Hyväksytyt yhteisjoukkueet ja pelaajalistat

Viimeksi päivitetty 27.11.2017 09:25

A-tytöt, SM-karsinta

SBS Wirmo/KaPa-65

Sukunimi Etunimi Syntymäaika Seura Edustusoikeus alkaa
Hyytiä Mona 19.1.2000 KaPa -65   17.8.2017
Kiuru Nea 20.3.2000 KaPa -65   17.8.2017
Koivunen Venla 21.6.2000 KaPa -65   17.8.2017
Korpi Emmi 4.4.2000 KaPa -65   17.8.2017
Laivo Venla 25.4.2001 KaPa -65   17.8.2017
Lenkkeri Saana 6.8.2000 KaPa -65   17.8.2017
Piiroinen Laura 5.11.2001 KaPa -65   17.8.2017
Rantanen Riina 21.5.2000 KaPa -65   17.8.2017
Arvela Vilma 18.4.2000 SBS Wirmo   17.8.2017
Hakamäki Matilda 10.10.2000 SBS Wirmo   17.8.2017
Kallunen Matilda 12.5.2000 SBS Wirmo   17.8.2017
Laakso Mikaela 4.2.2000 SBS Wirmo   17.8.2017
Laine Jenna 19.9.1998 SBS Wirmo   17.8.2017
Sillanpää Sofi-Ella 29.11.1998 SBS Wirmo   17.8.2017
Talla Maijastiina 24.11.2000 SBS Wirmo   17.8.2017
Tokoi Johanna 22.7.2000 SBS Wirmo   17.8.2017
Varjonen Jalmiina 29.11.2000 SBS Wirmo   17.8.2017
Yrttimaa Oona 7.8.2000 SBS Wirmo   17.8.2017
Rekola Erika 18.5.2002 SBS Wirmo   17.8.2017
Iltanen Jasmin 3.11.2002 SBS Wirmo   17.8.2017
Kuusio Ellen 2.5.2002 SBS Wirmo   17.8.2017
Mattila Emmi 26.10.2001 SBS Wirmo   17.8.2017
Pietilä Tessa 5.9.2002 SBS Wirmo  17.8.2017
Hämölä Helena 12.3.2000 SBS Wirmo   17.8.2017
Laihinen Roosa 20.7.2002 SBS Wirmo  21.11.2017
Haanperä  Nea 20.9.2002 SBS Wirmo  21.11.2017
Aho Vivian 25.11.2002 SBS Wirmo  21.11.2017
Martelius Alisa 21.11.2017 SBS Wirmo  21.11.2017

 

LaSB/RSS Panthers

Sukunimi Etunimi Syntymäaika Seura Edustusoikeus alkaa
Vitie Annika 14.12.2000 LaSB  17.8.2017
Pentikäinen Riina 24.1.2000 LaSB  17.8.2017
Salmio Nelli 19.6.2001 LaSB  17.8.2017
Sinor Kaie 20.8.2001 LaSB  17.8.2017
Hakala Henni 12.4.2001 LaSB  17.8.2017
Korhonen Sonja 3.6.1999 LaSB  17.8.2017
Jaakkola Elli 9.2.2002 LaSB  17.8.2017
Hämäläinen Hilkka 7.11.2002 LaSB  17.8.2017
Korhonen Heljä 3.6.1999 LaSB  17.8.2017
Ahola Titta 9.9.1998 RSS Panthers  17.8.2017
Selenius Jenni 1.6.1999 RSS Panthers  17.8.2017
Sammatti Riina 25.2.2000 RSS Panthers  17.8.2017
Stenholm Saara 4.12.2000 RSS Panthers  17.8.2017
Kuparinen Emma 5.4.2000 RSS Panthers  17.8.2017
Ronkanen Jenna 27.3.2001 RSS Panthers  17.8.2017
Lehto Saimi 3.2.2002 RSS Panthers  17.8.2017
Lehtinen Anni 3.8.1998 RSS Panthers  17.8.2017
Salin Enni 1.10.2001 RSS Panthers  17.8.2017
Kivinen Tiia 28.3.2001 RSS Panthers  17.8.2017
Räty Johanna 26.9.2001 RSS Panthers  17.8.2017
Kuparinen Lotta 4.3.2002 RSS Panthers  17.8.2017
Voivala Venla 1.2.2002 RSS Panthers  17.8.2017
Antikainen Titta 15.6.2002 RSS Panthers  17.8.2017
Vihavainen Sohvi 3.3.1999 RSS Panthers  17.8.2017
Raustola Lotta 28.6.2001 RSS Panthers  17.8.2017
Vuorinen Roosa 18.4.2001 RSS Panthers  17.8.2017
Vuorinen Ronja 28.10.2002 RSS Panthers  17.8.2017
Palojärvi Jonna 17.1.1999 RSS Panthers  17.8.2017
Glad Jenna 28.4.1999 RSS Panthers  17.8.2017
Mäki Petra 23.4.1999 RSS Panthers  17.8.2017
Stenholm Jenni 6.10.1999 RSS Panthers  17.8.2017
Löf Johanna 20.10.1999 RSS Panthers

 17.8.2017


B-pojat, Valtakunnallinen karsinta

Voima/NST

Nimi Syntymäaika Seura Edustusoikeus alkaa
Ahokas Santeri 26.10.2000 NST 17.8.2017
Hakkarainen Toni 22.4.2000 Voima 17.8.2017
Hulkko Oskari 7.1.2000 Voima 21.9.2017
Huppunen Samuli 23.5.2000 NST 17.8.2017
Huppunen Julius 25.6.2002 NST 21.9.2017
Hänninen Teemu 12.3.2000 Voima 17.8.2017
Inkinen Kasper 7.9.2000 Voima 17.8.2017
Kalliosaari Tuomas 10.9.2000 NST 17.8.2017
Kosonen Atte 6.2.2000 NST 17.8.2017
Kosonen Jere 7.6.2000 NST 17.8.2017
Kosonen Ville-Markus 25.4.2000 Voima 21.9.2017
Kärnä Joona 21.2.2000 Voima 21.9.2017
Lavikka Aatu 30.5.2000 NST 17.8.2017
Lind Jasu 4.4.2000 Voima 17.8.2017
Lipiäinen Tommi 16.8.2000 Voima 17.8.2017
Luostarinen Ville 7.8.2000 Voima 17.8.2017
Mustonen Kalle 14.8.2000 NST 17.8.2017
Niemelä Jere 9.10.2000 NST 17.8.2017
Nikkinen Juho 17.11.2001 NST 25.11.2017
Nuorala Santtu 3.6.2000 NST 17.8.2017
Parkkonen Teemu 10.8.2000 NST 17.8.2017
Piittisjärvi Martin 23.7.2000 NST 17.8.2017
Sorjonen Petteri 7.7.2001 Voima 17.8.2017
Stenman Patrik 2.11.2000 NST 17.8.2017
Suomalainen Konsta 17.4.2001 NST 17.8.2017
Tella Arttu 1.7.2000 Voima 19.8.2017
Tielinen Nikke 9.10.2000 NST 17.8.2017
Tyysjärvi Akseli 25.4.2001 Voima 17.8.2017
Veijalainen Miro 15.12.2001 NST 17.8.2017
Vormisto Petteri 20.1.2000 NST 17.8.2017
Vänttinen Joona 13.2.2000 NST 17.8.2017
Ylä-Jussila Oskari 14.2.2000 Voima 17.8.2017

B-pojat, aluesarja

Jeppis/Blue Fox (Pohjanmaa)

B-tytöt, SM-karsinta

FB Factor/Coach Team

  SUKUNIMI ETUNIMI SYNTYMÄAIKA SEURA  EDUSTUSOIKEUS ALKAA
1. Sahioja Salla 26.6.2001 FB FACTOR  23.8.2017
2. Huovinen Ninni 27.9.2001 FB FACTOR  23.8.2017
3. Kuusitaipale Jutta 3.5.2001 FB FACTOR  23.8.2017
4. Karhapää Emilia 21.4.2001 FB FACTOR  23.8.2017
5. Kosonen Noora 27.9.2001 FB FACTOR  23.8.2017
6. Karhapää Eveliina 30.8.2002 FB FACTOR  23.8.2017
7. Kokko Kiia 19.3.2002 FB FACTOR  23.8.2017
8. Koukku Miia 2.5.2002 FB FACTOR  23.8.2017
9. Rautio Nea 28.1.2002 FB FACTOR  23.8.2017
10. Pakarinen Netta 2.5.2002 FB FACTOR  23.8.2017
11. Huttunen Margarita 16.5.2003 FB FACTOR  23.8.2017
12. Kämäräinen Nelli 12.1.2003 FB FACTOR  23.8.2017
13. Juntunen Aino 20.10.2004 FB FACTOR  23.8.2017
14. Uimonen Nea 15.12.2004 FB FACTOR  23.8.2017
15. Pehkonen Julia 8.9.2004 FB FACTOR  23.8.2017
16. Sallinen Kata 22.4.2004 FB FACTOR  23.8.2017
17. Heiskanen Minttu 26.4.2002 COACH TEAM  23.8.2017

 

VSS/Rangers

Sukunimi Etunimi Synt. Aik Seura Edustusoikeus alkaa
Bifeldt Emma 12.3.2003 Vihdin Salisudet 27.9.2017
Garton  Katja 11.11.2002 Vihdin Salisudet 27.9.2017
Halonen  Jasmin  20.12.2003 Vihdin Salisudet 27.9.2017
Isoaho Nonna 6.12.2003 Vihdin Salisudet 25.10.2017
Joensuu  Eeva  19.5.2003 Vihdin Salisudet 27.9.2017
Johansson  Cecilia  29.5.2002 Vihdin Salisudet 27.9.2017
Jordman  Paula  7.6.2004 Vihdin Salisudet 27.9.2017
Jordman  Peppi  12.6.2002 Vihdin Salisudet 27.9.2017
Junkkari  Jade  3.1.2003 Vihdin Salisudet 27.9.2017
Kiuru  Mea  13.11.2003 Vihdin Salisudet 27.9.2017
Kurikka  Ida  26.3.2001 Vihdin Salisudet 27.9.2017
Kurvinen  Anni  29.10.2003 Vihdin Salisudet 27.9.2017
Lahtia  Kaisla  15.10.2003 Vihdin Salisudet 27.9.2017
Lewis  Natalie  19.2.2001 Vihdin Salisudet 27.9.2017
Nelimarkka Melinda 22.7.2003 Vihdin Salisudet 25.10.2017
Nevalainen  Linnea  2.10.2005 Vihdin Salisudet 27.9.2017
Niemelä Anna 22.11.2004 Vihdin Salisudet 25.10.2017
Nirkkonen  Mette  29.7.2000 Vihdin Salisudet 27.9.2017
Olin  Ida  4.2.2003 Vihdin Salisudet 27.9.2017
Peräkylä  Pinja  6.2.2003 Vihdin Salisudet 27.9.2017
Poikela  Johanna  28.8.2001 Vihdin Salisudet 27.9.2017
Puotila  Nina  10.4.2001 Vihdin Salisudet 27.9.2017
Tallqvist Fanny 20.1.2004 Vihdin Salisudet 25.10.2017
Ukkonen  Julia 10.3.2003 Vihdin Salisudet 27.9.2017
Vihlman Jennifer 8.4.2004 Vihdin Salisudet 25.10.2017


Panthers/LaSB

  SUKUNIMI ETUNIMI SYNTYMÄAIKA SEURA  EDUSTUSOIKEUS ALKAA
1. Paju Elliina 8.4.2002 RSS Panthers  17.8.2017
2. Salmio Nelli 19.6.2001 LaSb  17.8.2017
3. Sinor Kaie 20.8.2001 LaSb  17.8.2017
4. Kivinen Tiia 28.3.2001 RSS Panthers  17.8.2017
5. Hakala Henni 12.4.2001 LaSb  17.8.2017
6. Lehto Saimi 3.2.2002 RSS Panthers  17.8.2017
7. Vuorinen Ronja 28.10.2002 RSS Panthers  17.8.2017
8. Salin Enni 1.10.2001 RSS Panthers  17.8.2017
9. Kuparinen Lotta 4.3.2002 RSS Panthers  17.8.2017
10. Kujala Erika 1.8.2001 RSS Panthers  17.8.2017
11. Vuorinen Roosa 18.4.2001 RSS Panthers  17.8.2017
12. Antikainen Titta 15.6.2002 RSS Panthers  17.8.2017
13. Räty Johanna 26.9.2001 RSS Panthers  17.8.2017
14. Ronkainen Jenna 27.3.2001 RSS Panthers  17.8.2017
15. Raustola Lotta 28.6.2001 RSS Panthers  17.8.2017
16. Voivala Venla 1.2.2002 RSS Panthers  17.8.2017
17. Hämäläinen Hilkka  07.11.2002 LaSB  23.8.2017
18. Jaakkola Elli 9.2.2002 LaSb 30.9.2017
19. Konttinen Oona 22.1.2001 RSS Panthers 22.10.2017


B-tytöt, aluesarja

Blue Fox/Jeppis (Pohjanmaa)

C1-pojat, SM-karsinta

SBS Wirmo/Masku 1

OFBC/HaHe

C1-pojat, aluesarja

SB-Pro/SCH (Etelä-Suomi)

Nimi Syntymäaika Seura Edustusoikeus alkaa
Rasmus Ahonen 8.9.2002 SB-Pro 20.9.2017
Aaro Haatainen 22.6.2003 SB-Pro 20.9.2017
Jan Hatanpää 12.2.2002 SB-Pro 20.9.2017
Niklas Hjelm   SB-Pro 20.9.2017
Kasper Karivalo 30.7.2002 SCH 20.9.2017
Atte Kiljunen 3.10.2003 SCH 20.9.2017
Saku Kurppa 24.3.2002 SCH 20.9.2017
Otto Lindblom 14.4.2002 SCH 20.9.2017
Olweetu Ovaska 19.10.2002 SCH 20.9.2017
Eetu Piispa 8.4.2002 SB-Pro 20.9.2017
Juuso Pirinen 4.6.2002 SCH 20.9.2017
Jakob Pudas 3.2.2003 SCH 20.9.2017
Risto Rautjärvi 23.1.2002 SCH 20.9.2017
Jesse Ristamo 31.1.2002 SCH 20.9.2017
Roope Heikkinen 31.10.2002 SB-Pro 20.9.2017
Arttu Soiniitty 13.9.2002 SB-pro 20.9.2017
Jeremias Toiviainen 26.10.2002 SB-Pro 20.9.2017
Patrik Vartiainen 18.10.2002 SB-Pro 20.9.2017
Joni Virta 11.3.2002 SB-Pro 20.9.2017
Aapo Väänänen 25.11.2002 SCH 20.9.2017
Riku Iso-Kungas  3.9.2002 SB-Pro 22.10.2017
Samuel Hartikainen 26.8.2002 SB-Pro 22.10.2017

 

SBS Wirmo/Masku 2 (Länsirannikko)

  Nimi Syntymäaika Seura Edustusoikeus alkaa
1 Aalto Eemeli SBS Masku 6.10.2017
2 Aaltoseppä  Frans SBS Wirmo 6.10.2017
3 Eloluoto  Lauri SBS Masku 6.10.2017
4 Elonen Niilo SBS Masku 6.10.2017
5 Hareja Jere SBS Wirmo 6.10.2017
6 Heikkilä Arttu SBS Masku 6.10.2017
7 Hellen  Mico SBS Masku 6.10.2017
8 Hietikko Niclas SBS Masku 6.10.2017
9 Jalonen Tuukka SBS Masku 6.10.2017
10 Jääskeläinen Valtteri SBS Wirmo 6.10.2017
11 Kallin Rasmus SBS Masku 6.10.2017
12 Kanto Jesse SBS Wirmo 6.10.2017
13 Karjalainen Viljami SBS Masku 6.10.2017
14 Kaunisto Ilari SBS Masku 6.10.2017
15 Kauppila Ilmari SBS Wirmo 6.10.2017
16 Kesälä Santeri SBS Wirmo 6.10.2017
17 Koski Matias SBS Masku 6.10.2017
18 Kosonen  Eemil SBS Wirmo 6.10.2017
19 Kytöhonka Vilho SBS Wirmo 6.10.2017
20 Laakso Santeri SBS Masku 6.10.2017
21 Laaksonen Jimi SBS Masku 6.10.2017
22 Laaksonen Miika SBS Masku 6.10.2017
23 Lahti Joona SBS Masku 6.10.2017
24 Laine Martin SBS Masku 6.10.2017
25 Laine Aleksi SBS Masku 6.10.2017
26 Lamminen Topi SBS Masku 6.10.2017
27 Marttila Miro SBS Masku 6.10.2017
28 Moisio Perttu SBS Masku 6.10.2017
29 Nummelin Elias SBS Masku 6.10.2017
30 Palmroth Niklas SBS Wirmo 6.10.2017
31 Pinta Hugo SBS Masku 6.10.2017
32 Rippstein Kosti SBS Wirmo 6.10.2017
33 Rustholkarhu Niklas SBS Masku 6.10.2017
34 Sainio Santeri SBS Masku 6.10.2017
35 Salmi Matias SBS Wirmo 6.10.2017
36 Sjöroos  Matias SBS Masku 6.10.2017
37 Tervonen Jonni SBS Masku 6.10.2017
38 Vira Juuso SBS Wirmo 6.10.2017

Jenga/Sudet (Kaakkois-Suomi)

  Sukunimi Etunimi Syntymäaika Seura A/B Edustusoikeus alkaa
1. Ikonen Aapo 27.4.2002 Jenga 19.9.2017
2. Matilainen Mikko  6.12.2002 Jenga 19.9.2017
3. Taimisto Valtteri  6.10.2002 Jenga 19.9.2017
4. Haapaniemi Eero  2.4.2002 Jenga 19.9.2017
5. Antila Kimi  16.4.2002 Jenga 19.9.2017
6. Nikkanen Taneli  10.6.2002 Sudet 19.9.2017
7. Outinen Juuso  6.3.2002 Sudet 19.9.2017
8. Sydänmaanlakka Santeri  7.9.2002 Sudet 19.9.2017
9. Pöllänen Simo  10.5.2002 Sudet 19.9.2017
10. Heino Niklas  18.7.2002 Sudet 19.9.2017
11. Koskinen Matias  9.5.2004 Jenga 19.9.2017
12. Vihertö Ville  1.7.2004 Jenga 19.9.2017
13. Ikonen Nuutti  5.7.2004 Jenga 19.9.2017
14. Ingers Tuukka  22.8.2003 Jenga 19.9.2017
15. Takala Rene  11.6.2003 Jenga 19.9.2017
16. Elomaa Lauri  13.1.2004 Jenga 19.9.2017
17. Tiihonen Tapio  31.10.2004 Jenga 19.9.2017
18 Arponen Lukas  20.04.2003  Jenga 27.10.2017
           

 

Knights/HaHy (Etelä-Suomi)

Sukunimi Etunimi Syntymäaika emoseura edustusoikeus alkaa
Ahlfors Niklas 26.7.2002 FBC Raseborg 20.9.2017
Harju Joonas 29.3.2002 FBC Raseborg 20.9.2017
Karlsson Kalle 16.1.2002 FBC Raseborg 20.9.2017
Lång Santeri 24.6.2002 FBC Raseborg 20.9.2017
Söderberg Tiitus 12.9.2002 FBC Raseborg 20.9.2017
Vilkman Emil 16.2.2002 FBC Raseborg 20.9.2017
Virta Ville 1.3.2002 FBC Raseborg 20.9.2017
Vikman Magnus 4.8.2003 FBC Raseborg 20.9.2017
Eskola Emil 2.1.2003 FBC Raseborg 20.9.2017
Alaverronen Joonas 14.5.2003 HaHy 20.9.2017
Alaverronen Roope 28.9.2005 HaHy 20.9.2017
Hakkarainen Ninny 4.11.2002 HaHy 20.9.2017
Halkosaari Tuomas 22.2.2003 HaHy 20.9.2017
Kankaristo Sami 1.11.2002 HaHy 20.9.2017
Nevanperä Matias 11.6.2003 HaHy 20.9.2017
Roth Isac 3.8.2003 HaHy 20.9.2017
Roth Rasmus 26.2.2002 HaHy 20.9.2017
Wiberg Ida 28.4.2003 HaHy 20.9.2017
Eloranta Anton 26.2.2003 HaHy 20.9.2017


HaHe/OFBC (Pohjois-Suomi) 

C2-pojat, SM-karsinta

RSS Panthers/FoSu

  Sukunimi Etunimi Syntymäaika Seura A/B Edustusoikeus alkaa
1. Raistakka Tuomas 13.7.2004 FoSu 18.8.2017
2. Arvola Oskari 17.10.2003 RSS Panthers 18.8.2017
3. Lindgren Rasmus 27.11.2003 FoSu 18.8.2017
4. Laakso Simo 6.6.2003 RSS Panthers 18.8.2017
5. Lehtiniemi Santeri 30.3.2003 RSS Panthers 18.8.2017
6. Vanhakoski Jesse 4.10.2003 RSS Panthers 18.8.2017
7. Rusi Ville 20.5.2003 RSS Panthers 18.8.2017
8. Heikkilä Samu 27.11.2003 RSS Panthers 18.8.2017
9. Korteniemi Arttu 6.8.2003 FoSu 18.8.2017
10. Jahkonen Miko 14.9.2003 RSS Panthers 18.8.2017
11. Savolainen Teemu 28.1.2003 RSS Panthers 18.8.2017
12. Virtanen Kaapo 28.6.2003 FoSu 18.8.2017
13. Turunen Manu 31.5.2003 FoSu 18.8.2017
14. Hietanen Eevertti 9.9.2003 RSS Panthers 18.8.2017
15. Kyrö Jiri 12.9.2004 RSS Panthers 18.8.2017
16. Ellilä Tony 17.2.2004 RSS Panthers 18.8.2017
17. Peltonen Miko 3.2.2004 RSS Panthers 18.8.2017
18. Hilden Leevi 14.3.2003 RSS Panthers 18.8.2017
19. Koukku Tobias 17.4.2003 RSS Panthers 18.8.2017
20. Montonen Arttu 10.12.2003 RSS Panthers 18.8.2017

 

C-tytöt, SM-karsinta

Karhut/NTK

 Nimi  Syntymäaika  Seura  Edustusoikeus alkaa
 Haapanen Nea  13.1.2003  NTK  17.8.2017
 Heinilä Elli  7.7.2004  FBT Karhut  17.8.2017
 Juusela Petra  13.7.2004  FBT Karhut  17.8.2017
 Korkeakoski Inka  23.9.2005  FBT Karhut  17.8.2017
 Koskinen Jenni  29.4.2004  FBT Karhut  17.8.2017
 Kuosmanen Veera  7.8.2004  FBT Karhut  17.8.2017
 Leppänen Ella  31.5.2003  NTK  17.8.2017
 Pantsar Nenna  29.8.2003  FBT Karhut  17.8.2017
 Paukkunen Joanna  3.4.2004  FBT Karhut  17.8.2017
 Ranki Aino  7.1.2005  NTK  17.8.2017
 Ritola Kiia  12.5.2003  FBT Karhut  17.8.2017
 Skyttä Milla  6.10.2003  FBT Karhut  17.8.2017
 Sundelin Sofianna  13.1.2003  FBT Karhut  17.8.2017

C-tytöt, aluesarja

BBU/ÅIF (Etelä-Suomi)

Nimi Syntymäaika Seura Edustusoikeus alkaa
1. Ekholm Oona  7.5.2004 Blackbirds 20.9.2017
2. Hirvonen Veera  8.7.2004 Blackbirds 20.9.2017
3. Hämäläinen Milla  3.3.2003 Blackbirds 20.9.2017
4. Karhapää Milla  7.2.2005 Blackbirds 20.9.2017
5. Lahti Sonja 20.2.2005 Blackbirds 20.9.2017
6. Lamberg Viljaana  27.12.2004 Blackbirds 20.9.2017
7. Leander Anni  2.3.2005 Blackbirds 20.9.2017
8. Leander Ella  2.3.2005 Blackbirds 20.9.2017
9. Mäki Tea 29.12.2004 Blackbirds 20.9.2017
10. Pasanen Venla 17.12.2003 Blackbirds 20.9.2017
11. Tolonen Ella 5.7.2002 Blackbirds 20.9.2017
12. Alanko Milla 23.9.2004 ÅIF 20.9.2017
13. Antikainen Aino 7.4.2006 ÅIF 20.9.2017
14. Brown Anna   1.1.2004 ÅIF 20.9.2017
15. Brown Lotta  1.1.2004 ÅIF 20.9.2017
16. Eeken Kaisla 2.5.2006 ÅIF 20.9.2017
17. Eklund Eedit 14.9.2006 ÅIF 20.9.2017
18. Fallström Charlotte 7.7.2004 ÅIF 20.9.2017
19. Funck Sara   27.3.2006 ÅIF 20.9.2017
20. Hana Eveliina  12.4.2005 ÅIF 20.9.2017
21. Höglund Charlotta  13.1.2005 ÅIF 20.9.2017
22. Kasurinen Karoliina 4.10.2006 ÅIF 20.9.2017
23. Kokkonen Ella 18.2.2006 ÅIF 20.9.2017
24. Kokkonen Pinja 5.8.2004 ÅIF 20.9.2017
25. Kumpulainen Heidi 25.1.2006 ÅIF 20.9.2017
26. Lehikoinen Meeri 8.9.2005 ÅIF 20.9.2017
27. Liljavirta Inka 25.1.2005 ÅIF 20.9.2017
28. Lindberg Cecilia 28.10.2005 ÅIF 20.9.2017
29. Maher Annamaria 11.12.2004 ÅIF 20.9.2017
30. Myllyniemi Anna 1.9.2005 ÅIF 20.9.2017
31. Mänttäri Elsa 5.8.2003 ÅIF 20.9.2017
32. Oja Viivi    1.1.2004 ÅIF 20.9.2017
33. Pihlflyckt Leonie 30.4.2005 ÅIF 20.9.2017
34. Pitkänen Laura 15.7.2004 ÅIF 20.9.2017
35. Rissanen Veera 21.2.2004 ÅIF 20.9.2017
36. Skogster Ellen 16.7.2003 ÅIF 20.9.2017
37. Tiri Elsa    5.8.2004 ÅIF 20.9.2017
38. Valta Aino    27.11.2004 ÅIF 20.9.2017
39. Vento Alma    15.6.2004 ÅIF 20.9.2017


SBS Wirmo/Loisto (Länsirannikko)

  Nimi Syntymäaika Seura Edustusoikeus alkaa
1 Kiuru Juliana s. 2005 SBS Wirmo 29.9.2017
2 Laihinen Saara s. 2004 SBS Wirmo 29.9.2017
3 Koivunen Vilja s. 2005 SBS Wirmo 29.9.2017
4 Ranne Jenna s. 2004 SBS Wirmo 29.9.2017
5 Raunio Vilja s. 2003 SBS Wirmo 29.9.2017
6 Kallunen Lydia s.2005 SBS Wirmo 29.9.2017
7 Lindroos Milla s. 2004 FBC Turku 29.9.2017
8 Kyrölä Alina s. 2005 SBS Wirmo 29.9.2017
9 Karjalainen Jenna s. 2004 FBC Turku 29.9.2017
10 Karvonen Iida s. 2005 SBS Wirmo 29.9.2017
11 Pihlman Oona-Veera s. 2005 SBS Wirmo 29.9.2017
12 Karvonen Martina s. 2005 SBS Wirmo 29.9.2017
13 Salonen Emilia s. 2004 FBC Turku 29.9.2017
14 Lemmetyinen Nina s. 2003 FBC Turku 29.9.2017
15 Nurminen Rosa s. 2006 SBS Wirmo 29.9.2017
16 Eeva Emmi s. 2006 SBS Wirmo 29.9.2017
17 Haapala Rosa s. 2005 SBS Wirmo 10.11.2017
18 Haapsaari Eerika s. 2005 SBS Wirmo 10.11.2017
19 Laaksonen Sara s. 2007 SBS Wirmo 10.11.2017
20 Pusala Ella s. 2006 SBS Wirmo 10.11.2017

 

TPS/SalPa (Länsirannikko)

  Nimi Syntymäaika Seura Edustusoikeus alkaa
1 Forsman Noora 26.7.2004   SalPa 28.9.2017
2 Granlund Milla 7.1.2005   SalPa 28.9.2017
3 Hirvijärvi Vilma 23.12.2004   TPS 28.9.2017
4 Härkönen Ella 11.2.2005   SalPa 28.9.2017
5 Jalonen Adele 20.4.2004   SalPa 28.9.2017
6 Junnila Pilvi 24.2.2005   SalPa 28.9.2017
7 Kittilä Erika 20.3.2005   SalPa 28.9.2017
8 Koskinen Iines 2.10.2005   TPS 28.9.2017
9 Melava Ida 7.1.2005   SalPa 28.9.2017
10 Mioch Elsa 4.2.2003   TPS 28.9.2017
11 Nisula Enni 27.11.2004   SalPa 28.9.2017
12 Ojala Nelly 28.11.2005   TPS 28.9.2017
13 Salmi Olivia 4.12.2005   TPS 28.9.2017
14 Taavitsainen Peppi 26.10.2004   TPS 28.9.2017
15 Tekkala Janna 21.2.2004   SalPa 28.9.2017
16 Väre Katariina 15.9.2003   TPS 28.9.2017
17 Vähäsilta Venla 2.4.2005   SalPa 28.9.2017