Otteluohjelma

Viimeksi päivitetty 21.3.2018 14:31

Lohkot
A: Latvia, Saksa, Sveitsi, Tshekki
B: Norja, Ruotsi, Suomi, Tanska
C: Australia, Puola, Thaimaa, Viro
D: Japani, Kanada, Singapore, Slovakia

Otteluohjelma

La 1.12. O2 Arena         La 1.12. Arena Sparta      
13:00 Sveitsi - Latvia A   13:30 Kanada - Slovakia D
16:00 Suomi - Ruotsi B   16:30 Australia - Viro C
  avajaiset                  
19:15 Saksa   Tshekki A   19:30 Puola - Thaimaa C
                     
Su 2.12.           Su 2.12.        
12:00 Tanska - Norja B   13:00 Slovakia - Japani D
15:00 Sveitsi - Saksa A   16:00 Kanada - Singapore D
18:00 Latvia - Tshekki A   19:00 Viro - Puola C
                     
Ma 3.12.           Ma 3.12.        
11:00 Singapore - Japani D            
13:45 Latvia - Saksa A   16:30 Australia - Puola C
17:45 Suomi - Tanska B   19:30 Viro - Thaimaa C
20:30 Ruotsi - Norja B            
                     
Ti 4.12.           Ti 4.12.        
11:00 Thaimaa - Australia C            
13:45 Slovakia - Singapore D   16:30 Ruotsi - Tanska B
17:45 Norja - Suomi B   19:30 Japani - Kanada D
20:30 Tshekki - Sveitsi A            
                     
Ke 5.12.           Ke 5.12.        
11:00 A4(*****) - D1 po3   16:30 B3 - C2 po2
13:45 B4 - C1 po4   19:30 A3 - D2 po1
                     
To 6.12.           To 6.12.        
            10:30 D3 - C4 13-16:1
            13:30 C3 - D4 13-16:2
17:30 A1(***) - voittaja po4 pve1   16:30 häv. po2 - häv. po3 9-12:1
20:30 A2(*) - voittaja po2 pve3   19:30 häv. po1 - häv. po4 9-12:2
                     
Pe 7.12.           Pe 7.12.        
            10:30 häv. 13-16:1 - häv. 13-16:2 15-16
            13:30 voittaja 13-16:1 - voittaja 13-16:2 13-14
16:10 B2(****) - voittaja po1 pve4   16:30 häv. 9-12:1 - häv. 9-12:2 11-12
19:00 B1(**) - voittaja po3 pve2   19:30 voittaja 9-12:1 - voittaja 9-12:2 9-10
                     
La 8.12.           La 8.12.        
14:00 häv. pve1 häv. pve4 5-8:1   16:00 häv. pve2 häv. pve3 5-8:2
17:00 voittaja pve2 - voittaja pve3 ve1            
20:00 voittaja pve1 - voittaja pve4 ve2            
                     
Su 9.12.           Su 9.12.        
11:00 voittaja 5-8:1 voittaja 5-8:2 5-6   11:00 häv. 5-8:1 häv. 5-8:2 7-8
14:00 pronssiottelu     3-4            
17:00 loppuottelu     1-2            

(*) CZE, mikäli jatkossa
(**) FIN, mikäli jatkossa
(***) SUI, mikäli jatkossa
(****) SWE, mikäli jatkossa
(*****) SLO, mikäli jatkossa

Järjestäjä pidättää oikeuden muutoksiin televisioinneista johtuen.