Hyväksytyt yhteisjoukkueet ja pelaajalistat

Viimeksi päivitetty 16.8.2018 13:56

B-pojat, Valtakunnallinen karsinta (ml. esikarsinta)

Happee/Urho

Sukunimi Etunimi Seura Alkaen
Laine Valtteri Happee 25.8.2018
Jokela Jesse Happee 25.8.2018
Pylväläinen Arttu Happee 25.8.2018
Sikiö Mio Happee 25.8.2018
Poikonen Atte Happee 25.8.2018
Heiska Aapo Happee 25.8.2018
Heinäharju Samu Happee 25.8.2018
Salavamäki Otto Happee 25.8.2018
Åkerlund Miro Happee 25.8.2018
Paananen Joel Happee 25.8.2018
Ilomäki Nikolas Happee 25.8.2018
Leppänen Miika Urho 25.8.2018
Leppänen Saku Urho 25.8.2018
Tuhkanen jere Urho 25.8.2018
Soininen Joakim Urho 25.8.2018
Wacklin Viljam Urho 25.8.2018
Halmetoja Toni Urho 25.8.2018
Pussinen Miska Urho 25.8.2018
Pynnönen Tarmo Urho 25.8.2018
Pajari Veeti Urho 25.8.2018
Kurikka Artturi Urho 25.8.2018
Korpinen Eelis Urho 25.8.2018
Toikkanen Daniel Urho 25.8.2018
Orupöld Lauri Urho 25.8.2018
Pyrhönen Elmo Urho 25.8.2018
Saastamoinen Joonas Urho 25.8.2018
Summala Topi Urho 25.8.2018
Neste Niilo Urho 25.8.2018
Norrbacka Niklas Urho 25.8.2018
Kuirinlahti Miro Urho 25.8.2018
Jokinen Ilmari Urho 25.8.2018

 

LaSB/SCU

Sukunimi Etunimi Seura Alkaen
Ahonen Peetu LASB 25.8.2018
Ainola Aki LASB 25.8.2018
Auvinen Ilkka LASB 25.8.2018
Berg Janne LASB 25.8.2018
Hakamäki Joona SCU 25.8.2018
Hellsten Miro-Pekka LASB 25.8.2018
Hirvonen Jesse SCU 25.8.2018
Horila Roope LASB 25.8.2018
Jaakonsaari Jukka LASB 25.8.2018
Joenranta Veeti LASB 25.8.2018
Jääskeläinen Patrik LASB 25.8.2018
Kainulainen Jesperi LASB 25.8.2018
Karkulowski Emil LASB 25.8.2018
Karvonen Veeti LASB 25.8.2018
Korhonen Santeri SCU 25.8.2018
Kärkkäinen Samuli LASB 25.8.2018
Laitinen Leevi LASB 25.8.2018
Laurila Ano LASB 25.8.2018
Lukkari Aaro LASB 25.8.2018
Munne Henry LASB 25.8.2018
Mäkelä Jesse LASB 25.8.2018
Mäkinen Oliver LASB 25.8.2018
Nikki Roope LASB 25.8.2018
Ojantausta Elmeri LASB 25.8.2018
Parkkinen Veeti LASB 25.8.2018
Pekkinen Vilppo LASB 25.8.2018
Riekkinen Matias SCU 25.8.2018
Rinne Miika LASB 25.8.2018
Ruuska Mikko LASB 25.8.2018
Salokangas Titus LASB 25.8.2018
Stenberg Henri LASB 25.8.2018
Taanila Konsta SCU 25.8.2018
Vaha Tuomas SCU 25.8.2018
Saarenkanta Jesse SCU 25.8.2018


SB-Pro/SCH

Sukunimi Etunimi Seura Alkaen
Ahonen Rasmus SB-Pro 25.8.2018
Anturaniemi Väinö SCH 25.8.2018
Ariluoma Tuomas SB-Pro 25.8.2018
Backman Oskari SB-Pro 25.8.2018
Hallikainen Samuel SB-Pro 25.8.2018
Kalmari Kaapo SCH 25.8.2018
Kurppa Saku SCH 25.8.2018
Lammi Konsta SB-Pro 25.8.2018
Lappalainen Perttu SCH 25.8.2018
Lindblom Otto SCH 25.8.2018
Mäenpää Konsta SB-Pro 25.8.2018
Nummijoki Severi SB-Pro 25.8.2018
Ovaska Olweetu SCH 25.8.2018
Pirinen Juuso SCH 25.8.2018
Remes Eetu SB-Pro 25.8.2018
Ristamo Jesse SCH 25.8.2018
Ropponen Santeri SCH 25.8.2018
Soiniitty Arttu SB-Pro 25.8.2018
Usenius Lassi SB-Pro 25.8.2018
Vartiainen Patrik SB-Pro 25.8.2018


SBS Wirmo/SBS Masku

Sukunimi Etunimi Seura Alkaen
Aalto Eemeli SBS Masku 25.8.2018
Aaltoseppä Frans SBS Wirmo 25.8.2018
Alivuotila Tomas SBS Masku 25.8.2018
Aunio Miikka SBS Masku 25.8.2018
Elonen Eero SBS Masku 25.8.2018
Hareja Jere SBS Wirmo 25.8.2018
Harkka Julius SBS Masku 25.8.2018
Hellman Timi SBS Masku 25.8.2018
Hietikko Niklas SBS Masku 25.8.2018
Kallin Rasmus SBS Masku 25.8.2018
Kanto Jesse SBS Wirmo 25.8.2018
Karjalainen Viljami SBS Masku 25.8.2018
Kaunisto Ilari SBS Masku 25.8.2018
Kesälä Santeri SBS Wirmo 25.8.2018
Kiuru Joni SBS Wirmo 25.8.2018
Kosonen Eemil SBS Wirmo 25.8.2018
Kylänpää Elmo SBS Wirmo 25.8.2018
Kärkkäinen Viljami SBS Masku 25.8.2018
Laaksonen Miika SBS Masku 25.8.2018
Lahti Joona SBS Wirmo 25.8.2018
Lamminen Topi SBS Masku 25.8.2018
Lapila Roope SBS Wirmo 25.8.2018
Lehto Samu SBS Masku 25.8.2018
Leinonen Jouko SBS Wirmo 25.8.2018
Niemi Artturi SBS Wirmo 25.8.2018
Palmroth Niklas SBS Wirmo 25.8.2018
Rippstein Kosti SBS Wirmo 25.8.2018
Rusholkarhu Niklas SBS Masku 25.8.2018
Sainio Santeri SBS Masku 25.8.2018
Sillanpää Samppi SBS Wirmo 25.8.2018
Silvola Patrick SBS Masku 25.8.2018
Tervonen Jonni SBS Masku 25.8.2018
Tolppanen Niko SBS Wirmo 25.8.2018
Vira Juuso SBS Wirmo 25.8.2018


VarTa/Hu-Pa 

Sukunimi Etunimi Seura Alkaen
Karvonen Juho VarTa 25.8.2018
Tolvanen Jasper VarTa 25.8.2018
Pulkkinen Niklas VarTa 25.8.2018
Kinnunen Niko VarTa 25.8.2018
Rissanen Petja VarTa 25.8.2018
Räisänen Marko VarTa 25.8.2018
Luotinen Iisakki VarTa 25.8.2018
Rissanen Miika VarTa 25.8.2018
Pekonen Leevi VarTa 25.8.2018
Mykkänen Roni VarTa 25.8.2018
Kesänen Tiitus VarTa 25.8.2018
Hannelin Konsta Hu-Pa 25.8.2018
Hartikainen Kalle Hu-Pa 25.8.2018
Honkanen Aleksi Hu-Pa 25.8.2018
Launo Leevi Hu-Pa 25.8.2018
Leppänen Topi Hu-Pa 25.8.2018
Pulkkinen Antti Hu-Pa 25.8.2018
Pulliainen Miika Hu-Pa 25.8.2018
Pylkkänen Jeri Hu-Pa 25.8.2018
Vehviläinen Juuso Hu-Pa 25.8.2018

 

 

C1-pojat Valtakunnallinen karsinta

ÅIF/PSS

Sukunimi Etunimi Seura Alkaen
Dahlfors Daniel ÅIF 25.8.2018
Herka Onni ÅIF 25.8.2018
Jaskari Jesse ÅIF 25.8.2018
Kallioniemi Panu ÅIF 25.8.2018
Korpiniemi Patrik ÅIF 25.8.2018
Kämpe Kasper ÅIF 25.8.2018
Lajunen Joakim ÅIF 25.8.2018
Lintula Otto ÅIF 25.8.2018
Nieminen Sampo ÅIF 25.8.2018
Poikolainen Julius ÅIF 25.8.2018
Purujärvi Miro ÅIF 25.8.2018
Qvisen Jonatan ÅIF 25.8.2018
Rantonen Matias ÅIF 25.8.2018
Sillanpää Eetu ÅIF 25.8.2018
Sjöfelt Anton ÅIF 25.8.2018
Tarvainen Santeri ÅIF 25.8.2018
Tulokas Matias ÅIF 25.8.2018
Brusas Robert PSS 25.8.2018
Heikkilä Eetu PSS 25.8.2018
Melender Miko PSS 25.8.2018
Nuutinen Elias PSS 25.8.2018
Ruohonen Sisu PSS 25.8.2018
Serenius Roni PSS 25.8.2018
Teimola Juuso PSS 25.8.2018
Åhman William PSS 25.8.2018

 

RSS Panthers/FoSu

Sukunimi Etunimi Seura Alkaen
Hietanen Eevertti RSS Panthers 25.8.2018
Koukku Tobias RSS Panthers 25.8.2018
Heikkilä Samu RSS Panthers 25.8.2018
Jahkonen Miko RSS Panthers 25.8.2018
Laakso Simo RSS Panthers 25.8.2018
Saikkonen Teemu RSS Panthers 25.8.2018
Haatainen Aaro RSS Panthers 25.8.2018
Kiljunen Atte RSS Panthers 25.8.2018
Pudas Jakob RSS Panthers 25.8.2018
Montonen Arttu RSS Panthers 25.8.2018
Hilden Leevi RSS Panthers 25.8.2018
Ellilä Tony RSS Panthers 25.8.2018
Peltonen Miko RSS Panthers 25.8.2018
Syrenius Kalle RSS Panthers 25.8.2018
Vähäkainu Mico RSS Panthers 25.8.2018
Heikkilä Roope RSS Panthers 25.8.2018
Arvola Oskari RSS Panthers 25.8.2018
Ryhtä Eero FoSu 25.8.2018
Virtanen Kaapo FoSu 25.8.2018
Korteniemi Arttu FoSu 25.8.2018
Illikainen Santeri FoSu 25.8.2018
Raistakka Tuomas FoSu 25.8.2018
Turunen Manu Fosu 25.8.2018

 

SPV/NJ

Sukunimi Etunimi Seura Alkaen
 Halmesmäki  Daniel  SPV  25.8.2018
 Itämäki Vertti  SPV  25.8.2018
 Keski-Heikkilä Eemi  SPV  25.8.2018
 Kettunen Veeti  SPV  25.8.2018
 Kirvesniemi Antti  SPV  25.8.2018
 Leskinen Jonatan  SPV  25.8.2018
 Luhtala Aatu  SPV  25.8.2018
 Oosi Joni  SPV  25.8.2018
 Puroaho Aleksi  SPV  25.8.2018
 Päivölä Pyry  SPV  25.8.2018
 Yli-Hakala Mikko  SPV  25.8.2018
 Keski-Salmi Konsta  NJ  25.8.2018
 Mäenpää Eero  NJ  25.8.2018
 Niemistö Verneri  NJ  25.8.2018
 Nyman Elias  NJ  25.8.2018
 Pihlajamaa Ilari  NJ  25.8.2018
 Rantala Miro  NJ  25.8.2018
 Rautava Elias  NJ  25.8.2018
 Räty Severi  NJ  25.8.2018
 Savela Aapo  NJ  25.8.2018
 Uusi-Laitila Santeri  NJ  25.8.2018

 

B-tytöt valtakunnallinen SM-karsinta

  Sukunimi Etunimi Seura Alkaen
         
1. Johansson  Cecilia VSS  25.08.2018
2. Sundqvist  Ella LoSB  25.08.2018
3. Nevalainen  Linnea  VSS  25.08.2018
4. Bifelt  Emma VSS  25.08.2018
5. Garton  Katja VSS  25.08.2018
6. Kiuru  Mea VSS  25.08.2018
7. Mäkelä  Aurora LoSB  25.08.2018
8. Lahtia  Kaisla VSS  25.08.2018
9. Jordman  Paula VSS  25.08.2018
10. Jordman  Peppi VSS  25.08.2018
11. Junkkari  Jade VSS  25.08.2018
12. Louhi  Emma LoSB  25.08.2018
13. Peräkylä  Pinja VSS  25.08.2018
14. Joensuu  Eeva VSS  25.08.2018
15. Kurvinen  Anni LoSB  25.08.2018
16. Jääskeläinen  Jenni LoSB  25.08.2018
17. Höynälä  Taika LoSB  25.08.2018
18. Björkroth  Rosa VSS  25.08.2018

 

C-tytöt

GrlFK/Northern Stars

Sukunimi Etunimi Seura Alkaen
Heikkilä Nella GrIFK 25.8.2018
Hiltunen Anna GrIFK 25.8.2018
Huusko Eira NS 25.8.2018
Hästbacka Nuppu GrIFK 25.8.2018
Immonen Sara NS 25.8.2018
Jämsen Lotta GrIFK 25.8.2018
Kalevo Ella NS 25.8.2018
Kettunen Helmi NS 25.8.2018
Kuusela Sara GrIFK 25.8.2018
Liimatainen Sofiella NS 25.8.2018
Luukkonen Senni GrIFK 25.8.2018
Mäkelä Ainu GrIFK 25.8.2018
Mäkelä Emmi GrIFK 25.8.2018
Nummelin Julia NS 25.8.2018
Pimenoff Emma GrIFK 25.8.2018
Puolakka Sade GrIFK 25.8.2018
Rajala Salla GrIFK 25.8.2018
Ruskokivi Anna GrIFK 25.8.2018
Salmela Annika NS 25.8.2018
Sjölund Elsa GrIFK 25.8.2018
Suhonen Pinja NS 25.8.2018
Vanninen Liina NS 25.8.2018
Weurlander Kia GrIFK 25.8.2018
Ylönen Sini NS 25.8.2018
       


KalvKe/SCU

Sukunimi Etunimi Seura Alkaen
     

 

 

 

  Sukunimi Etunimi Seura Alkaen
         
1. Johansson  Cecilia VSS  25.08.2018
2. Sundqvist  Ella LoSB  25.08.2018
3. Nevalainen  Linnea  VSS  25.08.2018
4. Bifelt  Emma VSS  25.08.2018
5. Garton  Katja VSS  25.08.2018
6. Kiuru  Mea VSS  25.08.2018
7. Mäkelä  Aurora LoSB  25.08.2018
8. Lahtia  Kaisla VSS  25.08.2018
9. Jordman  Paula VSS  25.08.2018
10. Jordman  Peppi VSS  25.08.2018
11. Junkkari  Jade VSS  25.08.2018
12. Louhi  Emma LoSB  25.08.2018
13. Peräkylä  Pinja VSS  25.08.2018
14. Joensuu  Eeva VSS  25.08.2018
15. Kurvinen  Anni LoSB  25.08.2018
16. Jääskeläinen  Jenni LoSB  25.08.2018
17. Höynälä  Taika LoSB  25.08.2018
18. Björkroth  Rosa VSS  25.08.2018
CraftDecensEerikkiläFixusLIDLOsuuspankkiSector AlarmSMTSokos HotelsSubwayTeho sportTuplaUnihocVeikkausViking LineVW-HyötyautotXZ

Käytämme sivustollamme evästeitä ja muita vastaavia tekniikoita. Tallennettavista tiedoista voit lukea tietosuojaselosteesta.