Akatemiavalmentajat

Viimeksi päivitetty 29.9.2017 11:30

Pääkaupunkiseudun urheiluakatemia, Urhea

Urhean valmennusryhmä

Valmennusryhmän vastuuhenkilö Lasse Eriksson 0400 529 016 tai lasse.eriksson(at)salibandy.fi

Mäkelänrinteen urheilulukio

Valmentaja, tytöt Kati Suomela 0500 777 069 tai kati.suomela(at)marsky.fi
Valmentaja, pojat Lasse Eriksson 0400 529 016 tai lasse.eriksson(at)salibandy.fi

Pohjois-Haagan yhteiskoulu

Valmentaja Joonas Naava 040 502 1328 tai joonas.naava(at)eraviikingit.fi

Liiketalousopisto Perho
Valmentaja Ari Haapalainen 050 357 3434 tai ari.haapalainen(at)urhea.fi

Turun Seudun akatemia
Kerttulin urheilulukio
Valmentaja Atte Juuti 0400 509 909 tai atte.juuti(at)turku.fi

Pori Sport Academy
Antti-Jussi Härkönen 044 701 5273 tai antti-jussi.harkonen(at)pori.fi

Tampereen akatemia
Sammon keskuslukio, Pirkanmaan ammattiopisto
Valmennuspäällikkö Miikka Lamu 0400 529 026 tai miikka.lamu(at)salibandy.fi

Etelä-Pohjanmaan urheiluakatemia
Valmentaja Mikko Helanen 0400 529 027 tai mikko.helanen(at)salibandy.fi

Oulun seudun urheiluakatemia
Valmentaja Karo Kuussaari 050 589 3899 tai karo.kuussaari(at)eduouka.fi

Keski-Suomen urheiluakatemia
Valmentaja Pasi Kotilainen 045 885 8797

Päijät-Hämeen urheiluakatemia
Valmentaja, avoin

Pohjois-Savon urheiluakatemia
Valmentaja Mikko Tiihonen 050 548 6654 tai mikko.tiihonen(at)welhot.fi



CraftDecensEerikkiläFixusLIDLOsuuspankkiSector AlarmSMTSokos HotelsSubwayTeho sportTuplaUnihocVeikkausViking LineVW-HyötyautotXZ

Käytämme sivustollamme evästeitä ja muita vastaavia tekniikoita. Tallennettavista tiedoista voit lukea tietosuojaselosteesta.