlinna26192517412740
SteelersHämeenlinna26191620213639
KarhutPori26152918115732
SB VaasaVaasa261411117814129
Blue FoxUusikaarlepyy261331012911729
SB WelhotKuopio261321116915528
ÅIFSipoo261241016015228
LNMLiminka261231117214927
JosbaJoensuu261121313614524
Loviisan TorLoviisa26941314215122
Erä AkatemiaHelsinki26931412618121
KeLyHaukipudas26841413516020
SBS WirmoMynämäki26811714718717
PirPiPirkkala2632211402338
3641653416521912191364
Kausi 2014-15
SteelersHämeenlinna26210520213042
M-TeamHelsinki26192518312340
LaSBHämeenlinna26172715512136
SB VaasaVaasa26162816813934
Loviisan TorLoviisa26161919615133
Blue FoxUusikaarlepyy261511016814431
SB WelhotKuopio261421017615330
SBS WirmoMynämäki261211314614425
ÅIFSipoo261101513715422
LNMLiminka261011517218121
Erä AkatemiaHelsinki26831515117319
BlackbirdsKerava26721714017816
SBS MaskuMasku2632211212188
PSSPorvoo2631221192257
3641722017222342234364
Kausi 2013-14
SalBaRauma26173616612237
SB WelhotKuopio26171818115935
SB VaasaVaasa26170918515034
Blue FoxUusikaarlepyy26153817912733
BlackbirdsKerava261511021517631
SBS WirmoMynämäki261501115011830
M-TeamHelsinki261331018714329
ÅIFSipoo261221214114226
PSSPorvoo261201416117124
SteelersHämeenlinna261111411914823
LaSBHämeenlinna261021414215322
FBC TurkuTurku261011516116021
KarhutPori26911616617919
IlvesTampere260026953000
3641731817322482248364
Kausi 2012-13
IndiansEspoo26211423213943
Blue FoxUusikaarlepyy26192520114040
ÅIFSipoo26182619014138
M-TeamHelsinki26153818915433
SteelersHämeenlinna261601021414932
SB VaasaVaasa261421021617130
SB WelhotKuopio261331015815329
SalBaRauma261221216416226
PSSPorvoo261301315215526
BlackbirdsKerava261221217119626
KarhutPori26921514817320
Top TeamSavonlinna26502112925210
FoSuForssa2640221412078
Merikoski SBTOulu2611241312443
3641722017224362436364
Kausi 2011-12
OLSOulu26220422211244
IlvesTampere26161916112733
IndiansEspoo26152918014432
FoSuForssa261511021315831
Blue FoxUusikaarlepyy261421015014230
SteelersHämeenlinna261231113114527
BlackbirdsKerava261301314716326
ÅIFSipoo261211315014825
PSSPorvoo261201413717424
SalBaRauma261111413415923
WoodcuttersVaasa261011514416421
TiikeritVantaa26921513616620
PapasKajaani26911616119019
RangersKirkkonummi263320961709
3641731817321622162364
Länsilohko 2010-11
M-TeamHelsinki28222421612146
Blue FoxUusikaarlepyy28203516811243
IlvesTampere28163918514335
FoSuForssa281501321719230
IndiansEspoo281331216916229
FBC TurkuTurku281121517517224
WoodcuttersVaasa281011716318721
SB VantaaVantaa281011715320821
LoSBLohja28712013120015
USBUusikaupunki2841231432379
2801281713517201734273
Itälohko 2010-11
NSTLappeenranta28203520212543
OLSOulu28184621112440
SC KaneettiKerava28174720716738
ÅIFSipoo281511216415431
PapasKajaani281231316718027
KeLyHaukipudas281061214514526
PSSPorvoo281211515019225
Erä AkatemiaHelsinki281031514917723
SbandyLahti28731813518517
FCVJyväskylä28731813920617
2801283112116691655287
Länsilohko 2009-10
FBT PoriPori2217051449534
IndiansEspoo22142617911830
IlvesTampere22125518712129
FoSuForssa22141718613529
Blue FoxUusikaarlepyy22123716811027
FBC TurkuTurku22122817614226
USBUusikaupunki221201016513024
WoodcuttersVaasa221111015915023
RangersKirkkonummi22811312413917
AFCTurku22611512316013
ISBIlmajoki22601614619612
SBS PoriPori220022473080
2641241612418041804264
Itälohko 2009-10
TorLoviisa2220111968841
PSSPorvoo22142613110130
SC KaneettiKerava22141715914329
M-TeamHelsinki22131816812727
SbandyLahti22121915614225
KeLyHaukipudas221201012813124
ÅIFSipoo221101114112722
PapasKajaani221101115015622
KSSKuopio22931013312821
Top TeamSavonlinna22601612417112
LeBa-96Kontiolahti22511611314911
BarbaaritLappeenranta2200221092450
2641271012717081708264
Länsilohko 2008-09
IndiansEspoo2217051439634
RangersKirkkonummi2216241419534
USBUusikaupunki22170514010834
FoSuForssa22141718314429
Blue FoxUusikaarlepyy2213271299028
IlvesTampere22130915513026
WoodcuttersVaasa22921113516520
SBS PoriPori22821213214018
HIFKHelsinki22701512215014
RSS LaakaRiihimäki22611513615313
VincemusHämeenlinna2241171051709
PirkatPirkkala222119881685
2641261212616091609264
Itälohko 2008-09
OLSOulu2219121598639
BarbaaritLappeenranta22190319412138
ÅIFSipoo22122815614726
M-TeamHelsinki22122813513226
KSSKuopio221201015414424
PSSPorvoo221021013115922
TorLoviisa221011112512421
PapasKajaani22801413516616
Top TeamSavonlinna22711415015115
SB VantaaVantaa22621413616414
Erä AkatemiaHelsinki22531412316713
SB SavoVarpaisjärvi22501712716410
2641251412517251725264
Länsilohko 2007-08
Nokian KrPNokia27192624513540
FBT PoriPori27181820014737
SBS PoriPori27171917916435
FoSuForssa271501223619430
Blue FoxUusikaarlepyy271331119017429
RangersKirkkonummi271131317119025
WoodcuttersVaasa271111519823923
PirkatPirkkala27931516820421
Koo-VeeTampere271011616820921
LoSBLohja2741221252249
2701271612718801880270
Itälohko 2007-08
TorLoviisa27201619213241
ÅIFSipoo27190819114938
IndiansEspoo271521018514432
SB VantaaVantaa271431013913331
KSSKuopio271421117016130
SB SavoVarpaisjärvi271221315817926
PSSPorvoo271041314416524
RSS LaakaRiihimäki271101615716922
SC BluesJyväskylä27921615316720
HatsinaMikkeli2730241412316
2701271612716301630270
Länsilohko 2006-07
TPSTurku27210620612642
SBS PoriPori27191720215239
Nokian KrPNokia27182723215238
FBT PoriPori271331118117229
WoodcuttersVaasa271401318421028
Blue FoxUusikaarlepyy271321214814028
Koo-VeeTampere271211416219025
AFC CampusTurku271011613214421
SB VaasaVaasa27502211020010
NibacosKokkola27502213620710
2701301013016931693270
Itälohko 2006-07
SC BluesJyväskylä27210624116042
RangersKirkkonummi27190820315538
TorLoviisa27181819214137
PSSPorvoo271501218718330
HatsinaMikkeli271401319319928
SB SavoVarpaisjärvi271211417018025
IndiansEspoo271121415515824
LoSBLohja271001713215820
M-TeamHelsinki27901818624318
Tikkurilan TiikeritVantaa2740231081908
270133413317671767270
Länsilohko 2005-06
AFC CampusTurku27202515710942
PirkatPirkkala27202521913142
Finnsta ProNurmijärvi27171918114935
TPSTurku271601118515232
FBT PoriPori271411218413829
RangersKirkkonummi271311318117327
SB VaasaVaasa271201517719824
NibacosKokkola27801912219416
Blue FoxUusikaarlepyy27602111519612
FBC TurkuTurku27512113521611
270131813116561656270
Itälohko 2005-06
Tikkurilan TiikeritVantaa27211519812943
AC HaKiVantaa27201621711741
SC BluesJyväskylä27172821916936
M-TeamHelsinki271301415217326
SB SavoVarpaisjärvi271211417619225
LihamyllyJoensuu271111513414123
TorLoviisa271011613418321
HPV-BandyHelsinki27841512316620
O2-JyväskyläJyväskylä27921612517420
PapasKajaani27711912816215
2701281412816061606270
Länsilohko 2004-05
FT TrackersHämeenlinna27211523013043
TPSTurku27182716312338
Blue FoxUusikaarlepyy27171917714435
PirkatPirkkala271511117016931
HaUHämeenlinna271021514616622
SB VaasaVaasa271101615618522
KarhutPori271021517518022
FBC TurkuTurku27921612917220
IlvesTampere27911713315819
SBS PoriPori27821714419618
2701281412816231623270
Itälohko 2004-05
TorLoviisa27200717113640
NSTLappeenranta27173716512337
SB-ProNurmijärvi27171921315535
Tikkurilan TiikeritVantaa271411220820629
LihamyllyJoensuu271241112713428
SB SavoVarpaisjärvi271221316417026
O2Jyväskylä271211414914525
M-TeamHelsinki271111514517123
IndiansEspoo27801914819016
Top TeamSavonlinna27512113619611
2701281412816261626270
Länsilohko 2003-04
SPVSeinäjoki27164716412636
FT TrackersHämeenlinna27171917814835
TPSTurku271521015212832
HaUHämeenlinna271331116915629
Blue FoxUusikaarlepyy271231214213727
PirkatPirkkala271301416714326
IlvesTampere271131313115725
FBC TurkuTurku27931513516621
SBS PoriPori271031413216021
SBS WirmoMynämäki27641712117016
2701222612214911491268
*) SBS Porilta vähennetty 2 pistettä
Itälohko 2003-04
TorLoviisa27230421211546
NSTLappeenranta27211517513943
O2Jyväskylä271241116215328
Top TeamSavonlinna271311315417027
M-TeamHelsinki271301415015126
Tikkurilan TiikeritVantaa271131319617725
TPKJoensuu271121415316524
RSS LaakaRiihimäki27941414618222
IndiansEspoo27921613215520
RajuRuokolahti2741221292029
2701261812616091609270
Länsilohko 2002-03
Perussarja
SB-ProNurmijärvi2017031548634
IlvesTampere2014151087929
SPVSeinäjoki2010461179224
HaUHämeenlinna2011271159524
PirkatPirkkala209381099821
LaakaLoppi20911011011919
FoSuForssa20901111813218
FBC TurkuTurku208111979517
TPSTurku2072119311216
IndiansEspoo2042146613510
LoSBLohja204016811258
2201021610211681168220
Yläjatkosarja
SB-ProNurmijärvi25200519611740
IlvesTampere25172613710236
HaUHämeenlinna25152815512432
SPVSeinäjoki25124914713228
PirkatPirkkala251041114214124
LaakaLoppi251011414316021
150841353920776181
Alajatkosarja
FBC TurkuTurku241211112310725
FoSuForssa241001413916720
TPSTurku24821411714118
IndiansEspoo2462169215914
LoSBLohja24601810814912
1204257357972389
Itälohko 2002-03
Perussarja
Tapanilan EräHelsinki2219122108739
O2Jyväskylä22142613610330
NSTLappeenranta2213271229128
RajuRuokolahti22121913712225
PelipeikotHelsinki221021010912822
TPKJoensuu2292119610120
SBS EnoEno22911210213519
LaNMKYLahti22811310914017
YlhäsHelsinki22811310012917
M-TeamHelsinki2281139711717
WelhotKuopio22711410312815
SB VantaaVantaa2271149613615
2641241612414171417264
Yläjatkosarja
Tapanilan EräHelsinki27241225510249
NSTLappeenranta27172815611236
O2Jyväskylä27162915713034
RajuRuokolahti271421116614830
PelipeikotHelsinki271121413316824
TPKJoensuu27931511614521
162911259983805194
Alajatkosarja
M-TeamHelsinki271211412213125
WelhotKuopio271111513114423
LaNMKYLahti271111513016423
YlhäsHelsinki271111512615423
SBS EnoEno271011612116521
SB VantaaVantaa27711911616615
16262694746924130
Länsilohko 2001-02
Perussarja
RangersKirkkonummi221705934934
IlvesTampere2214081017628
FBC TurkuTurku221237867027
SB-ProNurmijärvi22122812010226
HämeenlinnaHämeenlinna221129918824
TPSTurku221048767824
LoSBLohja228410718520
PirkatPirkkala2291129610419
SPVSeinäjoki228212868718
TTKK SRTampere228113738517
ThunderEspoo22711410314815
Blue FoxUusikaarlepyy226016759912
2641222012210711071264
Ylempi jatkosarja
RangersKirkkonummi2719261116640
FBC TurkuTurku2715481038334
IlvesTampere271601112410032
HämeenlinnaHämeenlinna271431011010231
TPSTurku2713410969830
SB-ProNurmijärvi271221313812926
Alempi jatkosarja
PirkatPirkkala271311311811827
SPVSeinäjoki271221313010426
LoSBLohja27114129411326
TTKK SRTampere271111511010023
ThunderEspoo27711912422315
Blue FoxUusikaarlepyy27702011113314
3241502415013691369324
Itälohko 2001-02
Perussarja
NSTLappeenranta2216421177336
TPKJoensuu221435987631
Tapanilan EräHelsinki2212551146829
SBS EnoEno2212371027527
SB VantaaVantaa221048787124
PelipeikotHelsinki22103911410223
RajuRuokolahti22102101029722
LaNMKYLahti22921111011320
YlhäsHelsinki2291129910119
WelhotKuopio2262148310714
Sa-FaPorvoo2262148811914
FB FalconsEspoo222119871905
2641163211611921192264
Ylempi jatkosarja
NSTLappeenranta2718541379041
TPKJoensuu2718361178939
Tapanilan EräHelsinki2715571479735
SBS EnoEno2716381319735
PelipeikotHelsinki271131313112925
SB VantaaVantaa2710512919425
Alempi jatkosarja
YlhäsHelsinki271411213711429
RajuRuokolahti271331112812029
LaNMKYLahti271031413614323
WelhotKuopio27831610712819
Sa-FaPorvoo27831612114319
FB FalconsEspoo272124992385
3241433814314821482324
Jatkosarja 2000-01Lähtöpist.Yhteensä
TorLoviisa54013217819
SBS PoriPori52212115628
FBC TurkuTurku52211517606
PirkatPirkkala52121422516
TPKJoensuu52121719505
Tapanilan EräHelsinki50051120022
301261211011030636
Länsilohko 2000-01
SBS PoriPori2218221246838
PirkatPirkkala221516866631
FBC TurkuTurku221066978026
LoSBLohja221138807225
TTKK SRTampere221219928325
ThunderEspoo221011110910921
RangersKirkkonummi221011110710021
TPSTurku229211858720
IlvesTampere22811310010417
Blue FoxUusikaarlepyy2271149213115
FoSuForssa2254137910114
Koo-VeeTampere2251166211211
1202412011131113264
Itälohko 2000-01
Tapanilan EräHelsinki2217141167135
TorLoviisa2215161328931
TPKJoensuu221426948030
SBS EnoEno221318928627
SB VantaaVantaa2212281068426
YlhäsHelsinki2211291058924
NSTLappeenranta221129988824
LaNMKYLahti2291128910319
Top TeamSavonlinna2281138910417
Sa-FaPorvoo2272139510416
KaPa-90Tuusula2253148611213
Tikkurilan TiikeritVantaa221021691612
1231812311711171264
Jatkosarja 1999-00Lähtöpist.Yhteensä
AC HaKiVantaa550022710212
OLSOulu53021719628
ClassicTampere52121720516
TPKJoensuu52121413516
FoSuForssa51131823303
HNMKYHelsinki50141723101
301341310510530636
Länsilohko 1999-00
OLSOulu2217051136234
ClassicTampere2215251057332
FoSuForssa2212281069126
Koo-VeeTampere221147878626
ThunderEspoo2211381058725
TTKK SRTampere229671018924
RangersKirkkonummi221129918224
TPSTurku221039888523
IlvesTampere229310969321
Liukkaat TossutHelsinki228212779618
KarhutPori223118581217
HaUHämeenlinna222020751374
1182811811021102264
Itälohko 1999-2000
AC HaKiVantaa2216151197633
TPKJoensuu221165967728
HNMKYHelsinki2211561047927
Top TeamSavonlinna221156948227
KaPa-90Tuusula2211291079224
YlhäsHelsinki221039898623
TorLoviisa221039868923
HämPyVantaa2211110797523
LaNMKYLahti2211011899322
VipersHelsinki2270156610414
WelhotKuopio2253147410113
TuuUTuupovaara223118611107
1173011710641064264
Länsilohko 1998-99
JymyNurmo2216331105135
SBS PoriPori2214261055430
Koo-VeeTampere2211471168826
RangersKirkkonummi229671079524
TPSTurku22958938823
IlvesTampere22868878322
ClassicTampere229491008622
Oilers IIEspoo229310707321
KarhutPori2284107510420
SC KirkkonummiKirkkonummi22721310611816
HaUHämeenlinna2271146311815
HåWeMaarianhamina2242167214610
1114211111041104264
Itälohko 1998-99
SSVHelsinki2218041326836
TorLoviisa2216331156435
TPKJoensuu221345986930
HämPyVantaa221426966830
WelhotKuopio221048817024
KaPa-90Tuusula2210210968522
AC HaKiVantaa2292118610020
TuuUTuupovaara228212707618
Liukkaat TossutHelsinki2272137711416
YlhäsHelsinki2261157811713
Tapanilan EräHelsinki2242168513210
M-TeamHelsinki2250177512610
1202412010891089264
Etelälohko 1997-98
Ruunien RuunatHämeenlinna1814311126231
SBS PoriPori1814221044330
RangersKirkkonummi181125927424
HåWeMaarianhamina189278210020
TPSTurku18837716919
KarhutPori186210778114
YlhäsHelsinki186210628614
RFTPorvoo186111578213
JP-67Jokioinen185211647712
ASKTurku18111644913
802080765765180
Pohjoislohko 1997-98
NSTLappeenranta181143866626
ClassicTampere181053825525
TuuUTuupovaara18846746820
HöUKontiolahti18837807019
IlvesTampere18756636019
TPKJoensuu18738746817
TTKK SRTampere18639596515
WelhotKuopio18639496615
Pöllöt SBTOulu186111597113
Farlake VikingsTampere184311539011
733473679679180
Kausi 1996-97
Koo-VeeTampere2218311487239
SBS PoriPori2210571108625
HöUKontiolahti22976948725
RangersKirkkonummi2210571259725
Ruunien RuunatHämeenlinna2296710012024
YlhäsHelsinki2287710511423
ClassicTampere2278711511722
TuuUTuupovaara227510769319
TPKJoensuu226610819518
RajuRuokolahti2274119510618
HåWeMaarianhamina22721311211716
Tapanilan EräHelsinki2250177713410
1035810312381238264
Kausi 1995-96
VÅSCMaarianhamina2215431157534
YlhäsHelsinki2214441197832
Agricolan StagaHelsinki221354976031
TPKJoensuu2214261098730
Ruunien RuunatHämeenlinna2287711010523
RajuRuokolahti2295811010923
LaNMKYLahti228410858420
HYUS/UhmaHelsinki22741110411118
TPSTurku2264129210016
ZSKAPorvoo2253148012313
HIFKHelsinki2244148412812
HyNiPorvoo2260167311812
1094610911781178264
Kausi 1994-95
Manse UnitedTampere221255968529
Kovjoki UFUusikaarlepyy22114710410426
RajuRuokolahti22106612010026
YlhäsHelsinki22105713510025
HIFKHelsinki2296711810224
HyNiPorvoo22949809722
Bandy Boys-88Pertunmaa2294910611622
EBTEspoo22921110810220
Ruunien RuunatHämeenlinna2276912013220
JönniHelsinki2283119910919
S.C. TopRiihimäki226412829916
Tapanilan Erä IIHelsinki2255128710915
1055410512551255264
Kausi 1993-94
I.K.A. SBSTurku2215341227733
OilersEspoo2215251246932
ZSKAPorvoo2214351388731
Kovjoki UFUusikaarlepyy2214261208030
UH KauniainenKauniainen221057989225
Bandy Boys-88Pertunmaa2294910310822
JönniHelsinki229310977621
S.C. TopRiihimäki2282129810918
Ruunien RuunatHämeenlinna2266108411218
S.C. BluesJyväskylä227312759717
ASKTurku2246128810414
Happee IIJyväskylä221120601963
1124011212071207264
Kausi 1992-93
GunnersTampere2617631085940
HyNiPorvoo261484925736
Tapanilan EräHelsinki261547824534
I.K.A. SBSTurku2614571027233
Kovjoki UFUusikaarlepyy2616191108133
JönniHelsinki2614210916630
OilersEspoo261079855727
S.C. TopRiihimäki2610610737726
Ruunien RuunatHämeenlinna2611312758825
Bandy Boys-88Pertunmaa2611213869224
RuutisatsiKuopio268513538421
S.C. SählyHelsinki266515688917
TFTToijala263320591579
H.C. ShakersTampere263320561169
1526015211401140364
Kausi 1991-92, A-lohko
S.C. DynamoHelsinki181332953229
Bandy Boys-88Pertunmaa181233624827
Kovjoki UFUusikaarlepyy18954764623
GunnersTampere181116714123
I.K.A. SBSTurku181026855622
S.C. TylyHelsinki181017565521
SCOLHelsinki184410456212
Hiki-86Helsinki185211497612
Idän TraktorHelsinki183510467611
Myllypuron PauhuHelsinki180018231160
772677608608180
Kausi 1991-92, B-lohko
Roller TeamVaasa181512874831
Manse UnitedTampere181152673327
Team BotbyHelsinki181206955724
H.C. ShakersTampere18945715222
OilersEspoo18927654320
S.C. TopRiihimäki18918544819
HyNiPorvoo185310406913
TFTToijala17321235798
YlhäsHelsinki18321334798
Team EmstarHelsinki17301427676
792079575575178
Huom!
Ottelu TFT – Team Emstar määrätty pelattavaksi uudelleen läpimenneen protestin vuoksi.
Uusintaottelun tulosta ei kuitenkaan löytynyt.
Kausi 1990-91, A-lohko
HappeeJyväskylä1817101122335
Hiki-86Helsinki181314714027
GunnersTampere181134714725
YlhäsHelsinki181044553724
IKATurku181107944922
SCOLHelsinki18639526515
TFTToijala186210516514
SamPoLappeenranta183510607611
Savannan PalloHelsinki181215361134
KelanpyörittäjätHelsinki181116431303
792279645645180
Kausi 1990-91, B-lohko
ViikingitHelsinki1814311044031
LiffeJyväskylä181413815229
S.C. DynamoHelsinki181125805424
S.C. TopRiihimäki18927665920
Bandy Boys-88Pertunmaa18846524520
Team BotbyHelsinki18729887616
Idän TraktorHelsinki18459616613
Tapanilan EräHelsinki185112368911
Itä-Helsingin PotkuHelsinki185013628710
Mansen PalloilijatTampere182214501126
792279680680180
Kausi 1989-90, A-lohko
SSVHelsinki8800551616
Bandy Boys-88Pertunmaa832329288
S.C. DynamoHelsinki831425387
KelanpyörittäjätHelsinki830524336
Savannan PalloHelsinki811623413
1841815615640
Kausi 1989-90, B-lohko
JosbaJoensuu6501301210
LemonHelsinki622210156
Hiki-86Helsinki621313215
ViikingitHelsinki611414193
10410676724
Kausi 1989-90, C-lohko
S.C. TylyHelsinki8611231413
Roller TeamVaasa8521311012
YlhäsHelsinki841326219
Idän TraktorHelsinki821516315
TFTToijala801714341
1761711011040